Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

...gdy w modlitwie się do mnie zwracacie, Ja z wami modlę się do Boga

Polecane posty

Gość gość
każdy ksiądz a nawet zwykły wierzący daję radę pokonać diabła , o ile powołuję się na moc Niewiasty - Najświętszej Maryi i ją albo Boga prosi o zwycięstwo w tej sprawie . Jeśli sam by ktoś walczył to przegrałby .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Prawda :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najświętsza Maria (1980r) : "...Kto Mnie miłuję -- tego umiłuję mój Syn Jezus i do niego przyjdziemy i do serc naszych przytulimy , długi spłacimy i bogactwem łask obdarujemy . Do jasności Boga Ojca przyprowadzimy -- a to wszystko za dobre odmawianie różańca o które tak od dawna się od was dopominam .. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Orędzie dla Mirjany Soldo 2 marca 2018 r. Drogie dzieci, wielkie rzeczy uczynił mi Ojciec Niebieski tak jak czyni wszystkim tym, którzy Go czule kochają i wiernie oraz z oddaniem służą. Moje dzieci, Ojciec Niebieski was kocha, więc przez Jego miłość ja jestem tutaj z wami. Mówię do was, ponieważ nie chcecie widzieć znaków. Z Nim wszystko jest łatwiejsze, także ból przeżywany z Nim jest łatwiejszy, ponieważ istnieje wiara. Wiara pomaga w bólu, a ból bez wiary prowadzi do rozpaczy. Ból przeżywany i przyniesiony Bogu [sprawia, że] wzrastamy. Czyż mój Syn, przez swoją bolesną ofiarę, nie odkupił świata? Ja, jako Jego matka, byłam z Nim w bólu i cierpieniu, tak jak jestem z wami wszystkimi. Moje dzieci, jestem z wami w życiu, w bólu, w cierpieniu, w radości i miłości. Dlatego miejcie nadzieję. Nadzieja sprawia, że uświadamiamy sobie, że tu jest życie. Moje dzieci, mówię do was, mój głos przemawia do waszej duszy, moje serce przemawia do waszego serca. Apostołowie mojej miłości, jak bardzo kocha was moje matczyne serce. Jak wielu rzeczy pragnę was nauczyć. Jak moje matczyne serce pragnie, abyście byli kompletni, a tak może być tylko wtedy, gdy będą w was zjednoczone dusza, ciało i miłość. Proszę was, jako swoje dzieci, dużo się módlcie za Kościół i jego pracowników – waszych pasterzy, aby Kościół był taki, jakim pragnie go mój Syn, przejrzysty jak woda źródlana i pełen miłości. Dziękuję wam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 09.33 Dzięki ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pan Jezus wcześniej już zapowiedział panu młodemu , że uczyni cud zamiany wina na jego weselu w Kanie Galilejskiej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja się tylko obawiam twoich końcowych zdań Martynko , w których często pojawiają cię złe moce lub herezje . Z trwogą oczekuje twego pisania , obym nie miał racji .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najświętsza Niepokalana Maria (1980r.) : "... Kto Mnie miłuję , temu wypraszam wielką miłość do Boga , ... , ... W różańcu przychodźcie do Mnie jak do dobrej Matki , z waszymi pragnieniami , prośbami , prośbami z żalem , goryczą czy bólem . Z nadzieją waszą , umęczeniem i tęsknotą - ze wszystkim czym wasze biedne serca napełnione -- a nade wszystko z waszą miłością ... . A ja wam w Różańcu mówię o Moim Synu Jezusie , o jego miłości , cierpieniach i męce odkupienia was , o Jego zwycięstwie , tryumfie i chwalę i o szczęściu wiecznym które już na was czeka . O Jego Sercu pełnym miłosierdzia , współczucia i czułości dla was. Każde nawiedzenie Mnie różańcem jest dla was pełne łask - wierzcie Mi , choćbyście tego od razu nie odczuli . W waszych sercach pomnaża się wiara , nadzieja i miłość . Niepokój , ból czy udręka ustępują , bo z poznania prawdy o naszej miłości dla was , doznajecie mocy ufności i spokoju .. ".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A 8-smy to z kolei dzień poświęcony Najświętszej Niepokalanej Marii , bo w tym dniu: 8 dnia miesiąca przyszła na świat . A Jezus powiedział , że chce aby jego matka była w obecnych czasach więcej znana i bardziej miłowana na całym świecie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ty Martyno jesteś pewna tego, że gdy napiszesz większą ilość zdań to będzie wg ciebie na pewno mądrzej , od tej która napisze dwa zdania .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pomodl sie o milosc dla mnie, meza, dzieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napisz jak masz ty i mąż na imię aby modlitwę można było właściwie skierować , możesz podać imiona II-gie , te z bierzmowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ty Martyno dawaj innym swe posty ewangelizacyjne nie w swoim imieniu, żebyśmy tobie nie byli dłużni , ale w imieniu Jezusa . Trzeba było tak od początku postawić sprawę jasno .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KingaNowa
Wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych! Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl I zmień się nie do poznania nawet w ciągu jednego miesiąca! Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
świat nie zazna spokoju dopóki z ufnością nie zwróci sie do mojego miłosierdzia przyszedłem zbawiać świat a nie potępiać te słowa jezus skierował do Faustyny kowalskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najświętsza Maria chce każdemu dać łaskę pokonania i zwycięstwa nad tym co nas zniewala , o ile ją o to poprosimy . A Każde zwycięstwo nad pokusami i odrzucenie grzechu będzie wówczas Jej dziełem oraz dziełem Jezusa , który również jest dla nas źródłem zwycięstw nad naszymi słabościami lub nałogami . Jak to zrozumiemy to będziemy wytrwalsi ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewien charyzmatyczny diakon wyjaśnia na czym polega Modlitwa do Maryi , która nigdy sobą nie przesłania Boga . I dlaczego Maryja obecnie jest "arką " https://www.youtube.com/watch?v=vye6jFK2qlI oraz o apostołach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hey Martyna33, dla ciebie jak widac najtrudniejsze jest zaprzestanie misjonowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego chcesz by mąż wziął krzyż za żonę i by za nią umierał , to nic nie da , bo tylko śmierć Jezusa zbawia . A żona nie powinna swego krzyża zwalać na męża bo to niezgodne z wolą bożą , a po drugie mąż i tak swój krzyż ma .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bóg nas kocha 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 16 :11 czy wierzysz naprawdę , że słowa z miłością dane - mogą wzniecić jej imperium , a prawdziwa miłość może nieszczęśliwego przemienić w króla ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jan apostoł i trzy niewiasty poszły za Jezusem mimo przeciwności zła , bo odwagę dała im Najświętsza Maryja , która z nimi była . Kto z Nią jest blisko ten zawsze jest odważny , miłosierny i nie opuści Jezusa . Kto jest z Maryją ten idzie drogą wierności Jezusowi i zyska zbawienie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tej chwili ogląda 2 755 osób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×