Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutasek85

Katowice Gyncentrum i nie tylko... komu pomogli cd.

Polecane posty

Aniu idziesz 1szy raz na wizytę do immunologa? Zrób sobie morfologię z rozmazem i proteinogram bo to trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, dziewczyny do kogo mam się zapisać na wiZytę do genomu? Dostałam kariotypy oczywiście. Wiem ze już ze skierowaniem oboje (proszę o konsultacje nieplodnossc). A do immunologa dr papuga Będzin? Też skierowania? I te badania które piszesz agula oboje zrobić już na wiZytę?Miłego dnia dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulka mam już to zrobione bo mialam mieć wizytę 13 lipca ale wyszło jak wyszlo..też masz na 12? A na którą? :)..powiedz mi ona wola czy to idzie według kolejki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam tylko Wit.D3zrobina i nic więcej a te badania robilas na nfz czy prywatnie?zastanawiam się ile kosztują takie badania podstawowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peonia88
Ania i Aguuula ja tez mam immunologa ma 12.08 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguuula2525
Te badania immunologiczne robiłam jeszcze jak byłam prywatnie w gyn u immonologa. Tylko to ANA 3 robiłam juz na nfz bo póki co to mi zlecił dr Gryga ostatnio. Proteinogram i morfologię z rozmazem trzeba mieć na pierwszą wizytę. Tak mi pani w rejestracji powiedziała i wyczytałam na ich stronie. Morfologię przepisała mi dr rodzinna ale proteinogramu juz nie... Płaciłam 12 zł. Ja mam na 8 rano wizytę. Chyba jako pierwsza. Co kolejości wchodzenia to my na 1 wizycie u doktora szliśmy z kartotekami na górę. Miał otwarte drzwi, nikogo nie było wiec nas poprosił. Okazało się ze mężowi nie robił wizyty bo skoro u niego wyniki są dobre to nie trzeba było skierowania ani wizyty. Teraz jedziemy na 2gą wizytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anies,tak, dr. Papuga teraz przejęła pacjentów. Nie wiem czy jest jeszcze jakis inny immunolog oprócz niej teraz. Ja jeszcze u niej nie byłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc genom wizyta dr Stanek na za tydzień, dr Papuga na 26 sierpnia. Jutro idę po skierowania, zrobię te potrzebne badania, a tarczycowe mam z kwietnia to chyba w miarę ok.... doszłam do ściany i teraz będę się na nią wspinać.... walczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mandy gratuluje serduszka...:) <> Rubi trzymam kciuki za serduszko :) <> Anies przykro mi... <> Arwena jak wyniki? <> z Anies miala jeszcze jedna dziewczyna testowac... wiadomo co z nia? <> aguuula2525 trzymam kciuki za 2 kreski <> ja z 11 sierpnia przeszlam na 29 lipca do dr Papugi :) No u mnie 34dc czekam @ ale moze sie nie doczekam... chociaz nie nastawiam sie ze moglo sie udac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vicky83
Smutasek85 - jestem :) jeszcze w trzypaku :) dziękuję ze o mnie pamiętasz. W czwartek zaczęła mi się akcja porodowa trafiłam do szpitala na szczęście ja zatrzymali dostałam zastrzyki sterydy dla dzieci na rozwój płuc wczoraj mnie wypuścili i mam wrócić za 2-3 tygodnie na CC. Chodzę już z lekkim rozwarciem mam się oszczędzać i dużo leżeć. Choć trudno przy mojej córci ale dam radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutasku czuję się całkiem dobrze, mam mdłości, jestem cały czas zmęczona, ale to wszystko nic... Mam nadzieję, że do porodu wytrwam, byłoby to jakoś z początkiem marca 2017, ale oczywiście jeszcze tyle się może wydarzyć... Każdej z Was życzę tego, co dziś przeżyłam i peonia tak jak piszesz- wszystkie w końcu zobaczymy ten cud...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vicky...dasz radę :-) dobrze, że się odezwałaś bo już się martwilam :-) ale Ci dobrze już koncoweczka i zobaczysz swoje dzieciaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
mandy Kochana gratulacje:***ogromne:*** xxx agula 3mam kciuki za cud:** olenka to samo moze akurat?:* jak widac cuda sie zdarzaja:)) xxx ja czekam z niecierpliwoscia na wynik kariotypu w pon bedzie 4 tygodniu wiec w przyszlym tyg tam dzwonie moze akurat;) jak ja bylam w piatek u dr papugi to wchodzilismy wg kolejnosci ....kto po kim przyszedl p dr nie wola nazwiskami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Vicky to juz za niedlugo? a nie dawno bete robilas jako pierwsza w nowym roku:) linka Ty kiedy wracasz po mrozaczki? myslalas juz konkretnie? Nikita czytasz nas jeszcze? daj znac co u Ciebie:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jakim autobusem z katowic mozna dojechac do BEDZINA - jedzie jakis pod przychodnie? nie wiem czy dam rade autem <> malamii89 :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mandy gratulacje :)) Ja mam nadzieję zobaczyć serduszko w piątek:) Mdłości nie mam, ale śpioch ze mnie straszny. Czyli masz teraz 6 tc? Anies, Aguula, Peonia, Ania dobrze, że walczycie, nie ma co się poddawać i załamywać - chod******ońcu na nasze szczeście:* Vicky - powodzenia i uważaj na siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Dziewczyny, jesteście kochane... Rubineye mam 6 tydzień, 5 dzień. Daj znać po wizycie w piątek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Klee
anies30, jak masz pierwszą wizytę u genetyka w Genomie w Rudzie Śląskiej, to jedź trochę wcześniej przed wizytą, bo dostaniecie z mężem kilka stron do wypełnienia dot. Was i chorób w rodzinie. Nam to zajęło jakieś 10-15 minut. :) Ja w zeszłym tyg. byłam też u dr Stanek, ale niestety żadnego skierowania na badania nie dostałam, choć liczyłam np. na badanie MTHFR (pani dr powiedziała, że nie ma podstaw do wypisania mi skier. na to badanie na NFZ, może dlatego że nie miałam poronień). Na nasz problem - obumieranie zarodków, brak ciąży mimo 3 in vitro - zaproponowała badanie zarodków w III dobie (bo do VI nigdy nie dotrwały), ale wiązałoby się to z invitro w Invictie, bo z tą kliniką ona współpracuje. Żadnych innych badań genetycznych (moich i męża), które potwierdziłyby problem genetyczny i sens dalszych in vitro, nie ma, tak powiedziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Klee
Mandy i Rubineye, gratulacje! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mandy super gratuluje :) cuda się zdarzają :*.. peonia to wszystkie mamy wizytę 12.08 hehe ja mam po 10 a Ty? Agulka chyba się nie zobaczymy jak masz na 8 ..Rubi walczymy musimy ..; ) a jak sie czujesz?ja mam jeszcze 2 mrozaczki mam nadzieję ze się uda ...vicky super ale to zlecialo już nie długo zobaczysz swoje skarby..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Klee a kariotypy mialas juz robione?? ze nie dala na nic skierowania? mi sie udalo kariotypy zalatwic u nich..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ze co, może mi nie dac na te kariotypy? Nie mam siły już czasem wiecznie coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malaami a dostalas bez problemu? Powiedzialas wprost że chcesz to badanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Klee
Kariotypy akurat miałam już wcześniej zrobione prywatnie, V Leiden też - obie rzeczy mam ok. Pewnie gdybym nie miała kariotypów, to na to dała by mi skierowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×