Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nieaniołek

Kaaruzella

Polecane posty

Gość niestała     czytaczka
Płock gdyby ktoś przy mnie wyżarł farsz zostawiając resztę, to byłby to ostatni jego posiłek :P ;) Misiek ? Weź się popukaj w czoło i daj mi w końcu spokój z tym dosrywaniem. Zazdrościsz ? Wyciągnij kołek z tyłka i zacznij się zachowywać jak człowiek piszący na rozrywkowym forum. I dla Twojej wiadomości. Nie bywam "troszkę rozpieprzona" i nie muszę studiować książki kucharskiej. Znam ją na pamięć. Sorry :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Misiek specjalizuje sie w nierozrywkowym pisaniu na rozrywkowym temacie. Tzn slawi rozrywke, ale przewaznie pulta sie pod nosem jak remizowy janusz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
No coś w tym jest ;) Idę się schować Wpadnie Misiek przeczyta i jak odpowie, to mi w pięty pewnie pójdzie. I na co mi to ? No, na co ? :P Woodstockowo Chemia. Świetny energetyczny koncert. :) https://youtu.be/c3W1MlibzUY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestała,moźesz ze mną studjować ale anatomie ciała hmmmm?:-) Ptyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinnyscie go raczej dawno pogonic. Kiep wyzywa po pijaku, wszyscy go ignoruja, a tu sobie znalazl szczurza przystan do bycia poklepywanym po plecach. Nie dziwie sie, ze dostajecie hejt za mendziora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:59ciebie powinno sie pogonic z forum manipulancie i szkodniku!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
Słuchaj gościu. Nowy jest częścią karuzeli. To po pierwsze. Po drugie, nikt nikogo z karuzeli wyrzucał nie będzie. Jeśli zdarza się tu napływ różnego rodzaju przerywników, czy też popychaczy bo to jeszcze zależy z jakiego punktu na to spojrzeć, to tylko oznacza, że dostaje się nam po równo jak i wszystkim innym, chociaż czytałam gdzieś pretensje, jakoby karuzela była właśnie gniazdem wszelkiego forumowego hejtu. Po trzecie, jak mi ktoś naciśnie na odcisk, to reaguję i odpowiadam albo jak mi się nie chce to ignoruję. Moja wola i prawo, ale na pewno nie mam prawa decydować kto może tu pisać a kto nie. To samo dotyczy Ciebie. Sorry ale żyjemy w wolnym świecie. Pisz albo nie ale nie nawołuj do ograniczania niczyjej wolności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie, ja tu tylko dosrywam. Nic na to nie poradzę że mam szybką przemianę materii. ;) To prawda, ale jak ktoś pisze że hejuję i niszczę tu ludzi, to się za bardzo rozpędza w swoich opiniach. Zauważyłem że krąży tu taka gwiazdeczka, która wypisuje nieprawdę w tylko sobie wiadomym celu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Misiek pierďoli małe dzieci w ďupę :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
hmmm studiowanie anatomii ciała z Ptysiem ? Brzmi kusząco ;) Przypomniałeś mi niezawodną metodę odchudzającą. Chcesz zjeść ciastko ? Rozbierz się i zrób to przed lustrem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wam wolno wszystko srać po innych i hejtować. Innym nie wolno bo macie immunitet? Żaneta poszukaj realnego faceta w końcu bo gnijesz tu od lat kwoko. :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakos dziwnie wy mozecie gadac normalnie, a "misiek" nie potrafi, dopiertala sie do innych, i do tych desperatow co pragna sie u was zakotwiczyc8 tez. Chyba ostatnio byl tu taki przyklad?:D Trzymajcie i wypasajcie ciula, ale nie udawajcie, ze nie skladujecie obornika za domem:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Nigdy nikogo nie hejtowalam matole o czym świetnie wiesz. :) Poszukaj realnego faceta ? A Ty myślisz, że to jest takie proste ? Dobre sobie. Weź i znajdź. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wsŕód normalnych ludzi taki typ jak Nowy nie istnieje. Taki cham dostaje z buta i koniec dyskusji. A wy tu pielęgnujecie go jak jakiś egzotyczny kwiat. To już chyba większej żenady i despery nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znajdowanie normalnego faceta nie jest aż takie trudne. Nie aż tak, żeby niemytego prostaczka od razu traktować jak prawdziwego mężczyznę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Misiek to jepany hipokryta,jak on dosrywał i niszczył nicki to bylo super, a jak sam dostał Petrova to rozpłakał się jak mazgaj :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
Czyżbyś był zainteresowany pisaniem na karuzeli i nie potrafisz poradzić sobie z Miśkiem ? Bo nie widzę innego celu tej dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś tu dobrze wcześniej napisał. Nie szanujecie się, to i tolerujecie motłoch, prostaka, i plucie w twarz. Publicznie, bo mundrości wypisywane przez waszego picusia do was wyskakują na pierwszych stronach google:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już samo wasze "misiek" na określenie zwykłego chama, prostaka, buca i wyzywacza kobiet, dużo mówi o waszej kondycji psychicznej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
Tolerujemy niemyty motłoch ? Nie szanujemy się ? :( Faktycznie . :O Szanowny hrabia rozumiem spojrzy z obrzydzeniem i czem prędzej opuści progi tego domostwa ? Ja bym spierdzielala, jeszcze coś na Ciebie przejdzie ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie Słowianka kiedyś hejtowała u Wilka. :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale stare uzytkowniczki przyjdą, i będą pisać że to ty masz problem z "miśkiem". A "miśka" pogłaszczą:D Debilki albo desperatki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Zatkało się ? I dobrze. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak już pisałem wcześniej zło nie pochodzi z Karuzeli. Karuzela to taki kozioł ofiarny waszej nieporadności bo na złość wszystkiemu nadal istnieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak niestala, masz mnie. Nie marze o niczym innym, tylko zeby pisac z wami na karuzeli. Tylko boje sie miska. Idiotka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki misiek? Prawie 42 letni grzyb mieszkający z matką :-D Widmo dobrze napisał o nim.W jego wieku mają dzieci, wnuki kredyty budują domy nie dopiertalają nickom na kobiecym forum:-D 10 lat. Ma zakiszone jaja:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
Powiedz mi gościu ? Czego Ty w sumie chcesz ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słowa Widmo piotrku ty masz chociaż prawo jazdy? Cz jeździsz komunikacją miejską wypełnioną śledziami ":-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Frida nie lepsza. Zajechała wszystkie tematy Wilka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Dlaczego marzysz ? Przecież piszesz z nami na karuzeli :) Wprawdzie nie bardzo wiem, co i w jakiej sprawie Cię boli i na pewno się tego nie dowiem, ale na zdrowie. :) Dołóż coś jeszcze do idiotki, żeby nie wyszło, że masz mały zasób słów. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×