Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutasek85

Katowice Gyncentrum i nie tylko... komu pomogli cd.

Polecane posty

MaBo, wytrzymasz na tej diecie! Jak trzeba, to sie da. Moja siostra tez w ciąży miała cukrzyce, przestała jeść wszystko co ma cukier (słodycze, ketchup, musztarda... ) i cały czas chudła. Za to plusem było to, ze bardzo szybko wróciła do figury jeszcze lepszej niż sprzed ciąży. Teraz je wszystko i jest ok. Dziecko zdrowe i piękne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, gdzie i za ile robiłyście MTHFR?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleżanki z forum....ja już po wizycie-ogólnie wszystko ok. Mam mięśniaka 2,7 cm. Mam nadzieje, że nic złego nie narobi. Czy któraś ma też? Pani dr widziała na usg dwa siusiaki. Hmmm... a miała być Emilia i Eliza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta...też mam mięśniaki, miałam już przed ciążą. No to musisz chyba imiona zmienić :-) a wspominałaś o tym, że wogóle nie przybierasz na wadze? Co pani dr na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta, hihi, to będzie Emil i Eryk, 2 kumple, fajnie. A co dr mówiła na ten mięśniak? Martwić sie, czy nie? Gość, my tu wszystkie miałyśmy skierowanie od immunologa z Bedzina na MTHFR. Warto zbadać, szczególnie jak sie ma niepłodność idiopatyczna, bo z tego co widzę prawie każdej z nas coś wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam koleżankę, która w ciąży cały czas chudła, w sumie była 14 kg na minusie pod koniec ciąży, tyle ze akurat ona miała z czego chudnąc. Jej ciocia miała tak samo. Dziecko zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutasek i ci dr powiedziała na te mięśniaki? Po ciąży trzeba je usunąć? Czy sie wchłoną? Zagrażają dzieciom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyjmuje dr G jeszcze w GC? Bo nic o niej ostatnio nie słychać na forum, a tez była bardzo fajna. Dla mnie akurat nie miała dobrych wieści, ale bardzo delikatnie mi je przekazała i przede wszystkim zero pośpiechu podobnie jak u dr P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peonia...ja mam tak umiejscowione, że u mnie tylko operacyjnie można je usunąć. Wg lekarzy moje nie przeszkadzały mi w zajściu w ciąże ani nie mają wpływu na jej przebieg. Tyle, że mogą rosnąć w ciąży. Później będę się musiała nimi zainteresować :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak chodzi o usuniecie miesniakow z czystym sumieniem polecam dr Horaka z Bytomia, w pazdzierniku 2015 usunąl mi 12!!! miesniakow wiedzac ze chce dziecko zrobil to super nie uszkadzajac macicy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego wszystkiego jak usłyszałam że to będą chłopczyki to z tego wrażenia nie spytałam o moją wagę a o mięśniakach dr powiedziała że na pewno będą rosły i tyle. Wogóle dużo pytań nie zadałam i jestem zła na siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta cukrzyca to prawdopodobnie przez encorton w moim przypadku ale wyniki cukru mam coraz ładniejsze stosując dietę encorton wczoraj odstawiłam wiec myślę że będzie coraz lepiej a do diety się da przyzwyczaić damy rade! Pozdrawiam dziewczyny MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaBo trzymam kciuki żeby po odstawieniu leków cukier się unormował i żebyś nie musiała być na diecie :) Aneta czyli będą chłopaki na 100% ??? Smutasku a ty ile przytylas na kiedy masz termin porodu??? