Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Androgen

Przepraszam wszystkich

Polecane posty

Gość gość
gość dziś Masz na to jakieś dowody? linki, skriny? czy jak zwykle tylko ciotkową szklaną kulę, paranoiczko?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żenada:o dlaczego w ogóle tu weszłaś Talia? Dziękujesz tym kobietom jednocześnie z nich kpiąc. Nie mogłaś świetnie bawić się dalej? Taka suka z Ciebie w gębie i niewzruszona która ośmiesza męża jednocześnie wypisując tu te wszystkie bzdety. A prawda taka że zabolało zyczajnie. Taka kara pewnie i biedny mężuś pantoflarz zgrywający tu macho czeka z podkulonym czy smieje się z Tobą? Każdy bawi się jak lubi. Mi tu cuchnie szopką i kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisałam com chciała. Nie wymagaj szacunku do kogoś, kto z upodobaniem latami wszystkim w ciiipy zagląda, a dopiero kiedy dooopa Mu się pali tłumaczy się chorobą . A żoneczka zerkała przez ramię i miała niezły ubaw? Może jeszcze podpowiadała co Andro ma pisać, by więcej jpgów wydębić?? :-D To. już macie po balu :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Talia całą noc myślała nad poranną, ciętą ripostą, bo wczoraj nie potrafiła się dobrze odgryźć, więc pokuliła ogoni i uciekła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cynik - Andro byl kiedys hobbistycznie mod.em w podobnym miejscu.. Stad tez moja znajomosc niuansow i specyfiki takich miejsc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość mid eve
gość dziś Wypij ty soczek bo udaru dostaniesz. Pewna również posądzała cie o hejt raszplo.jezyk.gif x A ty sobie soczek wetrzyj w du/psko (ananasowy) 😴 x gość dziś Masz na to jakieś dowody? linki, skriny? czy jak zwykle tylko ciotkową szklaną kulę, paranoiczko?cool.gif x I ty też wetrzyj 😴 I przepraszam, ale jakby awarię z bananem coś łączyło, to by z tej biednej jałowizny przynajmniej jakieś dzieci były, a nie tylko latka stracone i emocje smutne i jeszcze bym pogratulowała, zamiast kwity zbierać 😴 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11.18 ..no nie.. bez urazy, ale jednak przedkladam ostre rzn..cie z Andro nad siedzeniem miedzy ciotkami. Wybaczcie absencje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Celowo omijasz niektórych gości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale macie nawalone w baniakach :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Talia83 dziś durna istotko nikt nie doznał urazy, a to, że liżesz, stare pomarszczone jajka, nie jest godne podziwu i nie ma się czym chwalić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ciotka
11.23. I po cóż złośliwości, Talio? :) Akurat ciotki z Twoim mężem w najmniejszym stopniu, nic wspólnego, niestety 😴 A dobrze, że przedkładasz, na pewno mąż godzien i sprawdza się świetnie :) Zazdrościmy oczywiście i życzymy wiele dalszego niezmąconego szczęścia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej sie rozmawia z odslonieta przylbica, ale na to stac niewielu.. Wybieram wiec czasem z puli pomaranczowej domyslajac sie lekko autorstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skończcie do niej sie zwracać jak do faktycznej żony Androgeja. to ten zjep pisze jako niby swoja żona i nakręca aferę. Pewnie jest na urlopie, nigdzie nie wyjechał, nudzi mu sie w domu i wymyśla kocopoły :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym wszystkim, poza tematem, tak z ulicyczęsto jestem w różnych miejscach, gdzie przychodzi sporo ludzi, no i dziewczynyzachowanie dokładnie takie same jak tu, qóó/rva mi przyjacielowi czasem uszy więdnąa niekiedy te dóópy się okładają czym popadnie, często to widzę pod Studniąostatnio takie dwie się na/pie/rda/lały o to, która ma obciągnąć kolesiowi który stał obok, ledwo stał, a w oczach kompletna ćma, i jeszcze chciał żebym mu dał papierosadałem mu kopa w jaja, to te dwie razem na mnie skoczyłyliść dla każdej i se poszły, ale chóójami rzucały jeszcze długo. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam, jesli urazilam.. chyba zle zrozumialam okreslenie-ciotka na tym forum.. mialam na mysli te z cieknaca ze zlosci slina przed monitorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt nie zazdrości, tylko się z ciebie nabijają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość midsummer eve
Jasne, Talio, nieporozumienie :) Tutaj to określenie funkcjonuje w dziwnym kontekście, zostało kiedyś nadane jako obelga grupce "nudnych" kobiet, które nie kopulowały wirtualnie publicznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Androgen wie Eve o kogo chodzi. Po co tlumaczysz jak krowie na rowie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość mid eve
To nie Androgen, trolliku 😴 Jak każdy trollik: bierzesz prawdę za ściemę, a ściemę za prawdę, wszystko ci się myli :) I w sumie o to chodzi, żebyś się gubił ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość mid eve
Talia83 dziś 11.41 ale na priv tak ? x Pytanie jest niewłaściwe Talio, kobieta takiego poziomu powinna o tym wiedzieć :) Nie z Twoim mężem, Talio (to jedyne pytanie, które miałabyś prawo zadać) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O prawdzie możesz najwięcej powiedzieć kwoko :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Achtung Evik to pelikanzawsze myślałem że to papużka, albo mała sówkazanosi mi się na fajny tydzień z Evikiem w roli główneja Ty Talia idź już do kurnikabo wieje Ci z dóópy tęgim dropsem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakiego poziomu EVE? Kobieta, która wyzywa inne od szmat i broni zdrajcy, wg Ciebie ma jakiś poziom? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość mid eve
Trolliki i ironia, trolliki i kpina, trolliki i mrugnięcie oczkiem, trolliki i umiejętność kluczenia między wierszami... :) Trudna sztuka, nie do nauczenia przez trolliki :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wielki biały ptak z czerwonym (sic!) dziobem Ci umkął Evikspod tyłka prosto turobisz to na zmianę z kim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
Wyjaśniło się jedno przynajmniej Androgen przeprosił wszystkie kobiety więc nie jest gejem jak sugerujecie pisząc o Nim Andrgej Gdyby był pewnie przeprosiłby również facetów 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale cyrk. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Talia83 rospiertala forume 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
Jak to? To już nie ja swoim snem ? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×