Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nieaniołek

Kaaruzella

Polecane posty

O, Płock:) a za tydzień tam jadę;) mało coś mam czasu ostatnio na zabawę :-O skupilam się na własnym gnieździe, wymyślam, żeby dogodzić każdemu:) tak więc w robieniu dobrze praktykę mam:) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cycki coraz większe bo tyjesz hipko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Płock :) Ulżyło mi, jeśli Twoje problemy jest w stanie rozwiązać lazania, to znaczy, że to żadne problemy :P Nie przepadam za lazanią :( robiłam może ze dwa razy w życiu. Polecę Ci natomiast musakę. Rozpływam się ja, rozpływają się jedzący. Świat staje się cały różowy ;) :D Nie chce mi się :O Słodka zamieńmy się ? Cho za mnie popracować, a ja Ci skończę remonty, meblowanie i wszystko o chcesz. Ale większych cycków ni biorę ;) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ptyś to najgłupszy twój projekt Koke;) Przed kimś się chowasz ale jestem za stara wyjadaczka żeby cię nie rozpoznać:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ptyś to najgłupszy twój projekt Koke Przed kimś się chowasz ale jestem za stara wyjadaczka żeby cię nie rozpoznać X Ale bym cie sadził w kuper, aż kiche zgubiłabyś i głębokie gardło musiałabyś robić. Ptyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejna naiwna zaliczona i z powrorem forume Kokeinowy Ptysiu?: P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptyś, to stary wyrafinowany leser. Wie gdzie i jak uderzać. Do rezydentek jedynie mocno puka w drzwi. :O Co innego Płock, byle tekst i już każda ma mokro ;) Ale zapracował sobie na to. Swoją konsekwencją :) I dlatego Pani Słowianka bije mu brawa. ;) Dla mnie, lepiej jest, jakby Go nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zarywa do Czwartego Imperium, hue hue , stare gusta czyli zamężne brunetki wróciły do łask:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko takie go chcą :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś hehehe Adam i Ola, jak Ola do Berlina jedzie pracować bo położyła kreskę na tym bajkopisarzusmiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
Jak można nie lubić lazanii 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Normalnie Nie powiedziałam, że tak całkiem nie lubię, tylko że tak se ;) https://youtu.be/Uz1Jwyxd4tE hmmm w sumie lazania jest dosyć smutnym daniem :D makaron, mięcho, makaron, mięcho ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
A Ty znowu swoje Nowy. Nie zamierzam Ci robić żadnej konkurencji więc spokojna Twoja rozczochrana :D Mięso mielone, makaron i ser-czy istniej***ardziej bajeczne połączenie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
https://youtu.be/X3oDKmYh70M Celowo pominęłam ser. Ser plus mięcho plus makaron. A gdzie jakieś zielone ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
Zielone? "A na ch. mnie ten kaktus" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
https://youtu.be/RY03PtIOzE4 :D Mam myśl. Lazania ze szpinakiem i brokułami. Przekładana zamiast beszamelem np sosem z ricotty i niech już będzie posypana po każdej warstwie parmezanem :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
"a jeśli będą chcieli pójść do muzeum lotnictwa, to zabierzesz ich do muzeum lotnictwa, kuffaa jego mać ":D:D hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
Bleee :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Przestań się mazać. Chłopaki nie płaczą. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
Mięcho być musi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowy w mieście
Trzecia strona? Brawo Płock. MIĘCHO !!! hehehe Jaki z Niego twardziel. A dla "miecha" zabiłeś kiedyś, chociaż kurę, czy wystarczy Ci jedynie niedzielny rodzinny rosołek. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I pewnie że swoje. :D Chyba nie myślisz Płock, że te wszystkie złośliwości pod Twoim adresem wynikają z konkurowania o względy karuzelowych Rezydentek. Nie powiem, jest się o co bić, ale wyobraźnia Cię ponosi. :) Karuzela, to zakręcenie. :) I albo ludzie wpadają sobie w w ramiona, albo się "odśrodkowo" odpychają. :) :P Cała filozofia a Ty Płock dopatrujesz się konkurencji . Mam zaledwie "jedenaście" centymetrów, gdzie mi tu do szranków i konkurów. ;) 🖐️ x I się już tak nie dąsaj, niechcący stałeś się, tym czym chciałeś tu być. Nie łatwo na Karuzeli zabłysnąć. Tobie się udało. :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
płock sie rzuca? o cm? ja połamałem linijkę 10 cm aby mówić że nie mieszczę sie w skali :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
Pocałuj mnie w dziubek ptaka, pedofilu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra i od razu widac ze płock to nie płock. A ja się wylałem z linijką :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
Wygrana na inaugurację ekstraklasy ;) bezbłędny Nowy, mimo wszystko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
Nowy j***e małe dzieci małym penisem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×