Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutasek85

Katowice Gyncentrum i nie tylko... komu pomogli cd.

Polecane posty

Smutasek, teraz przynajmniej widzicie na co wydajecie. A wyprawka na pewno nie kosztuje tyle co kilka podejść do ivf. I jak sie nie udaje, to pieniądze przepadają. Lekarze jeżdżą sobie za nie na urlop, a my przez te całe leczenie to nic nie zwiedziliśmy jeszcze. Na to przyjdzie czas, jak juz będzie dziecko na świecie. Super imiona wybraliście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catatina, to pewnie wypiękniałas. Taki zabobon jest, ze jak przyszła mama pięknieje, to spodziewa sie syna, a jak brzydnie, to córeczki. Ja tam w zabobony nie wierze, ale czy chłopak czy dziewczynka, wszystko jedno, ważne ze w drodze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas było bardzo dużo imion dla chłopców, a teraz jest Emilia, Martyna, Aleksandra, mi sie jeszcze podoba Anna ale mężowi nie wiec on zaproponował Malwinkę na moją Anie. ja jeszcze czekam jedna bratowa urodziła miesiąc temu, druga tydzień temu może cześć ubranek od nich dostane przecież dzieci tak szybko rosną. :) moja księżniczka ma ponad 300 g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina, ile bocianów nad wasza rodzina latało. Tyle szczęścia w jednej rodzinie!!!! Jak masz dobry kontakt z bratowymi, to na pewno coś dostaniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
peonia tak własnie mi mówili ze ładnie wyglądam :) dokładnie to nie ważne przy tak długim oczekiwaniu naprawdę co bedzie chociaż przyznam szczerze ze ja tez czułam ze bedzie chłopak ale widać tu przeczucie się nie sprawdziło albo już się sugerowałam zdaniem innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina, ile bocianów nad wasza rodzina latało. Tyle szczęścia w jednej rodzinie!!!! Jak masz dobry kontakt z bratowymi, to na pewno coś dostaniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina...następny będzie chłopak :-) Peonia...masz rację lepiej wydawać na dzieciaczki niż na leczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tymi bocianami to śmieszna sprawa jeden tam krążył u mojej mamy, i jak sie okazało ze wszystkie jesteśmy w ciąży to mama mówiła ze go posyła do sąsiada bo u niej sie napracował. a w tym tygodniu byłam u mamy i nad ich domem kołowołay cztery boćki dosłownie nad samym domem :) wiec chyba jednak przyniosły szczęście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny :) czytam was od dawna ale dopiero dziś postanowiłam coś napisać, po pierwsze bardzo wam dziękuję, że jesteście, bardzo mi pomogłyście, wasze forum to kopalnia wiedzy, wielu rzeczy nie dowiedziałam się na wizycie, a wiedziałam od was ( choć uważam, że nie tak powinno być ;)) Moja historia: leczę się w GC, w lutym miałam punkcję bez świeżego transferu bo miałam za wysoki progesteron. W kwietniu miałam pierwszy criotransfer - nie udany. Przed nim encorton 5 mg, estrofem i dzień przed transferem intralipid. W lipcu kolejny crio dwóch 3 dniowych zarodków, tym razem nie brałam intralipidu, ale wziełam AH, a dr P zwiększyła mi encorton do 10 mg, w 23 dc poprzedzającego miałam scratching endometrium i tym razem coś zaskoczyło :) Jestem w ciąży :D, co prawda to dopiero 6 tydzień,ale jestem dobrej myśli :) dziś byłam u dr P na wizycie i pięknie pikało serduszko. To były nasze ostatnie zarodki. Beta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baska19881
Witam kochane moje. Moja pociecha ma juz 2,5 misiaca. Kazdego dnia patrze na nia i mowie jej ile szczescia rodzica przyniosla. Wazy mi juz ponad 7kg wiec mam co nosic. W sumie juz wrocilam do wagi z przed ciazy ale zostalo pare kg że stymulacji hihi wiec jestco zrzucac jeszcze. Co do wyprawki moge cos podpowiedziec bo sama robilam od podstaw. Wesolku moja po dadach miala obszczypana pupe ale teraz jakies nowe weszly moze beda lepsze niz te zolte. Fajne promocje na oryginalne pampersy ma sklep internetowy tesco mozna podgladac. Dziewczyny aco do ubran to ja kupilam duzo w lodzi ale tylko rozm 56, 62. Teraz sie zaopatruje w txm24.pl tez lapie tam promocje a ubranka sa naprawde dobrego gatunku i nie az takie drogie. Co do ubran ciazowych nie szalejcie ja mialam 2 pary spodni, spodnice, tunike i kurtke w wiekszym rozmiarze bo to styczen byl a i ze 3 koszulki kupilam wiekszego rozmiaru. Szkola rodzenia fajna rzecz jesli sie troche wolnego czasu u mnie uczono nas oddychac dopiero na przedostatnich zajeciach. Catarina bardzo sie ciesze ze z mala wszystko ok. A co do zabobonow to moja tesciowa ma w tym mistrza haha. Pozdrowionka :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Beta:) Witaj na forum.Gratulujemy i nudnej ciązy życzymy;) Napisz coś więcej o sobie w sensie jaka diagnoza, badania, suplementacja? Może nam też coś podpowiesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jejku, co tu się dzieje. Dziewczyny Wy już coś kupujecie, macie imiona. Ja dalej nic nie planuje, nic nie myślę, bo uważam że to za wcześnie. Catarina dobrze, że wszystko dobrze z Wami. Allessa dzięki za pamięć. Byliśmy w szpitalu, ale już dobrze. Plamienia, bo coś z kosmówką jest, ale oby poszła do góry. Jutro mamy wizytę u dr P. Zobaczymy co powie. No ja na razie -1 kg jestem przez ten pobyt w szpitalu. Więc z moich +5 zrobiło się +4kg. Aa i powiedzieliśmy rodzicom o bliźniakach :) dorciak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewela2421
