Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Kkiniaa84

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja cz. 3

Polecane posty

Kinia ..Ty wiesz ze to bitwa.. kolejna ale bitwa. Cala wojna przed Tobą i będzie wygrana !! Wiesz o tym dziewczyno i nie poddajesz się:-) jestesmy z Tobą:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kkinia - tak bardzo mi przykro :( ale naprawdę wierzę, że w końcu się uda... zobaczysz!!! x Ola - gratuluję :) x Griszanka - ??? x Ja się dwoma rękoma podpisuję pod tym co napisała Miśka i Annie... To Annie kiedyś mi napisała (wydawało mi się w najgorszym momencie naszej drogi do szczęścia, a okazało się potem, że były jeszcze gorsze zakręty), że DWOJE to też rodzina... Utkwiło mi to strasznie w pamięci i po nieudanym pierwszym podejściu do IVF pogodziłam się z tym, że możemy nigdy nie mieć dzieci i że zrobię wszystko byśmy byli mimo wszystko oboje szczęśliwi... Poza tym nie wyobrażałam sobie zostawić męża z tego powodu, bo teoretycznie z jego powodu nie mogliśmy doczekać się dziecka. Na samą myśl o tym serce mi pękało. A kłótnie i strasznie ciężkie dni przecież też były i to nie raz.. On nie okazywał tego tak jakbym tego chciała, a jak potem się okazało cierpiał niesamowicie. Codziennie dziś do małego mówi "Ty mój wyczekany syneczku"... Kochane ja życzę Wam przede wszystkim pozbierania myśli, poukładania sobie wszystkiego. Ja ciągle uważam, że akurat nam się udało tylko dlatego, że odpuściłam.. Pogodziłam się z tym, że będziemy we dwoje.. A łatwo nie było. Całe swoje myśli i energię skierowałam na NAS i nasze małżeństwo..... a nie kolejne próby. Strasznie mocno Wam kibicuję i trzymam nieustannie za każdą kciuki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiśkaD
Kkiniaa- :(:( przytulam mocno! I juz trzymam kciuki za dalszy plan! W koncu sie UDA!!! X Dziewczyny :* Piszac tamta wiadomosc wrocily wspomnienia z tego trudnego okresu... Tak sie rozpisalam, ze pozniej polowe usunelam, bo lzy cisnely sie do oczu... Dotykalam brzucha, zeby sie upewnic, ze naprawde tam jest nasz CUD...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia - grunt to nie tracić wiary i walczyć do końca. Każda z nas jest żywym przykładem na to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia bardzo mi przykro ale wiem ze jak zwykle od razu zaczniesz działać dalej. Tak trzymaj, bo Twoja przyszłość to na pewno dzieciątko w ramionach. Biedronka wzruszyłam sie czytając moj wyczekany syneczku. Tez tak o moim mowię. Ja nigdy nie pogodziłam sie z tym ze będziemy we dwoje. Pamietam ten stres jak zaczynałam to sobie wyobrażać. Nadzieja zamówiłam dzisiaj ten Bobotic twist. Świetna sprawa, nie trzeba bedzie nakrapiac na łyżeczkę bo trochę z tym schodzi szczególnie jak mały sie niecierpliwi. Skończę sab simplex to bede używać tego. Biedronka a ten dicoflor dlaczego używasz? Ktoś Ci polecił? To podobno dobre bakterie które rozwijają układ pokarmowy. Tez o tym leku słyszałam, ale nie kupiłam jeszcze. Jesli chodzi o sab simplex i tego typu leki to one rozbijają pecherzyki powietrza w brzuszku, niekoniecznie trzeba na kolki tego używać, na ból i skurcze żołądka wywołane gazami tez. Dzisiaj mały trochę męczył sie przy robieniu kupki i zrobił mniej niż zawsze bo 3 w ciagu dnia, a tak to zawsze z 6. Mam nadzieje ze nie jest to związane z podawaniem delicolu. Dziś minęły 4 tygodnie od porodu! Czy po miesiącu tez obserwowalyscie mniej kupek? Basik trzymam kciuki za jutro. Mam przeczucie ze sie udało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas bylo mniej kupek zdecydowanie ale my po miesiącu juz tylko mm.. My używamy Biogaie coś jak Dicoflor. Pediatra mówiła ze przy takich problemach stosować..w tym blogu który zamieściłam na fb jest to opisane ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia - dicoflor i espumisan kazała używać mi pediatra, a delicol i bobotic będę próbowała na własną rękę.. ;) Co do kupek to nie pomogę, bo mój mały też na mm.. x Basik - trzymam kciuki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Julia przecież mleko matki jest najbardziej przyswajalny mlekiem dlatego będzie okres ze będzie jedną kupka na 3 dni i to jest normalne a jeśli chodzi o kapsułki wyciskanie to moja położna zawsze zwracała mi uwagę ze nie bezpośrednio do buzi tylko łyżeczka bo znała przypadek kiedy kapsuła wpadła do buzi dzieciaczka i była katastrofa mi się z tego śmiać chciało jak to możliwe a jednak możliwe i uważajcie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
