Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nieaniołek

Kaaruzella

Polecane posty

Gość gość
Spamowanie 8twojego brata zostało zamiecione :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie chce. Oglaszam jedynie fakt, ze jestescie jedynymi desperatkami otaczajacymi opieka chama z tego forum. I odpowiadam na wasze mocne argumenty w obronie "miska":D PS widzialas Niestala wczoraj tekst do Poes? "chyba cie poyebalo a jak nie to wypiertalaj"? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niesrala juz zaczyna udawac glupia. Piertoli zeby nie ucichnac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
Przepychanki na karuzeli jak w centrum Stambułu :P Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
Widziałam i zrobiłam to co opisałam już wyżej. Przeczytałam i tyle, co mam z tym niby zrobić ? Poes jest dorosła i raczej jej rozumu w głowie nie brakuje. Poradzi sobie z chamskimi tekstami. Ja nie jestem jego matką, żeby go wychowywać, czy umoralniać. Jego relacje, jego problemy. Jak mnie tyka to sobie potrafię z tym poradzić, a przez te lata było takich sytuacji sporo. Powiedz mi gościu szanowny, dlaczego mam się wtrącać w coś co mnie nie dotyczy ? Nie proszona ? Czy od mojej reakcji będzie zależało życie Kotki ? Nie ? Więc daruj sobie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Frida nie lepsza. Zajechała wszystkie tematy Wilka xxxx tematy ciotek też ostro spamowała. nawet raz wpadła, bo wklejając ściane spamu zapomniała się wylogować. oczywiście wszystko przemilczane i zamiecione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patologia na Karuzeli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wsadż sobie swojego koleżkę Miśka w doopę i go tam hoduj, Niestała. Trafił ci się prawdziwy brylant:D Tylko trochę nieoszlifowany:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z chamem masz dwa wyjscia- tolerowac, albo nie. Twoj wybor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Nie udaję głupiej gościu :) Po prostu mi to wisi generalnie. To tylko forum i nie ma wpływu na to co ważne, przynajmniej w moim przypadku. A wiesz dlaczego z Tobą w ogóle rozmawiam ? Tłumaczę się, bo wierzę, że coś Ci tam w głowie zaskoczy może kiedyś. Jeśli nie, to przykro mi. Będziesz musiał z tym żyć. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestała i słowianka lubią chamów rzucających do kobiet tekstami 'pojėbało cię,wypiėrdalaj' dlatego tu siedzą z nowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestała,na ulicy teź popierasz takie odnoszenie się do kobiet? przyjaźnisz się z takimi typami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Misiek coś zamilkł. Pewnie od godziny pisze merytoryczną ripostę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
Zawsze reaguję na sytuacje, które nie powinny mieć miejsca, ale staram się żeby moja reakcja była adekwatna. Nie wyciągam paralizatora, w razie słownych utarczek. Od kiedy to ja się niby przyjaźnię z Miśkiem ? :) Oj gościu. Twoja zła wola mnie zasmuca. Jak Ty tak sobie radzisz patrząc lustro ? Idę spać. Wyczerpałeś mi cały akumulator na dzisiaj ;) Jak Ci mało to napisz elaborat w książce skarg i zażaleń. Doczytam jutro albo kiedyś. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
I dzięki za rozmowę. Trochę zakręciliśmy ;) Dobranoc. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś! Jesteś pedofilkiem Noweuszu :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś Piotrek, ponieważ posuwasz małe dzieci :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niesrała ? Motzny niczek pali frana jak fridzioch hehehe. Piotr cham i prymityw w oprawie ćwierćinteligenta z papirami i z syndromem kalego. Słowiana oskarżycielka i marzycielka o priwie z kimś nieosiągalnym. Koke złodziej spamu. Snof i bladzioch dwóch niemiaszków palą słowniki polskie w piecu esesmanów. To tylko wierzchołek góry brudu tej kliki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowy w mieście dziś do roboty nygusie zamiast pasożytować na matce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nowy chuuj do lania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ochłońcie. Taką retoryką nie szans tu kogo kogokolwiek przepisać. Dziadostwo jakie uprawiacie nie sięga nawet dna. Ta niedopchnięta piẓda jeszcze ze swoimi tekstami dociągnie do końca roku, jej przydupaski trochę dłużej A tu pojawia się nowy chụjek . Ten dla odmiany uderzył w moją rodzicielkę a to znaczy tylko jedno, że zaczyna tu śmierdzieć warszawką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ty pieprzysz pedofilu? Jaką warszawką? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
(1.07) Amstaff ty jeszcze żyjesz?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7:02----to nie Amstaf/Koke tylko Kreska/Widmo :-P uwziął się na karuzelę chłopiec roztropiec ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieaniołek
dzień dobry w nowym dniu :) nie bardzo wiem, co niektórzy autorzy mieli na myśli, ale podobno w obecnych czasach niezrozumienie rozmówcy jest normą ;) ale co tam.. a mi na to, jak na lato.. lato, lato, lato czeka..https://www.youtube.com/watch?v=Ax0EFn1Jqws

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodka słowianka
I pozdrowienia z Płocka:-P tak se mi się podoba, więc, skoro już załatwiłam swoje sprawy, jadę dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×