Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nieaniołek

Kaaruzella

Polecane posty

To ty mnie pocałuj w kant mojej dụpy, jak myślisz że to łyknę. Płock jest, jaki jest, ale nie zależy do osób, które kopią po jajach. :O Jako młody pelikan łykam to Bez c*******h podszywów, mimo że jest "pomarańczowy x Witaj Blaszaku :) 🖐️ Dziś ja mam dyżur :) Co nie wróży, nic dobrego, ale na szczęście nie tylko ja tui jedstem. :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też nic osobistego Smof. ale gołym okiem widać że z Kotką Poes, już nie chodzicie tymi samymi ścieżkami. Co się stało ? Hejty ? Możesz mi wytłumaczyć?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A chuj cie to obchodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Mam chuj̣a, to mnie obchodzi. Ty masz tzipę, to możesz sobie pisać bajki, Ja nie mam tego komfortu. Ktoś ma ból dụpy, ja to diagnozuję i leczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie tak Smof, że brak tematu. :O Zadałem pytanie, dostałem odpowiedź i Karuzela kręci się dalej, :) Teraz Ty zadawaj pytania . Tylko nie o tym czy lazania jest smutnym, czy wesołym dniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra dobra ja tam nic miskowi z odciskiem nie robię. Każdy ma słabsze dni widac na Ciebie przyszła kolej Pozdrów kotecka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos powiedziałęm nie ten tego? znaczy nie jestem na bieżąco ale zabrzmiało jakbys Ty i kotecek... :O no dobra spokojnej puszysciak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dwie kurrwy niemieckie smofak i bladzioch nigdy nie nauczą sie polskiego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żyd z łodzi chociaż potrafi coś sklecić po polsku, a esesmany w piecu palą na razie ubraniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sie k****y dobrały jude, dwóch szwabów i polki wątpliwej reputacji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam pra-żubry ;) bo ostatnio tylko tu Was można poczytać. Szczęście że ja zamówiony jestem bo nie muszę się wkręcać kto tu z kim spał. Pozdrawiam wszystkich i gospodynie Karuzeli też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowy w mieście wczoraj Też nic osobistego Smof. ale gołym okiem widać że z Kotką Poes, już nie chodzicie tymi samymi ścieżkami. Co się stało ? Hejty ? Możesz mi wytłumaczyć?... xxx wiesz cos wiecej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem tyle ile powinienem "Kotko poes" `:) Nie więcej i nie mniej a to już pozwala na luźną interpretację. :) Jedno jest pewne. Nie warto się tu logować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak zrobię to :classic_cool: Smutny czas :( odeszła ta, która zrobiła dla mnie tak wiele, że braknie lipcowych nocy na wspomnienia:( do końca z uśmiechem na ustach, cichutko i na moich rękach :( Nie będzie mnie jakiś czas, muszę to przetrawic :( Co nie zmienia faktu, że w poniedziałek będę w Płocku i jednak nie pokiwam :) co ma się chłopak obawiać, że chcę na niego wejść :-O swoją drogą, fatalna interpretacja :-O mnie co najwyżej można dziś przytulić :( trzymajcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie będę też reagowala na żadne pomarańczowe gnojstwo, jakie się tu pojawi :-O tyle lat już kręcimy, że każdy ma prawo powiedzieć - dziś wysiadam:( dziś jest mi źle, dziś nic z tego nie będzie:-P nie przepychajcie się chłopaki:( życie jest za krótkie :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś się będziemy trzymać Pani Słowianko :) 🖐️ O nas nie musisz się martwić, ktoś tu zawsze zakręci. W lepszy, czy gorszy sposób, ale zawsze... :) Ważne byś Ty Pani Słowianko, szybko się pozbierała do kupy. Karuzela bez Ciebie nie będzie miała sensu istnienia. :( A z resztą, pomarańczowe szczury i tak tu dominują. Złodzieje i psychopaci zasrywający tematy :O W sumie nie ma do czego wracać, nawet po relaksującym wypoczynku w Płocku. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktoś mógłby poszukać kobiety dla tego wiecznie jęczącego nowego?:( pani słowianko pani pilnuje męża, dzieci nie zajmuje się pożyciem nicków na anonimowym forum. jeżeli ci sie nudzi wstaw swoje piękne zdjęcie pani słowianko:D:D:D i pokaż w końcu maile w których obrażał cie niejaki psychol widmo🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z nowego w mieście przerobił się na największą płaczliwą pierdołę i chorągiewkę na tym forume:P:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słowianka jest piękna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D:D :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Sam sobie znajdę I to będzie najlepszy wybór. :) Nie pomagaj, bo tylko narazisz się na mój gniew. ;) 🖐️ Żartuję :), nie będzie żadnego gniewu. ;) Jednak proszę cię byś wzięła/ wziął do wiadomości swoich szarych komórek, że nie piszę tu bo mam kłopoty ze stulejką. :O Właściwie to nie wiem po co tu piszę :( Z przyzwyczajenia? hehheehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 lat minęło jak jeden dzzień, byle do emerytury🖐️:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowy w mieście dziś Wiem tyle ile powinienem "Kotko poes" `usmiech.gif Nie więcej i nie mniej a to już pozwala na luźną interpretację. usmiech.gif Jedno jest pewne. Nie warto się tu logować. xxx a zatem nie tworz nowych plotek nowy. bo wiesz jak to jest rzucisz kamyczek a pozniej masz lawine... milej soboty 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"kotka poes", co niby tworzę? Plotki? Chyba do reszty cię poj̣ebało . W moim wykonaniu masz tylko literaturę faktu.. A jak ci się nie podoba, to wypieṛdalaj. Przez takich jak ty, tylko tylko czekać jak kuchareczka, nie z lazanią a z kijem bejsbolowym, zacznie mnie uświadamiać, co wolno a nie wolno robić na tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×