O tych kupkach mówił mi pediatra ale o co mu chodziło z tym przyswajaniem tak sobie myślę jak lepiej przyswaja to przemiana materii szybsza i z tym wiąże się więcej kupek a nie mniej !!!No ale mówił ze to normalne że mniej tych kup będzie z czasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kkinia Kochana, przytulam mocno. Uda sie wkrótce, jestem tego pewna. Ściskam Cię mocno, nie poddawaj się! widocznie pisane jest Ci rozrywkowe lato :) Kochana, naprawdę jestem pewna, że się uda... Tylko droga długa. Basik Kciuki zaciśniete! Alex To bulgotanie, to juz to :) Mały Książę wciąż bezimienny... Brakuje pomysłów... A Twój? U mnie po połówkowym jak zwykle krew i mocz, oprócz tego wymaz i skierowanie na glukozę na czczo. Dziewczyny, u mnie też teoretycznie to wina mojego. U nas odbyło się bez kłótni, ale pamietam jak wyszedł wieczorem z domu i płakał, że mam sobie poszukać prawdziwego faceta... Ciężko z nimi jest czasami, ale bez nich ani rusz... Też mi się serce krajało, ale też zawsze wiedziałam, że On jest ważniejszy dla mnie, niż nienarodzone dziecko. To się pewnie zmieni dla nas obojga po narodzinach małego, ale na razie to On jest moim całym światem. Buziaki dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basik to twój dzień!!!!! Myślę o tobie od rana. Kochane moje dziękuję wam kolejny raz za wasze słowa, jesteście niezastąpione. Emocje wyplakane, dusza oczyszczona idziemy dalej!!!! Malami 89 co dalej???? Moim priorytetem jest wizyta u genetyka i kariotypy. Tak myślę że jeśli w lipcu uda mi się to ogarnąć to wynik będzie ok września i wtedy już ivf bo bez kariotypow po waszych opiniach nie podejdę do ivf. Lipiec chyba dam sobie spokój bo moja zmienniczka idzie na urlop a po co mi stresowanie czy dostanę wolne na wizytę itd czyli będzie staranie naturalne postymuluje się sama clostilbegyt bo go mam hehehe A w sierpniu może iui tak przed ivf ostatnia. Tak czuję. Szkoda że refundacja na leki też się skończyła, chyba będziemy musieli uderzyć do banku po jakiś kredyt :-/ Co myślicie dobrze myślę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Basik 3mam mocno kciuki za bete:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Kinia Kochana ale refundacja na leki zostala przedluzona na 2 lata:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na jutro mam wizytę do gina na którą się zapisałam z tydzień temu i teraz pytanie czy ona ma sens. Chciałam by sprawdził czy ta torbiel 3cm zniknela ale skoro nie mam @? One się wchłaniają tylko podczas okresu czy mogę już jej nie mieć bo nie wiem. Malami czy prócz skierowania do genetyka miałaś jakąś historie choroby, czy tylko wywiad wystarcza który on przeprowadza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O malami to super wiadomość poprawilas mi humor :-* byłam pewna ze te hu@@je to tez zabrali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Kinia wzielam moja teczke z wszystkimi badaniami itp w sumie to tylko skserowala sobie protokoly z ivf a tak ogolnie to wypelnialismy chyba z 4 ankiety dot ridziny,chorob itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia i tak trzymaj ! Ja bym odpuściła juz IUI szkoda kasy, ile to 600, 800 zl ? Lepiej odłożyć do ivf a póki co czerwone winko, orzechy, relaks clostybyget i romantyczne wieczory we dwoje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia podoba mi się Twoje podejscie! Wierzę, że w końcu się Wam uda! Basik trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basik trzymam kciuki od rana !!! Kinia- i tak trzymaj, nie zapominaj czerwone wino, orzechy brazylijskie działają cuda ;-P Bierzesz może ubichinol ? Lucy- a wiec tak , najbardziej podoba mi się Borys...dalszy wybór to Vincent lub Milan, mojemu M podoba sie Wadim ale dla mnie to jak wiedzmin ... Julcia, a jak twoj książę ma na imie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejko 950 iui, plus 2-3 wizyty przed po 95 zł plus wizyta po iui 95 czyli 1200-1300 zł :| Alexvandekol nie biorę tego. Biorę d-vitum forte, femibion Natal 1, encorton, letrox,pije inofem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Basik o ktorej bedziesz miala wynik?:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetyyy
Kkinia tu masz kariotypy i genetyka i jeszcze jedno badanie w pakiecie http://www.testdna.pl/kariotyp/ . Czytam Was dziewczyny od jakiegos czasu. My z mezem sie staramy od 10 miesiecy i nic. Obawiam sie, ze tez bedziemy musieli sprobowac IUI IVF. Przeraza mnie to, ze mimo prob i tak nie jest dane dam dzieciatko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewap dobrze mówisz. Jak sie więcej pokarmu przyswaja to mniej kupek bo pokarm tworzy budulec komórek, tkanek dlatego mniej przelatuje przez układ pokarmowy stad mniej kupek. Dzięki za to info od pediatry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boję się w to wszystko wierzyć beta 38.7 8 dpt!!! Brzuch boli jak na @ wzięłam duphastan nie wiem czy dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basik gratuluję!! duphaston nie zaszkodzi :) Kinia przykro mi, że się nie udało. Najważniejsze że masz plan na dalsze działanie. Ponosicie spore koszty tych inseminacji, ja bym wolała tą kasę odłożyć na in vitro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Basik super gratulacje:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×