Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Kkiniaa84

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja cz. 3

Polecane posty

Ja luteine tez polykalam, lekarka powiedziała ze to nie ma różnicy. Nadzieja, to się może gdzieś ba ulicy miniemy ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny proszę o pomoc, wczoraj bolał mnie dziwnie brzuch w lewym boku, pózniej palący ból w prawym pod żebrem, dzisiaj jakaś żółto-zielona wydzielina (przepraszam za szczegółowe opisy, ale sie martwię) i ból okresowy podbrzusza, nie wiem czy dzwonić do dr... Co radzicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zocha, podbrzusze może Cię boleć, bo macica się powiększa. Bóle więzadeł często są opisywane jako ostry rwący ból, albo przypominający bóle menstruacyjne. Ja czasami czuje ucisk w brzuchu jak nie mogę się wypróżnić i też przypomina ból menstruacyjny. Ta wydzielina to pewnie jakieś zapalenie. Moim zdaniem powinnaś skonsultować to z lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiciolka i Niecierpliwa Tak bardzo mi przykro. Wspólczuję i z całego serca życzę siły do prztrwania. Ściskam mocno. Aleczka Biedaku. Wyobrażam sobie, że można się nieźle wk... Zocha Dzwoń do lekarza. Na pewno nie zaszkodzi. Daj znać, czy wszystko ok Basik Już nie raz tak był, że ta jedna komórka to właśnie ta jedyna! Trzymam kciuki żeby tak było i u Ciebie! Julka, Nadzieja Fajnie, że nie przestajecie mieć "normalnego" życia. O tyle piekniejszego, że z pociechami. My też w lutym/marcu planujemy przeprowadzkę do Włoch i chyba właśnie samochodem. No, ale, do tego czasu to jeszcze... Kkinia Jak się czujesz? Trzymam kciuki. Ja właśnie po połówkowym. Wszystko ok, oprócz mięsniaka na przedniej ścianie, całkiem sporego(50x34). Szkrab rośnie, armatka widoczna... Było zdjęcie trówymiarowe, ale szczerze chyba za wcześnie, bo nie wyszedł mój książę zbyt urodziwie :) Mój stwierdził, że będziemy mieli goblina, ale i tak będziemy kochać :) Kudłato bardzo wyglądał- czy wszystkie tak miałyście? Alex W związku z tym, że mnie gonisz przyśpieszyłam o 2 dni :) Jak się czujesz? Ja zaczynam czuc ruchy jak przyłożę rękę do brzucha. Wczoraj na meczu Włochy-Hiszpania po raz pierwszy poczułam ruch bez przykładania ręki... Kibicował Włochom :) Dziewczynki Życzę samych wspaniałych wieści! Ściskam Was wszystkie tysiąckrotnie, xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basik30
Dziewczyny dziękuję za słowa otuchy. Jestem na L4 do 7 lipca to będzie 10 dzień po transferze ale myślę że pójdę na betę juz 8 dpt czyli 5 lipca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiśkaD
Basik-trzymam kciuki! X Zocha82- ja mialam bole wiezadel, ale one nigdy nie siegaly az pod zebro... Jesli bol sie utrzymuje to dzwonilabym do lekarza, prawdopodobnie dzisiaj bedzie chcial Cie zobaczyc. Mysle, ze nic zlego sie nie dzieje, jednak dla spokojnej glowy warto to skonsultowac z dr :) Informuj nas na biezaco! X Lucy- zeby wyszlo ladne zdjecie 3d to dzieciatko musi byc przez chwile praktycznie nieruchome :) Na pewno bedzie cudowny! :) X Nadzieja, Julia- super, ze staracie sie nie zmieniac za bardzo swoich przyzwyczajen z uwagi na dziecko :) Mam nadzieje, ze nam tez uda sie do tego wrocic, bo poki co z uwagi na lezenie z wielu rzeczy musielismy zrezygnowac :) X Dziewczyny od ponad dwoch tyg puchne w oczach... To straszne... Wieczorami stopy mam prawie podwojne, rano stopy wygladaja lepiej, ale za to twarz i dlonie to jakas masakra... Brzuch przez ostatni tydzien tez bardzo urosl... A ten drugi dzien upalow to ledwo przezylam... Moja bratowa chyba miala mniejszy juz po terminie porodu. Macie na to jakis sposob? Pije 2,5-3l wody dziennie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miśka - ja miałam niestety ten sam problem pod koniec ciąży, a po cesarce było jeszcze gorzej (broń Boże nie straszę, bo przecież u Ciebie wcale tak może nie być). Nogi miałam jak balony przez trzy tyg przed porodem i po porodzie, dłonie, twarz... Na pytanie lekarza co z tym robić słyszałam, że zejdzie w swoim czasie... :) Nie martw się po prostu tak musi być, a my musimy się przemęczyć ;) x Zocha - może warto skonsultować się z lekarzem... x Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zocha82 ja bym skonsultowala to z dr, lepiej dmuchać na zimne, chociaż wierzę że wszystko jest ok ale dla " spokojnej głowy " lepiej zadzwonić. Miskad, lalka, ty