Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nieaniołek

Kaaruzella

Polecane posty

a moze nie? to skad te insynuacje do smofa, ze niby "gołym okiem widać że z Kotką Poes, już nie chodzicie tymi samymi ścieżkami. Co się stało ? Hejty ?" sam sobie przeczysz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
40 letni facet z gilem z nosa bo hejty,bo forum,bo karuzela ja pierdolę 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Ja ci tam dam gila u nosa. Myślisz że tak łatwo odpisać, dokuczyć. Wyrafinowane postacie. Jak nie ma się pomysłu, lepiej takich nie zaczepiać. Po co sobie psuć wolny dzień. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 40 letni facet z gilem z nosa bo hejty,bo forum,bo karuzela spioch.gif ja pie**olę beksa.gif X to literatura faktu nie zaczepka,odpocznij od forum:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
Weź się Nowy ogarnij z tymi odzywkami, zwłaszcza do kobiet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty wytrzeżwiej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pł dziś Z jakimi odzywkami? Człowieku, kobiety są tu dla mnie święte. . Wstyd Płock tak zastawiać się kobietami, czy ty w ogóle masz jaja? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
Żebyś to jeszcze "gościu" potrafił poprawnie napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
Czyli Twoim zdaniem oznaką posiadania "jaj" jest odzywka do kobiet w takim stylu jaki zaprezentowałeś? Jałowa dyskusja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Płock, po pierwsze to żadna szanująca się kobieta nie pozwoliłaby nikomu na takie teksty że jak się nie podoba to w*********j a rezydentki karuzeli od lat tolerują takie chamstwo, więc bardziej niż o nowym świadczy to o nich. Mają to na co się godzą. Po drugie nowy tak traktuje kobiety jak go matka nauczyła, całe to gadanie o tym jak to ciężko pracująca samotna mamusia wychowywała synka weryfikuje sam nowy takimi tekstami. Jest zwykłym niewychowanym chamem którego tolerują wyłącznie nie szanujące się kobiety i nie zmienisz tego bo im ze sobą po prostu dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ilu ludzi wychował jeden rodzic? szanujmy się. Cham był, jest i będzie i tego nie wykorzenicie. Dziwie się Słowiance co w tym czymś widzi:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Co to znaczy, "szanująca się kobieta"? Że sobie zdrowo pierdnie tu tekstem o rucḥaniu, to będzie zaraz mniej szanowana ? Wytłumacz mi to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szanująca się czyli nie tolerująca chamskich tekstów kierowanych do niej lub innych kobiet. Gdyby rezydentki karuzeli szanowały się, po twoim tekście do kobiety 'jak się nie podoba to w*********j' żadna z nich nie odezwałaby się do ciebie, bo szanująca się kobieta z chamami nie rozmawia. Ale ponieważ ty odp*****lasz takie numery regularnie a rezydentki pozwalają ci na to, więc wniosek taki że nie przeszkadza im takie traktowanie kobiet. Mężczyzna nie odnosi się w taki sposób do kobiet. Jesteś chamem a nie mężczyzną i trzeba ciebie traktować jak chama. Omijać jak gówienko psa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest raczej menda łonowa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Spokojna twoja niepotargana. Ja tylko czekam aż te dobrze ułożone panie wypieṛdolą mnie z tematu. Na razie zbierają się na odwagę Niestała chyba zaczęła się nawet o to modlić, bym sobie odszedł z tego tematu, lub chociaż wpadł pod samochód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
Co znaczy dobrze ułożone.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamiast idealnie ułożonych pań móģlby cie wypiertolić na zbity pysk idealnie ułożony moderator. Twoja obecność wnosi w to otoczenie tyle samo, co porządnie przetrawiony piard w ekskluzywną perfumerię🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwio, Ty już się tu nie wpieṛdalaj. Na kilometr czuć, że będą z Tobą problemy Sprawa jest obgadana i jak trafi się tu paniusia z szczotką zamiast kręgosłupa, natychmiast Cię poinformuję a teraz wybacz, bo Smof zaczyna sobie pozwalać na pisanie nieprawdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam słabość do imienia Sylwia :D witajcie karuzelowicze ci obecni i ci nieobecni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadal śmierdzisz Nowy. Zrób przysługę reszcie społeczeństwa i opuść tramwaj:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem dumny, tylko pewny siebie. :) Nigdy się tu nie rozpłakałem, chyba że istnieje taka potrzeba zapłakania się nad userem, który chce urosnąć a gubi się tutaj jak dziecko. :O Pod nikogo się nie podszywam a jak już to robiłem, to tylko pod porzucone nicki. W jednym zdaniu, przyjdzie co do czego Smof, wpiẹrdol dostaniesz od właściwej osoby. Nie ponoszę żadnej odpowiedzialności za to co robi złodziej mojego nicku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Snof ma absolutną racje. Nowy jak sam tyrał i niszczył ludzi to było super, ale jak on poszedł pod młotek to płacze jak nastolatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NOWY W MIEŚCIE TO PEDOFIL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
Chce Wam się tak ciągle jedno i to samo ? ;) Słodka 🌻 https://youtu.be/QUaoxX7zLXc p.s. Płock ? Zaczynam konstruować cukinie faszerowaną mięsem mielonym i przykrytą różnymi rodzajami sera. Łapiesz się ;) :D Dobrego dnia Wszystkim :) https://youtu.be/QUaoxX7zLXc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
To ja biorę farsz, a Ty cukinię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NOWY TO PEDOFIL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
A Nowy bierze sie za dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prędzej za twój z****** łeb, bo trzeba ci tam nalać nieco oleju. x Myślałem że Niestała wystąpi tu troszeczkę rozpieprzona po Woodstokowych emocjach a tu widzę, że dziewczyna zamknęła się w kuchni i studiuje książkę kucharską. ;) Cóż za poświęcenie, by zaimponować Płockowi. Farciarz ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tu kwasy źe fiu fiu... Tule głowe do poduchy, Ptyś jak kłapouchy.A tyś w moich myślach, w mych ramionach...ach jak dobrze mi... Juź prawie pysznie mi sie śni. Ptyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K o k             e
Piotrek, czemu posuwasz małe dzieci w tyłek? Musisz to robić? :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×