Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nsjxk

W pogoni za marzeniami stewardesaa

Polecane posty

Gość Nsjxk

Witam serdecznie, Od dzieciństwa marzyłam o pracy stewardessy, marzenia te pozostały do dziś dnia. W realizacji marzeń "przeszkodziła" mi ciąża we wczesnym wieku bo miałam tylko 18at-zdecydowałam sie urodzić i tak o to dziś jestem matka 4 letniego synka. Mimo wielu wyrzeczeń, obowiązków i ciężaru jaki mialam na barkach skończyłam studium farmaceutyczne i mówię biegle w dwóch językach obcych. W mojej głowie wciąż widnieje wizja zakosztowania i realizacji marzenia jaka jest pracy stewardessy, ponieważ mam do tego predyspozycje nie tylko ze względów językowych. Zastanawiam się jednak czy mam jakiekolwiek szanse dostania się do linii lotniczych mając dziecko? Nigdy nie słyszałam, aby któraś ze stewardess miała dziecko i tu pytanie do Was czy ktoś z Was orientuje sie czy stewardessy, które mają dzieci/dziecko mogą sie ubiegać o taką pracę? Zanim zaczniecie mnie osądzać, że jestem wyrodna matka bo chce zostawić synka na długi okres czasu i czy zdaje sobie sprawę jaka to praca.. Owszem zdaje sobie sprawę! jednak mój partner a ojciec dziecka wie jak ciężko było mi momencie gdy dowiedziałam sie o ciąży ile trudno i starań włożyłam w naukę języków i wspiera mnie i chce abym spełniała swoje marzenia. Dziecko wydawało sie byc dla mnie końcem świata, jednak dziś mając 22 lata wciąż pragnę tego samego. Czy ktoś z Was zna przypadki kobiet, które pracują w tej branży mimo tego, że sa matkami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gotowadodzialania
Dziękuję pięknie! Bardzo podbudowala mnie ta informacja :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×