bidna cały czas lezysz :-/ Wytrzymasz jeszcze tylko 7 tygodni,głowa do góry jesteś na końcówce Dzięki za wiadomości w sprawie luteina,polknelam ja wczoraj,a dziś już kupiłam dupka :-D Kurcze tak mam że lykac leki mogę wszystkie, ale jak coś mam pić lub czuje smak w ustach roztopionego procha to mnie cofa Eversea zagladasz tu czasem? Co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MiskaD mi na opuchnięte dłonie i stopy pomaga moczenie w chłodnej wodzie, no i dużo mniej chodzę, siedzę w domu i gdybym mogła to w te upały przytuliłabym sie cała do klimatyzacji ;) ciesz sie z dużego brzuszka, ja bez przerwy słyszę ze mój taki malutki jakbym miała rodzic we wrześniu a nie za 3 tygodnie, na szczęście za chwilkę wizyta i będę wiedziała czy Malutka rosnie zdrowo, trosze sie denerwuje ... Xxxxxx Kinia zawsze tak masz z lekami? Bo moja koleżanka jak tylko zaszła w ciąże to z miejsca cofało ja na widok luteiny podjezykowej :) liczę na to ze to dobry objaw. Kiedy testujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zocha82 ja bym zadzwoniła do lekarza, jeśli to nic takiego to przynajmniej bedziesz spokojniejsza. Mnie żebra zaczęły bolec koło 28 tygodnia, kiedy brzuszek był większy i Malutka zaczęła wpychać sie pod zebra, teraz czasami nie mogę oddychać jak za mocno mi sie tam wciska, czasami ja klepie i mowię żeby sie troszkę przesunęła, nie zawsze sie słucha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annie84 zawsze tak mam z lekami nawet jak przy przeziębienie pije ferwex to mnie rwie, zdecydowanie wolę tabletki a testowac powinnam już 2.07 ale przełoże na 4.07 chociaż nie wiem czy strach mi pozwoli. Ciążę często szły parami tu na forum więc Basik 30 musi być dobrze!!!! '

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny u mnie od wczoraj masakra. Mały non stop chciał być na cycu, a jak dawałam to wściekał sie i krzyczał, robił sie cały czerwony. Myślałam ze nie mam pokarmu. Po 22 M latał do apteki po Mleko modyfikowane. Zrobiliśmy butelkę i to samo. Nie wziął nawet łyka. W końcu udało nam sie go uspac ale budził sie co godzina na cyca. Cała noc nie spałam. A rano jeszcze gorzej. Usłyszałam ze ma katar i nie moze jeść bo ma zatkany nos. Gruszka gowno warta. Odpalilismy katarek do odkurzacza i po katarze, ale miał tego mnóstwo. Dopiero o 13 pozwolił mi zasnąć na 40 minut. Teraz tez ciagle coś mu jest, zasypia na 5 minut i sie budzi, nie wiem O co chodzi, tylko cyc go uspokaja a ja juz nie mam siły go przystawiać. Płakać mi sie chce razem z nim. Chyba przechwalilam ze wszystko tak cudownie. Podziwiam wszystkie dziewczyny które maja bliźniaki. Nie ogarnelabym dwójki w takim dniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miska po porodzie miałam bardziej spuchnięte nogi niż w ciazy. Pomógł mi żel lioton 1000 i ćwiczenia na stopy i dłonie. Trzeba kręcić stopami i dłońmi na rożnych wysokościach. Masować, ściskać, ogólnie w każdy możliwy sposób poprawiać krążenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juleczko jakbyś musiała ogarnąć dwójkę to byś ogarnęła ;-) Kochana życzę by wszystko wróciło do normy a dzisiejsza noc była przez was przespana od deski do deski. Trzymaj się,jesteś dzielna dziewczyna!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka, u nas jest podobni od dwoch nocy, ja chodze na rzesach ze zmeczenia...mały chce non stop cyca, smoczkiem pluje na pol metra a zwykle w nocy brał i spał.....sie zastanawiam czy to nie przez te temperatury ....... u Którejś tez ten problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia83
Piksi u mnie tez pluje smoczkiem. Nawet na chwile nie weźmie, a wczesniej smoczus był ok. Póki co sytuacja opanowana. Wydaje mi sie ze to było przez katar, a pózniej był po prostu zbyt zmęczony zeby zasnąć. Biedactwo moje. W sobote nie spał w nocy przez wysokie temperatury. Nie sprzyja ta pogoda naszym maluszkom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MiskaD- To oznaka że jesteś juz na ostatniej prostej...a lato przed nami:(, ja też myślałam że skonam w weekend, nie było czym oddychać:( X Basik- odpoczywaj, kciuków nie puszczam. X Dzwoniłam do dr, mam brac asparagin 3x2 ponoc pomaga na rożnego rodzaju skórcze. Jutro znowu mam zadzwonić do dr czy przeszły bóle. Bardzo dziękuje Wam za wsparcie :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zocha bierz aspargin śmiało:-) ja tez brałam i to większość czasu właśnie 3x2 ;-) Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Nadzieja może znowu zadaje głupie pytanie ale między naszymi dzieciaczki tylko tydzień różnicy czy twoja Niunia trzyma juz tak mocno główkę jak leży na brzuchu lub jak ja trzymasz na rękach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
