Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutasek85

Katowice Gyncentrum i nie tylko... komu pomogli cd.

Polecane posty

Gość gość
W Provicie tez mi dr na 1 prenatalnych plci dzieci nie okreslila. Na 2 prenatalnych pytala czy chcemy wiedziec i powiedziala. :) Tola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosckiki
Dziewczyny kiedy i czy robić 3 bete? Czy czekać już tylko na wizytę u lekarza? I czy po pozytywnej becie trzeba jeszcze raz kroplowka interlipidem...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosckiki mnie dr kazał zrobić 3 betę, ja powtórzyłam po 4 dniach ale dlatego ze był długi weekend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil to w tej klinice bardziej się oplaca bo w gyn za wszystko musieliśmy płacić to już wydaliśmy min.15tys..:/..gdzie ta klinika jest?mam nadzieję że tam Ci pomoga..co do badań immunologicznych dr.Papuga też mi powiedziała że te badania nic nie dają przy in vitro bo i tak wszystkie wspomagacze dostaje się przy in vitro ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sil gdzie tak Ci wyliczyli? Bo faktycznie tanio :) Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sil_sb
Artemida w Białymstoku. Daleko, ale to specjaliści z tej kliniki pierwsi w pl przeprowadzili in vitro (dr Szamotowicz). Ja w ubiegłym roku recenzowalam książkę o in vitro i miałam kontakt z jej autorką, która mi powiedziała, że gdyby ona miała podejść do zabiegu to jeśli nie Novum, to tylko Artemide bałabym pod uwagę. Wtedy my jednak mieliśmy szansę (wykorzystaną) na rządowe finansowanie, więc patrzyliśmy gdzie jest kasa. Teraz placimy, chcemy więc wybrać dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sil a jak Artemida ma się do Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego z Białegostoku? Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia lekarze z Artemidy tam pracują i w Szpitalu przeprowadzane są zabiegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i Artemida w programie rządowym była podwykonawcą szpitala, więc miejsce w rankigu jest tak jakby miejscem Artemidy. Powiem wam jeszcze, że w Artemidzie nie płaci się za mrożenie zarodków bo oni wliczają je w cenę kriotransferu. Zależnie od tego ile czasu po punkcji jest transfer - tak modulują ceną. Do tego w cenie procedury, jak mi własnie napisała sama Artemida, a nie lekarz, są wszystkie badania hormonalne i wszelkie zabiegi które lekarz zleci (dlatego nie płaci się za AH czy embriogle, oraz za embrioskop, czyli taki inkubator na zarodki z kamerami, dzięki temu zarodki nie są wyjmowane na sprawdzenie rozwoju. To podobno podnosi skuteczność procedury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sil a labolatorium embriologicze tez jest w tym szpitalu? Bo podobno mają tam najnowocześniejszy sprzęt. Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sil a idziesz do Mrugacza? Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w samej klinice są tylko gabinety lekarskie i laboratorium (badania krwi). Wszystko inne odbywa się w Szpitalu Klinicznym. Wizytę u dr Mrugacza mam 26.08 na 15:20. Pójdziemy, zobaczymy co on powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguuula2525
Sil, powiedz mi, ile czasu zajęła Wam podróż? A ten dr. Mrugacz w Katowicach w jakich godzinach przyjmuje? Ja akurat w tym czasie jestem uziemiona w pracy :/ w pt od 10-18 a sob 9-13 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dzwoniłam to mówili że chyba 10-17, ale dużo godzin było już zajętych. Podróż do BS to 7 godzin w aucie, przy minimalizacji podbojów. Wracaliśmy 8.5 godziny, ale byliśmy po drodze na obiado-kolacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wesołku od samego początku myślę że będzie parka zobaczymy oby dalej były takie zdrowe test pappa wyszedł dobry wiec wszystko jest ok pozdrawiam MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StaraNowka
Tasia dzieki za slowa wsparcia. My jetesmy dopiero na poczatku. Masz racje trzeba wierzyc.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil a to już wybraliście tą klinikę tak na 100%?..my nie mielibyśmy możliwości jeździć tak daleko. .teraz jest problem z pracą a w tedy to już wogole było by ciężko. ..ja musze wierzyć że w gyn.nam pomogą. .wydaje mi się ze nie ma kliniki idealnej..jedna osoba będzie z tej zadowolona inna osoba z innej..każda z nas robi tyle ile może aby się udało. .życzę wszystkim z nas abyśmy zostało mamami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania na 200% jeszcze nie zdecydowałam, ale skłaniam się do Arte. Wczoraj zrobiłam porównanie jednej procedury w gync i jednej w Arte biorąc pod uwagę wszystkie zabiegi (poza intralipidem i atosibanem) w Arte doliczylam do zabiegu koszty dojazdow i noclegów i wyszło że w gync wydalabym ok 11 tyś bez leków a w Arte to około 7 tys. Ja do tego nie mam problemów z pracą, mogę robić wszystko zdalnie z Białegostoku. Decyzja jeszcze przed nami ale chyba to jednak będzie Artemida

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny w środę miałam transfer a jutro mam urodziny teścia w restauracji, szłybyście ? Po domu i tak chodzę. ..nie leżę ciągle Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po tylu dniach odpoczynku po transferze bym sie nie przejmowała i bym poszła na urodziny. W ogóle dobrze jest sie czymś zająć, szybciej czas mija :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkiki
Chyba cos się dzieje nie tak:( 10dt beta 95 12dt beta 191 14dt beta 291 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkiki
Chyba cos się dzieje nie tak:( 10 dt beta 95 12dt beta 191 14dt beta 291 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkiki
Chyba cos jest nie tak:( 10dt beta 95 12 dt beta 191 14dt beta 291:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkiki
Chyba cos jest nie tak:( 10dt beta 95 12dt beta 191 14dt beta 291 tylko:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia są różne zdania. Dziewczyny leżą i nie zachodzą. Chodzą i nie zachodzą. Leżą i zachodzą. Chodzą i zachodzą. Na pewno należy się oszczędzać i unikać wchodzenia wysoko, dźwigania i długotrwałego siedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośćkiki wszystko jest ok. Nie stresuj się, bo to najgorsze co możesz robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkiki
Dzieki sil_sb:* zwarjue z tymi kalkulatorami przyrostu bety Jezeli chodzi o przyrost co 2 dni to mam poniżej normy ale przyrost 4 dniowy ok i badz tu madry:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiki lekarze nawet mówią, by po 2 becie nie robić od razy trzeciej. Więc spokojnie. Przyrasta w mnie prawidłowo. Raduj się ciążą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×