Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutasek85

Katowice Gyncentrum i nie tylko... komu pomogli cd.

Polecane posty

Mandy, a na ta mutacje coś bierzesz? Encorton chyba zawsze przepisują przy 2 podejściu do ivf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola, dopiero kupiłam ta B12. Z przesyłka płaciłam 99zl. Ja dopiero od kwietnia albo maja biorę D3. I mi bardzo podskoczyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
peonia bierzesz holistic b12? a planujesz actifolin 2mg? <> Ala od marca biore witamine d3 - 4000j i nie badalam jej pozniej.. <> Musze powtorzyc badania: homocysteine, witamina d3, b12 i kwas foliowy Jakis czas temu mialam kwas fioliowy 60 i zaczelam lykac forme metylowa femibion...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ten actofolin z tego co oglądałam w necie, tani jest. Chyba tez go kupie, ale w stacjonarnej aptece. Zawsze to o tydzień dłużej pofaszeruje sie witaminami niż jakbym czekała do wizyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt, tania nie jest ale to 1 x dziennie wiec starcza na ponad 3 miesiące. Mówie tu o Vit.B12. Dziewczyny a tak z innej parafii: czy Wy chodzicie na basen? Muszę schudnąc a ze sportów kocham pływać, ale martwię się o infekcje. Jak u Was pływaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala, ja nie chodzę na basen. A moj M ma zakaz! Cały czas uprawiam sport, bieganie, rolki, rower i ćwiczę czasem z Chodakowska. Basen musi poczekać aż urodzę dziecko, zbyt często mnie infekcje intymne łapią. Gdzieś czytałam, ze warto włożyć sobie tampona idąc na basen, ze w ten sposób można uniknąć infekcji, ale nie wypróbowałam. Wygrałam nawet karnet na basen i z niego nie skorzystałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy któraś z was stosuje jakaś dietę na te mutacje MTHFR? Czytałam, ze paleo dobrze wpływa. I warto zrezygnować z pszenicy. Juz raz byłam na diecie bez pszenicy i jajek, bo mi wyszła nietolerancja pokarmowa, bardzo to było problematyczne. Na tej diecie byłam przez rok jak sie zaczęliśmy starać o dziecko, i jak widać, tez sie nie udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tasia, ciesz sie każdym dniem i wierz w swoje kropki, bo jakby nie było są w twoim brzuchu. Mam nadzieje, ze juz zostaną tam na całe 9 miesięcy!!! Tyle sie narzekałaś na ten transfer, ze aż ci sie normalnie należy to szczęście. Ilu dniowe miałaś mrozaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peonia ciesze sie bardzo aż sama jestem w szoku ze juz tak to przeżywam :) dwie blastki wzieliźmy :) teraz odpoczywamy:) a czy to normalne ze brzuch tak troche ciągnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peonia biorę femibion natal 1 i kwas foliowy 5mg. Pytałam 2 immunologów i tak zalecili, ale to w sumie problem genetyczny, a nie immunologiczny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te leki immunosupresyjne to Equoral i azopresyna czy jakoś tak. Do encortonu czy tez metypredu który ja brałam bierze sie np. Ranigast na 30 min przed tabletką. Co do mojego transferu to znowu dupa z tego. Pani doktor znowu nie podobała sie macica i ona na moim miejscu by odpuściła. W przyszłym cyklu podchodzę na naturalnym cyklu bo sztuczny mi nie służy. Jestem w****iona/zrozpaczona/zrezygnowana/ nie wiem, chyba wszystko na raz. Masakra. No ale jak by sie miało nie udać, to lepiej poczekać. Ale znowu muszę sie truć tymi dziadowskimi lekami :((;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiurek wiem ze jestes rozżalona, czułam to samo ostatnio ale lepiej ze podejmują taka decyzje bo możesz oszczędzić zarodki. Szkoda ze tymi lekami musisz sie znowu truć ale na pewno bedzie lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkasia
Kasiurek a co konkretnie sie jej nie podoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tasia trzymam kciuki za kropeczki, żeby zostały na dłużej :) Kasiurek wrzuć sobie na luz, bo stres tylko pogarsza sprawę. Rób coś co Cię uspokaja, bo dzieci potrzebują spokojnej mamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rubin a co u ciebie? MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linkaa28
Tasia odpoczywaj, trzymam kciuki:) Czyli dziewczyny co, nie wystarczy brać przy tej mutacji MTHFR tak jak zalecił mi jeszcze dr Gryga tego kw foliowego co jest na recepte? już głupieje od tych informacji ;) w czwartek 11.08 bedę u dr Papugi to muszę ją dopytać, może powinnam zrobic badanie kw foliowego i poziom homocysteiny? powiem jej że ma mi dać na to skierowanie... zobacze co powie... kurde każda z nas chce się jak najlepiej przygotować do transferu a lekarze to nic nie informują :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mabo odpoczywamy:-) W czwartek idę na konsultacje. Mam mdłości, zgage i co najmniej raz dziennie.muszę się przespać :-) Na szczęście nie krwawie. A Ty jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mabo odpoczywamy:-) W czwartek idę na konsultacje. Mam mdłości, zgage i co najmniej raz dziennie.muszę się przespać :-) Na szczęście nie krwawie. A Ty jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje dziewczyny, na szczęście po tylu latach szybko wracam do normy. Lekarce nie podobało sie to, ze macica powinna być warstwowa i jednorodna na usg, szczególnie w części gdzie zagnieżdża sie zarodek, a była na obrazie usg rozmyta. W zeszłym tygodniu było ok, a dzisiaj lipa... Bede podchodziła na naturalnym cyklu bo wtedy miałam ładne endo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasiurek u jakiej pani dr byłas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania609
Tasia trzymam mocno kciuki & :) odpoczywaj teraz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peonia ta witamina B12 jest taka droga?jak patrzyłam to były ceny ok 15 zł. .to jest jakaś specjalna co piszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rubin ja od dziś na diecie dla ciężarówek cukrzyciwek no i musze kontrolować glukometrem cukier 4x dziennie wiec jest ciekawie nie nudzę się ha ha tylko chodzę jakaś głodna i w brzuchu mi burczy no ale cóż podobno pierwsze dwa tygodnie są ciężkie później juz jest łatwo! Pozdrawiam MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mabo a Ty masz cukrzycę?jak się czujesz?.. teraz ostatnio nikt nie betował?.. Peonia jaki masz plan?kiedy startujesz? a ja musiałam zmienić termin do immunologa ..szlak mnie trafia bo wszystko się komplikuje i przeciaga:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu...teraz w czwartek masz wizytę w Gyn? U drM czy dr Cz? Ciekawe czy uda Ci się załapać do programu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta zwykła B12 nie zawiera tych metyl...a Holostic B12 zawiera : metylkobalaminę. To jest ta różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×