Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Androgen

Przepraszam wszystkich

Polecane posty

Gość gość
Father Figure 2016.05.04 Chcesz mnie uczyć cierpliwości?! Rozpiérdolę Ci system. usmiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Talia83 Przecież pisalam, ze znam zawartość poczty męża... pewnie tchorzliwie zwiną splowiale ogony spowrotem do garów... niektóre femme fatale dla ubogich... x gość muszka śmierdziuszka No pewnie że się zawiną. Potrafię całymi dniami hejtowac mnie i resztę ciotek. A tabasko/ fałszywa ewa - ulubienica Twojego męża miesiącami wulgarnym słownictwem, a teraz zero cisza. Cytuję: to nie wina cip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na starych tematach, Androgen pisze z polskimi znakami :P:D:D Androgen 2013.02.14 Wiem wiem, bo te, które mnie widziały twierdzą, że jestem brzydki i wyglądam jak bandyta. Taki mój urok usmiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Litosci... jestem tylko biedna ofiara energii seksualnej mojego meza.. Andro...mrrrr Podziwiam sledczy upor - niczym Teodor z pszczolki Maji przy toczeniu kuli lajna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedyś zauważono, że gdziekolwiek na temacie pojawiła się imperium twój święty mąż od razu się logował na temacie i kilka razy namawiał ją na priv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Fajnie by było, jakby Talia została tu na dłużej ;) Każda wyrazista osobowość mile widziana na podupadającym (od 10 lat ;) ) forum. Androgenowi można zazdrościć takiej żony, a jednocześnie pokręcić głową nad głupotą ukrywania flirtów, na które pewnie sama by się zgodziła i chętnie popatrzyła jak inne lecą na faceta, który jest tylko jej ;) Jeśli to projekt, to ja się dałem nabrać, bo niewątpliwie osoba podpisująca się jako Talia ma dostęp do skrzynki pocztowej Androgena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cynik co pisałeś Androgenowi? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cynik - w punkt. Juz Cie lubie. Wszystko, albo nic. Zatem i Jego prywatnosc. Dokladnie - zwlaszcza, ze nie jestem niewinna dziewczynka i popatrzec lubie na atrakcyjne ciala. Atrakcyjne. I jeszcze jedno niewiasty - wiecie jak sie nazywa paszczury lub wyraznie nie w meskim typie osoby, ktore sluza jedynie do lechtania meskiej proznosci i miesiacami robia za tzw jedyna przyjaciolke ,,sposrod kilkunastu (? One sa po prostu...sympatyczne..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4imp
Dzień dobry. :) Te "gość", zajmij się swoim życiem. Było, minęło, ja już się wypowiedziałam. Zalogowana. Skoro wiesz jak było na forum to świeżynka z ciebie żadna, nicka masz. Kawa na ławę, albo pisz za siebie i przestań robić sobie dobrze "pode mnie" . Cynik, Talio 🖐️ goście 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cynik wieczorową porą dziś bo to Andro debilu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żenada przeżywać życie czyiś nicków. Gawiedz gawiedzią zostanie, ale dlaczego z chorobą dwubiegunową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:Oz grzechu zdrady męża sponsora wyspowiadałaś się? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4imp
Kiedy się wyspowiadałaś zalogowana? Jak srasz na pomarańczowo? 😴;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4imp
Pieprz= enie lubię, tobie nic do tego;) Odejdz bo cię pogryzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4imp
gość dziś pechowiec.gif z grzechu zdrady męża sponsora wyspowiadałaś się? pechowiec.gif 4444 Proponuje odpalić www.pudelek.pl, ale rozumiem, że bardziej kręcimy? ;) Cześć podszywie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
AchtungCynik ma narzędziado wszystkiego. 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7.32 Bardziej żałosne jest publiczne opciąganie Psujowi Awario Hajabuza. Na ciebie też przyjdzie pora😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
talia już zaczyna podlizywać się samczykom :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, to tenmój druh ze statkuale ja byłem kapitanemjednak on ma lepsze krzesłoktóre budzi lęk i przerażenie. 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tali skoro na kafe wszyscy tacy prymitywni i głupi, to dlaczego tu siedzisz? Miałaś odejść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10.45 Ale mi sie spodobalo - zazdroscisz, ze samcow zgarne do swojego haremu? Jest rownouprawnienie, a ja nie jestem arabska niewolnica..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Talia83 dziś durnowata istotko, kto by ich ciachał? :D Podstarzałych, żonatych i uganiających się za "seksbombami" z kafe, którymi niedawno tak gardziłaś, a teraz sama chcesz być jedną z nich :D Już masz pieszy objaw kfedebilizmu, mylisz kpinę z zazdrością :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Gościu, nie wszyscy są prymitywni, przecież Ty tu jesteś. Talio, powinnaś zostać dla gości ;) Niestety ja się do haremu nie nadaję, jestem monogamistą z powołania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cynik wieczorową porą To tali twierdzi, że tu samo dno intelektualno/moralne siedzi, a sama tu włazi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podziwiam wiernosc imp i szacun..zatem odsune sie i bede milczaca halucynacja - czytal kto mm bulhakowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie głupiemu dziewczątku nacieszyć się chwilą na świeczniku, skoro Jej sławny mężulek stłukł sobie jaja spadając z niego. Skoro Talia pisze, że biedak choruje i leczy się z uzależnienia od filtru, to należy współczuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×