Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutasek85

Katowice Gyncentrum i nie tylko... komu pomogli cd.

Polecane posty

Gość malamii89
Marti dokladnie bierz tylko antybiotyk..jezeli nie masz swiexego transferu...ja tez tak mialam dopiero na kolejnej wizycie dr pow coi jak z lekami xxx Peonia Ty jak mialas wynik mutacji to wyszlo Ci ujemny czy dodatni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
malamii89 jesteś peezdolencją bez ambicji i wyszkatłcenia, przykro mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martirybka
Malamii dziękuje. Juz nie mogę sie doczekać telefonu jaki rezultat IMSI. Tak bym chciała juz mieć kruszynki ze sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Marti a ile Ci pobrali komorek?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
aha bo mi wyszlo w obu mutacjach ujemny tzn ze ich nie mam? peonia na kiedy jestes umowiona do immunologa? ciekawe jakie jeszcze badania zleci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małami, jak ujemny, to nie masz tych mutacji. Ciesz się. We wtorek mam wizytę u genetyka. Immunologa mam pod koniec miesiąca dopiero, dlatego mam nadzieję, że genetyk skonsultuje ze mną ten wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny w gyn leczymy się od stycznia 2015 r.dziś wzielam wyciągi z kont i doznalam szoku...wyliczył ze zostawiłam juz 33 tys. zl ...jestem podlamana bo efektów brak :( Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martirybka
Malamii pobrali mi 14 komórek. Czekam wiec na tel jaki efekt. Lekarze bali sie u mnie hiperstymulacji. Brzuch mam jak w 5 miesiącu ciąży, twardy jak skala. Na razie nic nie boli tylko to rozpychanie jest okropne. Pije wiec mnóstwo wody. Miałyście tak po punkcji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rubineye gratuluję. Z pierwotnej ekipy tu już naprawdę mało dziewczyn bez ciąż zostało. Aż trudno uwierzyć. Ale to dobrze, że wciąż się komuś udaje, to daje nadzieję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marti to normalne po punkcji spokojnie tez byłam zagrożona hiperka spokojnie niestety brzuch taki będzie ale wszystko wróci do normy nic się nie martw pozdrawiam MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny, poczekamy co przyniesie kolejna wizyta :-) Madzia o boshe tyle pieniędzy, mogłabyś za to zwiedzić cały świat. My niestety też na długach ale cóż trzeba iść dalej. Dzięki Sil. Podchodzicie do 2+1? Czy zmiana kliniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutasek85
Karolcia...ja kupiłam jedne z materiału a drugie z jeansu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1111111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny Mam pytanie odnośnie fragminu. W którym miesiącu odstawiłyście? I w jaki sposób? Czy trzeba zmniejszać dawkę czy tak z dnia na dzień można odstawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu... ja na początku brałam fragmin 5000 a od dłuższego czasu biorę dawkę 2500 i nadal mam brać a jestem w 17 tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A masz jakieś wskazania do tego by jeszcze brać? Ja jestem w 13 tc i mam odstawić. A pod początku brałam fragmin 2500.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak długo ważna jest wirusologia? Pół roku czy rok? Ja mam wynik ze września 2015, a punkcję miałam w maju 2016.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkasia
Chyba pol roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Peonia pół roku MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peonia na 100% 6 miesięcy, położne liczyły mi co do dnia... To Ciebie przepuściły świadomie czy nieświadomie? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia885
Gościu ja odstawiłam fragmin 5000 w 12 tygodniu nie zmniejszyłam dawki. Smutasku fajna promocja z tymi spodniami ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkasia
Mnie dr M ostatnio swiadomie przepuscil...vylo ponad 6 m-cy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×