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czołem Dziołszki! Dziękuję wszystkim za pamięć- u nas ok. Po prenatalnych ryzyko wad mniejsze niż 1 do 10000 dla zd a dla pozostalych mniej niż jeden do 20000. Dzidzia była wyjatkowo grzeczna i ustawiła się bokiem, dzięki czemu łatwo było sprawdzić nosek i przezierność karkową. Jestem aktualnie w 14 tc i niestety moja przyjaciółka klebsiella wciąż mi towarzyszy. Próbujemy ja zwalczyć z Panią Dr i mam nadzieję, że teraz już się uda. Za dwa tygodnie powtarzam posiew. Co jakiś czas odczuwam twardnienie brzucha w jednym miejscu koło pępka. Tak na przestrzeni dwóch centymetrów- czy któraś z Was też tak miała? Biorę 2x aspargin i 1x magne b 6. Jakie Wy macie dawki? Tasia cieszę się, że masz kropeczki ze sobą! Trzymam kcuki za betę :-) Catarinka całe szczęście, że z córcią wszystko ok- i w ogóle córeczka wow! ! Gratulacje! Aneta hihi to teraz wymyslajcie nowe imiona :-) również gratuluję chłopaków. Rubineye trzymaj się Dziołszka- ja też na poczatku miałam krwawienia. Na pewmo wszystko będzie ok! Dorciaku jak się czujesz? MaBo współczuję diety ale czego się nie zrobi dla maluszków :-) MalaMi kiedy startujecie? Pozdrowionka i miłego dnia Allessa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia...6kg+ może troche więcej. Termin mam na połowę grudnia a Ty? Cóż zrobię jak ciągle mam ochotę coś zjeść a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Allessa fajnie ze wreszcie się odezwałaś dobrze ze maleństwo rośnie zdrowo ja biorę magne b6 3x2 acard pozdrawiam MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutasku ja jestem miesiąc po Tobie też mam apetyt i mam już prawie 5 kg + także prawie Cię dogoniłam ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia...czyli na święta lub koniec roku dzieciaczki będziesz miała na świecie. A duży brzuszek masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie piszecie o tatusiach bo się wstydzicie podczas badań cipki i porodzie ciemnota jesteście zacofane. Ja bez partnera nie wyobrażam sobie badania cipki i porodzie. Bo można natrafić na zboczenca ginekologa jak Badanie u ginekologa: Lekarz rozpiął rozporek... A ile się wstydzi przyznać że były molestowanie czy nawet gwałtowcone przy badaniu ginekologicznym cipki. Polki są jednak dość mocno zacofane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkasia
Gosc...to nie to forum... to NIE JEST FORUM o molestowanych kobietach u ginekologa!!! Poszukaj gdzie indziej,moze znajdziesz...powodzenia! Ps partnerzy sa przy nas przy badaniu c**ki ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkasia
Dziewczyny robilam wymaz z pochwy i dopadl mnie enterobacter aerogenes...ktos cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry dziewczynki, ja po we wtorek byłam na nieplanowanej wizycie u dr P. bo od niedzieli miałam bólo-skurcze (stawianie się macicy) dzwoniłam do dr i kazała przyjechać, zbadała mi szyjkę macicy długa twarda, ale należy to obserwować mam brać dodatkowo dupahaston 2x1, strachu sie najadłam ale dr powiedziała ze lepiej pojechać 1 raz za dużo niż jeden raz za mało. smutasku ja mam termin podobnie jak ty, co do wagi to ciała co moja na razie nie drgneła fakt ze po 3 stymulacjach miała nadwagę wiec teraz sie nie martwię, brzuchol już widać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Olusia ja zamawiałam: apteka jak marzenie. 1 x ActiFolin, 2 mg - 30 tabletek (3077371) = 29,95zł 1 x Femibion Natal 1 - 30 tabletek - odpowiednik Feminatal 800 - dla przyszłej mamy (300770112483) = 35,35zł 1 x Holistic B-12 witamina B12 metylkobalamina kwas foliowy (witamina B9) aktywna forma witaminy B12 - 100 tabletek () = 86,95zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala dziekuj***ardzo :) a powiedz mi czy te leki tez mozna kupic normalnie w kazdej aptece czy to sa wybrane apteki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×