Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutasek85

Katowice Gyncentrum i nie tylko... komu pomogli cd.

Polecane posty

Gość linkaa28
Rubineye gratuluje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HOPE83
Rubineye super - gratuluję - czyli o mały włos miałabyś trojaczki ... a macie w rodzinie bliźniaki? Beta gratuluję :) Malami znowu będziemy szły podobnie - razem razniej :) - tak jak w lutym, tylko tym razem musi byc szczesliwy finał :) - ja też będę szla długim protokołem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Hope oby ...bo juz sil brakuje na wieczna walke:( jeszcze jestem ciekawa ile nas leki wykosztuja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutasku, Karolacia Wasze dzieci są w jednym pecherzyku czy w dwóch? Są blisko siebie? Hope od teścia bracia to bliźniaki :-) Miałam podane dwa zarodki, jeden rozwinął się z trzy dniowym opóźnieniem :-) Beta gratulacje, idziemy podobnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta197722
Rubin... suuuuper. Czyli idziesz tak jak ja- jednojajowi!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Icodalej" tak, mam szpilkowate ujścia jajowodow. Lekarze mówią, ze może to utrudniać zajście w ciąże, a mój immunolog mówi, ze miał pacjentki, które z takimi jajowodami naturalnie zachodziły w ciąże- także myśle, ze to nie jest przeszkodą w zajściu w ciąże. Trzeba szukać dalej przyczyny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia, wiem co czujesz, bo ja tak miałam 2 razy jak do iui podchodziłam. Wszystko przygotowane, urlopy pozałatwiania, jedziemy na iui i sie nie odbyło. Okropne rozczarowanie. Ale miesiąc szybko minie i podejdziesz do crio. Lepiej poczekać niż zmarnować zarodek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rubine super wieści!! Jednojajowe bliźniaki ! No proszę. Jak dwie krople wody będą .. Ale numer !!!! Wypoczywaj i uważaj na siebie. Karolcia ja mam termin na polowe października. Malami nie trasc nadzieji. Musisz wierzyć swoje szczęście które kiedys nastąpi. Życzę watrwalosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rubineye gratulacje. Widać ciąże bliźniacze są teraz w modzie. Kurcze teraz sobie nie wyobrażam opieki nad dwoma szkrabami jak przy jednym jest tyle roboty ale pewnie wszystko jest do ogarnięcia :) Mieliśmy wyjazd ze szkoły rodzenia po zajęciach z prowadzącą pojechaliśmy zobaczyć oddział i trakt porodowy. Jedynie nie widziałam tej sali z wanną do porodu w wodzie bo była zajęta :) Smutasku ja przed cc poprosiłam że chciała bym karmić piersią i żeby mi dostawili dzidzie jak najszybciej. I w sumie po przywiezieniu na sale po operacyjną dzidzie mi przystawili do piersi. Pokazywali jak to robić no na leżąco jest ciężko. Ale później też przychodzą i podpowiadają jak to robić. Butelką dokarmiałam więc też patrzyły czy dobrze to robisz i nie chcesz dziecka utopić mlekiem :) Położne przychodziły i kąpały małą każdego dnia, jeden raz mogłam wykąpać pod ich okiem. Ale nie mam pojęcia jak to jest z bliźniakami czy chcesz karmić piersią. A mleko dostajesz w szpitalu w takich małych buteleczkach gotowych do podania których nie trzeba podgrzewać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba nie są jednojajowe, skoro tydzień temu były w dwóch pecherzykach i między nimi jest 3 dni różnicy. Nie ogarniam tego naprawdę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rubineye moje serdeczne gratulacje! Allessa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rubin...moja ciàża jest jednojajowa czyli w jednym pęcherzyku są dwa bąble-będą tej samej płci i idetyczne z wyglądu. Ja mam dwuowodniową, dwukosmówkową czyli najlepsza, najbezpieczniejsza możliwość. Dwuowodniowa czyli każde z bąbli ma swoją owodnie i osobne łożyska. Dla mnie na początku też to było niezrozumiałe ale lekarz na późniejszym usg to wszystko widział i wytłumaczył. U nas jeden bąbel jest nieco mniejszy. Pod koniec sierpnia mamy drugie prenatralne to coś więcej się dowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciężarówki... a jak ze szkołą rodzenia? Zapisujecie się? A tak wogóle od którego miesiąca chodzi się do takiej szkoły? Zastanawia mnie fakt taki czy my po invitro, tak jak ja ciąża bliźniacza i wiek 39 lat kwalifikuje się od razu do cc????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki wczoraj pisałam ze nic nie mam,już mam popołudniu dostałam całą torbę ubranek dla dziewczynki. małami ja miałam długi protokół, najpierw antki później od 21 dc gonapaeptyl przez 14 dni potem już leki do stymulacji gonal (niestety dawki nie pamiętam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość Kasia trudno lepiej odczekać cykl niż coś by się miało stać! Rubin ale nowina moje gratulacje moje maluszki tez miały 3 dni różnicy niby teraz są juz równe wiec spokojnie na tym etapie rosną bardzo szybko pozdrawiam MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta miałaś podane dwa zarodki? I od samego początku miałaś jeden pecherzyk ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rubi ale niespodzianka :D super gratuluje kochana ;) Smutasku niestety nie kfalifikujemy się bo mamy jeszcze dwa mrozaczki ..:( tak właśnie myślałam. .muszę w nie wierzyć że teraz się uda ..napewno się uda. .tyle to kosztuje..; (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rubin nasze bliźniaki są 2 jajowe 2 owodniowe i 2 kosmowkowe ☺ Aneta mi dr G mówiła ze po ivf masz prawo wyboru i nikt nie może Cię zmusić do naturalnego porodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta...w każdym mmieście są bezpłatne szkoły rodzenia od 21tc (można zadzwonić wcześniej i położna wszystko wytłumaczy i zapisze). Z tego co słyszałam to leczenie niepłodności jest wskazaniem do cc + ciąża bliźniacza to już wogóle. Choć są 2 szpitale w okolicy gdzie bliźniaki rodzą się naturalnie m.in. Bytom. Jednak większość woli nie ryzykować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martirybka
Dziewczyny znowu mam pytanie do Was. Czy ja po punkcji mam sie od razu umawiać do swojego lekarza prowadzącego? Monitoring prowadził dr M ale lekarz prowadzący to dr Cz. Dziś punkcję robił inny lekarz. Zarówno dr M jak i dr Cz mówili ze nie powinnam robić embriotransferu bo mam za wysoko estradiol i progesteron. Ale dziś po punkcji dostałam rozpisane leki z informacja ze trzeba je brać do embriotransferu...jak zapytałam lekarza o ten fakt to stwierdził ze jak transferu nie bedzie to tylko antybiotyk dwa razy dziennie... No ale to ja mam sobie sama decydować czy bedzie transfer czy nie??? Leki powinnam wziąć jutro jeśli byłby transwer swierzy, a na wizytę do dr Cz umówiłam sie przed chwila telefonicznie na poniedziałek. Co robić dziewczyny? W rejestracji dziewczyna kompletnie nie zorientowana była. Nie wiem czy mam zastrzyki brać od jutra czy nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli dr M i Cz powiedzieli ze nie będzie transferu bo za wysokie masz wyniki Marti to nie będzie czyli bierzesz sobie antybiotyk po punkcji i umów się do dr Cz na pn wtorek żeby ustalić co z crio pozdrawiam MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martirynka
MaBo bardzo Ci dziękuje. Uspokoiłaś mnie, bo juz sie bałam ze jednak źle coś zrozumiałam. Màż juz chyba ma mnie dość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×