Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Oto cechy najbardziej pożądanego mężczyzny

Polecane posty

Gość gość

1.Wyższe wykształcenie 2.przystojny 3.zdrowy. 4.dobrze zarabiający 5.poczucie humoru 6.kulturalny 7.cierpliwy 8.czuły. 9.troskliwy. 10.wesoły Trzeba być ideałem aby mieć kobietę.Niestety,ale musisz być księciem z bajki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1.Wyższe wykształcenie 2.przystojny 3.zdrowy. 4.dobrze zarabiający 5.poczucie humoru 6.kulturalny 7.cierpliwy 8.czuły. 9.troskliwy. 10.wesoły x przeciez to normalne cechy normalnego czlowieka, a nie jakies idealne, do idealu to jeszcze z 30 brakuje, ani nie jakies z kosmosu typu - jacht, odzutowiec, porsche, wlasny chelikopter, haciende z basenem i kortem tenisowym, wiec z czym dziecko masz problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:11 o kurde....i to nawet za mało???......czyli Twoje wymagania muszą być kosmiczne dziewczynko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziecko, wyzsze wyksztalcenie to zadne osiagniecie w dzisiejszych czasach, ma je wieksza czesc spoleczenstwa po 24 r.z., a potem pracuja w mcdonalds:) Pozadane to jest bycie ambitnym, kreatywnym, zaradnym, innowacyjnym, przedsiebiorczym, otwartym i odwaznym, by wysoko zajsc, miec wysokie stanowisko, duza wiedze, cos soba reprezentowac, duzo umiec, dobry pracownik to taki ktory sie rozwija, a za tym logiczne ze idzie ma wysokie wynagrodzenie, ktore mezczyzna sam umie sobie wynegocjowac a nie godzi sie jak wy na ochlapy z zabki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakbyś się naprawdę zakochał to punkty 5,6,7,8,9,10 ( czyli 6/10) spełnisz bez większego wysiłku, to wtedy samo się dzieje. A jak jeszcze spełniasz jakiś punkcik z pozycji 1-4 to już prawie ideał. Wiec w czym problem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 10:11 o kurde....i to nawet za mało???......czyli Twoje wymagania muszą być kosmiczne dziewczynko! x zdecydowanie za malo, zebys dzieciaku zrozumial ze jestes goownem i do przecietnego ogarnietego zyciowo czlowieka ci daleko, to nie nasz problem ze jestes zerem spolecznym i nic soba nie reprezentujesz, nic w zyciu nie osiagniesz z lenistwa i wyksztalcenie jest dla ciebie wymogiem z kosmosu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:20 Dziewczynko,posłuchaj.Nie piszę o cechach dobrego pracownika.Piszę o pożądanych cechach u mężczyzny jakie kobiety wymagają w dzisiejszych czasach.Nie przekręcaj kota ogonem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ość dziś 1.Wyższe wykształcenie - tez mi wyczyn phi 2.przystojny - przeciez nie paskuda, faceci nie pozadaja tez paskud 3.zdrowy - ales wymyslil, a co mamy nieuleczalnie chorych pozadac? 4.dobrze zarabiający - przeciez nie len bezrobotny jak ty i reszta z was mamisynkow 5.poczucie humoru - przeciez nie mruk i gbur 6.kulturalny - przeciez nie cham i prostak 7.cierpliwy - przeciez nie klotliwy 8.czuły - to chyba oczywiste HAHAHA 9.troskliwy - a to tez nie oczywiste ? HA AHA HA ty sie do zwiazku nie nadajesz:O 10.wesoły - przeciez nie rozczeniowy, zgorzknialy desperat z kafe jak ty:O i wulgarny i cyniczny do tego jak ty i reszta was prawikow z kafe:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wychodzi na to, że dla niektórych kobiet facet to ich pracownik. Szkoda tylko że nie płacą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecko nadal nie rozumiesz, to nie sa cechy ksiecia z bajki ani ideala tylko normalnego faceta. Jak sa one dla ciebie zbyt wygorowane i nie do przeskoczenia to juz tylko i wylacznie twoj problem, ze jestes zerem i dnem🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:33 Dobra,za mało wymieniłem pożądanych cech.Mój błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestes zerem i dnem x Gardzę takimi ludźmi. Idź swoją nienawiść do innych wylewać gdzie indziej. Może się do PIS zapisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś jestes zerem i dnem x Gardzę takimi ludźmi. Idź swoją nienawiść do innych wylewać gdzie indziej. Może się do PIS zapisz? x A ja gardze strasznie leniami roszczeniowymi i biernymi, ktorzy doopy nie ruszyli jeszce od kiedy zyja by cos w swoim posranym zyciu zmienic i jedyne co robia to narzekaja na swoj nedzny los, zazdroszcza ambitnym pracowitym ludziom ze cos maja, sa zgorzkniali, jeczacy, uzalaja sie nad soba, sa zlosliwi z zazdrosci, gardze strasznie takim sortem ludzi bo sa toksyczni:O 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zycze wam smierci malkontenci🖐️ Nie psujcie spoleczenstwa, nie wychodzcie z domu, nie chce na wasze zgorzkniale i kwasne ryje patrzec🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:43 Nic o mnie nie wiesz.Nikomu nie zazdroszczę ponieważ mam wszystko czego mi potrzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
[10:45 Kobieto,masz w sobie niesamowite pokłady jadu.Mam wszystko,nikomu nie zazdroszczę i jestem szczęśliwy.Nie potrzebuję materialistki do szczęścia.Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety chca ksiecia z bajki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mądry, zaradny, pracowity, troskliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6.kulturalny 8.czuły. 9.troskliwy. X Ale zes wymyslil przeciez kobiety uwazaja takich za cieple kluchy i olewaja takich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi wystarcza kulturalny :-) i uczuciowy i nie leń i to już absolutnie konieczne -te same fale bez tego nawet książe odpada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:35 ,bzdury,ja mogę mieć każdego i te cechy wystarczą i nie sa to żadne kluchy,żeby być kluchą trzeba mieć w sobie pewną ślamazarność a nie te świetne cechy wymienione :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a tak naprawdę to wystarczy ze będzie mądry :-) ale to najtrudniejsze do zdobycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczarowana niewinnym mezczyzną
11. Prawiczek 11. Prawiczek 12. PRAWICZEK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
syna zostaw w spokoju kurwiszonie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak na prawde te wszystkie wymagania lgną w gruzach jesli kobieta sie przy facecie źle czuje i odwrotnie jeśli czuje sie dobrze to i wykształcenie średnie nie bedzie przeszkodą... was kobiet w ogole nie ma sensu o takie sprawy pytac i zwami dyskutowac liczy sie tylko to co czujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8.czuły. 9.troskliwy Nikt takim na zawołanie ani z wyglądu nie będzie... nawet dla pożądającej jak jasna cholera :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewygórowane oczekiwania
1 odpowiedzialny 2 pracowity niekoniecznie zamożny 3 uczciwy szczery 4 opiekunczy 5 inteligentny 6 samodzielny 7 szanujący kobiety 8 silny psych 9 bez nałogów 10 zdecydowany,liczący się z moim zdaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1.Wyższe wykształcenie 2.przystojny 3.zdrowy. 4.dobrze zarabiający 5.poczucie humoru 6.kulturalny 7.cierpliwy 8.czuły. 9.troskliwy. 10.wesoły Trzeba być ideałem aby mieć kobietę.Niestety,ale musisz być księciem z bajki. No tak, bo rozumiem, że męzczyźni ne maja wymagań i z radością ożenią się z kobietą: głupią, brzydką, chorą, biedną, ponurą, chamską, nerwową, nieczułą itp. itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość la salle d hypocrite
kobiety wymagaja dobrego wyzszego wyksztalcenia aby byla po nich dobra praca i poplatna a same w zamian moga pochwalic sie albo tylko matura albo jakims tandetnym kierunkiem jak pedagogika czy psychologia, szukaja frajera i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Dla większości kobiet dużego znaczenia nie ma punkt 2

 

2.przystojny

xD

Przecież dla większości kobiet ten punkt jest jedynym wymaganiem, reszta jest zbędna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×