Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutasek85

Katowice Gyncentrum i nie tylko... komu pomogli cd.

Polecane posty

Gość gośćkasia
Dziewczyny czy jest szansa na crio w tym cyklu?,mam dzis 5dc i bakteria w posiewie mi wyszla,antybiotyk 7 dni pewnie...pozniej znowu posiew,czekala ktoras krocej niz 7 dni na wynik posiewu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olusia, u mnie był tylko Natal 1. Reszty nie ma. Zamowiłam wiec w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość Kasia bierzesz antybiotyk czekasz tydzień i dopiero znowu możesz zrobić posiew na którego wynik czekasz 7 dni jeśli będzie juz czysto to powinien być po 5 dniach wiec troszke bedzie ciezko a jakie masz zarodki?pozdrawiam i trzymam kciuki MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mabo dla mnie odrzucenie cukru to byłaby katastrofa bo to jedynie trzyma mnie przy życiu :-) a to przez całą ciążę będziesz mieć tą dietę czy do poprawy wyników? A jak w ogóle się czujesz? Dziewczyny w.którym tyg ciąży odstawili Wam Ultrogestan ? Kasia nie pomogę :-\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoscKasia mnie niestety anulowali cykl jak mi wyszła bakteria, po antybiotyku kazali poczekać 10 dni i powtórzyć wymaz, zrobiłam po 7 dniach i na wynik czekałam 4 dni robocze bo nic nie wyszło. Ale ja robiłam bezpośrednio w śląskich laboratoriach bo w Gyn maja dopiero po 7 dniach wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peonia88
Właśnie do mnie dzwonili z Genomu. We wtorek mam konsultacje u genetyka - Kariotypy. Przy okazji pokaże MTHFR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina, dobrze ze pojechałaś na kontrole mimo, ze wszystko dobrze. Za dużo mamy do stracenia. A teraz nie myślisz tylko o sobie, a o małej istotce, która w tobie mieszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to przed każdym crio robią posiew? Czy jak miałam robiony posiew w cyklu przed histeroskopia (czerwiec, a nawet chyba początek lipca), to juz nie muszę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super Peonia -do przodu:) Ja w poniedziałek w Genomie oddaje krew na kariotypy i czekanie....Wciam suplementy i sie pozytywnie nastawiam:) Wypytaj genetyka o wszystko i pokaz badania jakie masz.Konieczna dokumentacja z kliniki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peonia ale mowisz o trojcy czy o zwyklym wymazie bakteriologicznym? Dzieki za linka.. ta witamina kosztuje 87 zl, duzo... a przesylka ile bo nie moge znalezc? A lykasz tez b6?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina...to dobrze, że pojechałas do lekarza i, że już wszystko ok. Ja swoich 6kg+ póki co nie czuję ale gdzie do końca :-). Kupiłaś coś jeszcze dla córeczki czy narazie tylko wózek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na razie tylko wózek, kołyskę robi mój dziadek :) nie wiem od czego zacząć....a ty smutasku masz już coś dla swoich bąbli ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziołszki! Dzięki za odpowiedzi- dość dużo bierzecie tego magnezu. Catarinka a co Ci powiedziała Dr? Co było powodem stawiania brzucha? Joafer teraz dopiero odczytałam- strasznoe mi przykro :-( Allessa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Allessa , powodem może być ułożenie dziecka, bądź taka "moja uroda", ja magnez biorę 2x2, i do tego od wtorku duphaston. a ty jak się czujesz, jakie macie typy co do płci dziecka, może są już jakieś imiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rubin czuje się dobrze niewiem jak to będzie za 3 tygodnie idę do kontroli wiec się dowiem wyniki juz mam dobre wiec oby tak dalej MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina...dzisiaj kupilismy pampersy bo są w promocji :-) a tak to troche ciuszkow mamy. Liste zrobiłam co mi będzie potrzebne i stopniowo będziemy kupować. Zapisujesz się do szkoły rodzenia? Od 21 tc są bezpłatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkasia
To nie zdaze... wyszedl mi enterobacter aerogenes.... wymaz z pochwy dr M robil.Dzis jade po antybiotyk.Biore tez encorton i estrofen,to jak sie do crio nie podchodzi to tabletki mi odstawi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olusia, jak nie chcesz wydawać pieniędzy w ciemno, to poczekaj co powie lekarz. Ja bym tych tańszych odpowiedników nie kupowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robiłam zwykły posiew przed histeroskopia. A trójca jak długo ważna jest? Ja mam chyba z kwietnia. Chce najpierw do tego genetyka, a pózniej dopiero do GC sie umawiać. Jak genetyk powie, zeby odczekać 3 miesiące, żeby sie witaminami nafaszerować, to będę czekać. A jak nie będzie przeciwwskazań aby podejść od razu do crio to chciałabym w następnym cyklu, czyli jeszcze w sierpniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o boshe to ja jestem w lesie nic nie mam oprócz tego wózka serio.smutasku a gdzie kupiłaś te pampersy w promocji? sama robiłaś listę czy ktoś ci podpowiedział co kupować? jakie macie imiona wybrane dla dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku Kasia, przykro mi, ze coś ci wyszło w posiewie. Pieronskie bakterie! Zadzwoń najlepiej do dr M co masz robić, może jeszcze nic straconego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkasia
To nie zdaze... wyszedl mi enterobacter aerogenes.... wymaz z pochwy dr M robil.Dzis jade po antybiotyk.Biore tez encorton i estrofen,to jak sie do crio nie podchodzi to tabletki mi odstawi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkasia
To nie zdaze... wyszedl mi enterobacter aerogenes.... wymaz z pochwy dr M robil.Dzis jade po antybiotyk.Biore tez encorton i estrofen,to jak sie do crio nie podchodzi to tabletki mi odstawi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutasek, to życzę udanych zakupów. W końcu nadszedł u was czas, aby wydawać pieniądze na przyjemności, a nie na lekarzy. Tez nie mogę sie juz doczekać takich zakupów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wręcz paranoicznie boję się o ciążę. Każdy sygnał wielokrotnie analizuję i przerabiam. Gdybym mogła to jeździłabym na usg codziennie- tylko widok Dzidziola mnie uspokaja. Np.dzisiaj mam dość niskie ciśnienie jak na ciążę od poczatku trwania- bo 95/60 a normą do tej pory było 108/75 i oczywiście już się martwię. Niedługo chyba trzeba mnie będzie zamknąć w jakimś zakładzie. .. nigdy bym się czegoś takiego po sobie nie spodziewała :-( Ja czuję, że będzie Dziołszka a mój M chciałby Chopoka :-) cały czas miała być Marysia a co do synka to nie wiem- oby nie Sebastian hehe. Ja odstawiłam luteine teraz w 14 tc ale biorę jeszcze duphaston 3x1. Aha w H&M są ciuchy dla cieżarówek- i to na przecenie pomiędzy normalnymi rzeczami. Udało mi się kupić rewelacyjne spodnie za trzy dyszki :-) Ja przytyłam trzy kilo. Allessa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
allessa mi wszyscy mówili ze bedzie synek, i wszyscy sie pomylili a na badaniach pani dr pyta czy mamy wybrane imię bo bedzie dziewczynka a mój M. tak mamy Bartuś ;) smutasku co do szkoły rodzenia nie wiem pierwsze myślałam żeby tam sie zapisać, ale teraz coraz bardziej mi sie odechciewa, :) a ty sie wybierasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peonia...super się wydaje na dzieciaczki ale jakie to wszystko drogie. Catarina...kupilismy pampersy dady te najmniejsze z biedronki są teraz po 9,99 za 28 szt. Dobre są też pampersy te jasne ale są drogie więc czekamy na jakaś promocje. Co do listy to część sama wpisalam, troche z neta popatrzyłam (te najważniejsze rzeczy na początek). U nas będzie Natalka i Mikołaj chyba, że płeć się zmieni a u Was? Do szkoły rodzenia jestem zapisana. Nie wiem czy Ty też tak masz, ale zostały nam 3-4 miesiące i trochę mnie to stresuje, czy zdarzymy ze wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×