PikiDiksi moja niunia przez swoje trzy miesiące życia mogę powiedzieć że nie płakała ale naprawdę a wczoraj był koncert pół godziny mój mąż panikowal bo on to tak naprawdę chyba pierwszy raz słyszał jęk płacz później zamiast Niuni to jego uspokajałam bo myślałam że zacznie ryczec i myślę że to właśnie ta pogoda bo ja też ledwo daje rade a co mówić dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Julia - współczuję :( pamiętaj o skokach rozwojowych 5 tydzień! Nie wiem, który u Was... Ale może zacząć się też wcześniej nieco! Do tego katar i temperatury i kryzys murowany. Uważaj na klimę... Mam nadzieję, że maluszkom Twojemu i Piksi szybko się poprawi! Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
Julia to pewnie pogoda, ale kolor kataru też ważny, jak przeźroczysty lub biały to ok. Oklepuj plecki, aby nie poszło na oskrzela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewa moja leżąc na brzuchu (kładę ja kilka razy dziennie i leży min.10 minut) trzyma głowę wysoko a jak się zmęczy to dziobie jak kurka :-) jak ja trzymam pionowo to trzyma główkę prosto ale musze ręką asekurować bo czasem jej się majtnie ..nie przekręca się jeszcze z pleców na brzuch (podobno jak leży na brzuchu i ma nogi w żabkę to trudno jej się będzie z takiej pozycji majtnąć na plecy..trzeba by wyprostować nogi..) wczoraj z pleców za zabawką prawie jej sie udało, wygięła sue w łuk i tak zabawnie balansowała ;-) a jak jest u Ciebie? PS.moja tez nie płacze;-) robię wszystko zeby nie płakała:D ale czasem pomarudzi normalne X Julia zakrapiaj nosek i odciągaj bo jak pójdzie na płucka to kaszel murowany a u takich maluszków to jeden krok di zapalenia..ale to pewnie wiesz. Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedne te Wasze dzieciaczki, podobno cały lipiec ma być taki upalny, ale liczę na to, ze nie sprawdza sie prognozy. Xxxxx A ja niestety nie uspokojona po ostatniej wizycie, okazuje sie ze nasz Malutka za mało rosnie, i ma niska wartość ciemieniowa, niby wszystko urosło od ostatniej wizyty, ale niezbyt dużo, kolejna wizyta za tydzien, jeśli nie urośnie wystarczajaco, to idę do końca ciąży do szpitala :( przynajmniej na KTG wszystko ok, cudnie jest słuchać tak długo serduszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja Sznacioszka dzięki za info odnośnie katarku. Nie wiedziałam ze moze sie zrobić coś poważniejszego. Dużo nie ma teraz. Wystarczy ze odciagam raz dziennie ale kolor ma żółty. Annie bądźmy dobrej myśli ze malutka podrośnie przez ten tydzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Julia jak ma żółty kolor to obserwuj czy nie pokasłuje, bo u niemowlaków zapalenie płuc może przebiegać prawie bezobjawowo.. X Ja w ciąży w ogóle nie puchłam za to po cc nogi jak bańki, aż się wystraszyłam..tak duża opuchlizna miałam 4 doby. Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucy, ja 7.07 mam połówkowe i już nie mogę się doczekać, najlepiej mieć to za sobą - bo każde takie badania mnie stresują. Ja jak na razie nie czuje ruchów, chyba ze czuje ale nawet nie wiem, ze to to...ale wątpię..mam nadzieje, ze niebawem się to zmieni. Może to dlatego, ze jak na razie jestem w ciągłym ruchu?!?!, choć lekarz powiedział, ze zaczyna się okres gdzie mam już być grzeczna .. Dziewczyny, czy to prawda , z ruchy czuje się jak się leży ? na wznak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku Nadzieja przestraszyłam sie z tym zapaleniem płuc. Jutro bede u poloznej. Poradzę sie jej czy iść do lekarza. Alexvan ja tak właśnie pierwszy raz poczułam. Jak leżałam na plecach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
Julia obserwuj i tak jak pisałam oklepuj plecki, aby nie poszło na płuca, no i jeśli masz inhalator, to zrób inhalacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ananasku jak tam wizyta? Luky ale ten czas za... Fajnie ze juz czujesz ruchy musi to być coś pięknego. Przy kolejnych poglądach pewnie oczu nie oderwiesz od swojego księcia taki będzie piękny ;-) Kiciołka jesteśmy z tobą!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×