Czesc dziewczyny ja polecam wam szkole rodzenia.tym bardziej ze w większości miast sa to zajęcia bezpłatne. U mnie bylo to 10 zajęć. Fajna sprawa. Prowadzi je młoda polozna. Grupa ok 10 osób. Można przychodzić z partnerem. I o dziwo na oddychaniu poświęciliśmy moze pól godz. A tak to dużo informacji o porodzie o planie porodu. Etapach. Środkach łagodzenia bólu. Opiela noworodka .sczepienia. Wyprawka. Karmienie. Polog i powrót do formy. Siedzimy sobie gadamy mamy też zajęcia praktyczne z lalkami . Jak siedzicie na l4 i macie duzo wolnego czasu jak ja to zachęcam gorąco żeby skorzystać tym bardziej ze i tak nie placicie. A duzo rzeczy sie dowiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja obecnie 7 miesiąc ale nie robię jeszcze zakupów. Tego jest mnóstwo w sklepach i dopiero w 8 miesiącu będę komplementować wyprawkę.łóżeczko wózek nosidełko ubranka. Puki co mam listę rzeczy do kupienia stworzona i sobie oglądam porównuje ceny itp rezerwuje cos u koleżanek bo duzo ręczy będę miec używanych. Allessa rozumie i pamiętam ze ja też bylam bardzo zeschizowana na punkcie maluszka na pocz. Ciąży. Chodziłam do dwóch lekarzy żeby robic częściej usg bo dopiero jak zobaczyłam. Na ekranie maluszka bylam spokojniejsza. Ale minelo mi to jak tylko zaczelam czuć ruchy w ok 20tc. Potem dzieki nim bylam spokojna i obecnie chodzę do lekarza co 4 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkasia
No i crio odwolane :-/ przez ta bakterie niestety...dostalam antybiotyk i na wizyte mam przyjsc do dr M za 10 dni.M tez antybiotyk ma brac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciuszki ciążowe w firmowych sklepach niestety sa dość drogie.. Ja kupiłam kilka rzeczy na allegro. Kilka w vero modzie maja tam serie mama . Ale też sukienki na lato i tuniki w ciucholandzie za grosze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
dziewczyny jak to bylo przy dlugim protokole? cykl wczesniej bralo sie tabletki anty? w ktorym dniu najpozniej mozna zaczac brac anty? mialam dlugi protokol ale juz wszystko pozapominalam:( Allese 16stego umowilam sie na wizyte do dr G...pewnie da mi anty bo ostatnio mowila ze dla mnie dlugi protokol...Ty przy trzeciej stymulacji mialas dlugi czy krotki protokol?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkasia
Ja przy dlugim antyki zaczynalam chyba w 2dc,w 21 dc gonapeptyl 14 dni i pozniej wlasciwa stymulacja gonal plus menopur ok 10 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata...gratuluję :-)i witaj na forum Baśka...juz 2,5 miesiąca? Jak to zlecialo. Możesz mi napisać co bralas do szpitala dla córci. Z kim rozmawiam to mówi, że w ciąży bliźniaczej szykować się na poród w Tychach lub Rudzie Śląskiej więc pewnie w Tychach wyladujemy :-). Dorciak...i jak rodzice zareagowali? Niby czasu jeszcze troche na zakupy jest ale lepiej to zrobić na spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiurka86 widzę, że masz ujście jajowodu zwężone szpilkowato - co na to lekarz? Właśnie przeczytałam to samo w moim opisie z histeroskopii :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małami ja przy pierwszym podejściu miałam antyki przed, ale krótki protokół. Miałam 3 dc i od tego dnia brałam antyki. Wiem, że były dziewczyny, które w 7 dc zaczynały antyki. Potem gonapeptyl minimum 14 dni, i stymulacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beta gratulacje i witamy na forum ☺ Ja też narazie nic nie kupiłam ale zacznę sie rozgladać po 2 badaniach prenatalnych jak potwierdzi się płeć ☺ Ciaza bliźniacza może rozwiązać się szybciej mam nadzieję ze ze wszystkim się wyrobimy☺ Ewela to Ty już masz z górki na kiedy masz termin? Ale ten czas ucieka ....... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny byłam dziś u swojego lekarza i .... mamy dwa serduszka w jednym pecherzyku:-) Nie wierzę jeszcze w to :-) Jeden ma 9 mm, drugi 7,2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baska1988
Smutasku nawet nie mów czas później szybko leci. Dla mnie Tyski szpital był ok. Ja dla Natalki do szpitala zabierałam pampersy, chusteczki do pupy, maść do pupy ja miałam bepanthen bez tlenku cynku ale później się okazało że akurat na tej nowej części maść była na wyposażeniu pokoju, podkład do przewijania, smoczek, łapki niedrapki, ciuszki dostałaś w każdej ilości wystarczyło tylko poprosić, tak samo zawijali dzieci w takie pseudo rożki haha, ja zabrałam czapeczkę ale okazało się że też mają. Smutasku jestes z okolic tychów? Wybierasz się do szkoły rodzenia jeśli tak to do jakiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baśka...do Tychów mam kawałek. Do szkoły rodzenia zapisana jestem w Będzinie. A byłaś wcześniej oddział obejrzeć lub coś w tym stylu? A jak z karmieniem dzieci, pomagają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Rubineye ale nowina!!! gratulacje...w tym roku wysyp ciaz blizniaczych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×