Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

...gdy w modlitwie się do mnie zwracacie, Ja z wami modlę się do Boga

Polecane posty

Gość gość
Indila urodziła się w rodzinie o pochodzeniu indyjsko -algiersko- egipskim . Z tamtych regionów jest jej zapatrzenie muzyczne no i pewnie wyznawana wiara . Gdy po ostatnim głośnym utworze muzycznym Mini World 2014 r. , zerwała współpracę z wytwórnią dysków i studiem nagraniowym Pascala Skalpovicha , występuje obecnie w Algierii , Etiopii , Turcji . w poniższym filmie jest niedawny wywiad z artystką . https://www.youtube.com/watch?v=Scb_vxzFPKg mimo , iż już nie młoda , wywołuje jednak zachwyt u swych rozmówców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego Martyno33 wmawiasz nam , że nie wierzymy w Jezusa ? W Polsce są tysiące kościołów pod wezwaniem Jezusa Chrystusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo ona walczy z potomstwem maryji Oto Matka twoja” – te słowa Jeezzusa powiedziane z krzyża (więc to Objawienie jak najbardziej oficjalne) to przecież nie była tylko dyspozycja dla Jana. Jezus nie mówiłby takich rzeczy, zwłaszcza w tak doniosłej chwili, tylko na użytek jednego człowieka. Każde słowo Jezusa wypowiedziane z krzyża ma olbrzymią wagę – wagę testamentu. Maryja jest więc Matką wierzących w Jeezzusa z woli samego Jeezzusa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bóg wprowadził nie tylko nieprzyjaźń, lecz nieprzyjaźnie, bo nie tylko pomiędzy Maryją i szatanem, ale i pomiędzy potomstwem Najświętszej Dziewicy a potomstwem szatana. Znaczy to, że Bóg wprowadził nieprzyjaźń, odrazę i skrytą nienawiść między prawdziwymi dziećmi i sługami Najświętszej Dziewicy a dziećmi i niewolnikami szatana. Nie kochają się oni wzajemnie i żadnej nie ma między nimi wewnętrznej łączności. Dzieci Beliala46, niewolnicy szatana, miłośnicy świata - bo to na jedno wychodzi - prześladowali dotąd i w przyszłości bardziej niż kiedykolwiek prześladować będą wszystkich, co należą do Najświętszej Dziewicy, jak niegdyś Kain prześladował brata swego Abla47, a Ezaw brata swego Jakuba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednak władza Maryi nad wszystkimi diabłami zabłyśnie w czasach ostatecznych, kiedy to szatan czyhać będzie na Jej piętę, to znaczy: na wierne Jej dzieci i pokorne Jej sługi, które Ona do walki z nim wzbudzi. W oczach świata będą oni mali i biedni, poniżeni, prześladowani i uciskani, podobnie jak pięta w stosunku do reszty członków ciała. Lecz w zamian za to będą bogaci w łaski Boże, których im Maryja obficie udzieli; będą wielcy i możni przed Bogiem; w świętości zostaną wyniesieni ponad wszelkie stworzenie przez swą gorącą żarliwość, a Bóg tak potężnie podtrzymywać ich będzie swoją mocą, że wraz z Maryją głęboką swą pokorą miażdżyć będą głowę diabła i staną się sprawcami triumfu Jeezzusa Chryysstusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pierwszy raz się spotkałem z taką metodą walki z dziećmi Niewiasty zapowiedzianej w Księdze Rodzaju . Z pomocą Jezusa pokonywać Jego Najświętszą Matkę ? Wiem o tym , że źródłem takiej walki nie jest Martyna tylko jej protestanckie środowiska wykładowcze i ich pastorzy . To bardzo smutne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ty w ogóle martyno33 zdajesz sobie sprawę , że ty walczysz z nami - dziećmi Niewiasty przyobleczonej w słońce , która ma 12 gwiazd nad głową i księżyc pod stopami ? Walczysz z nami manipulując swymi wersetami z biblii tak , by całkowicie pozbawić naszej Najświętszej Matki Marii . Cały czas świadomie lub nieświadomie , razem ze swoimi wyznawcami protestanckimi walczysz ze wszystkimi dziećmi Niewiasty : Ap 12 , 17 , ale niestety po stronie bestii ! Jaka szkoda , że dałaś się tak tam otumanić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najświętsza Niepokalana Maria pełni pomocniczą rolę w zbawianiu ludzi , a kto tobie każe kłamać , że my katolicy nie wierzymy w Jezusa ? Wiesz o tym dobrze , bo o tym było tu pisane nie raz , jednak dalej powtarzasz te oszczerstwa , że nie wierzymy w zbawienie Jezusa ! To się nazywa nękanie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Wi,ara w Mes,jasza to zaufanie JEMU, nie Jego matce. " x a mi się wydaje że raczej zaufanie Bo,gu a nie Je,zusowi bo Me,sjasz jest swego rodzaju dowodem na istnienie Bo,ga co do Niewiasty z apo,ka,lipsy to raczej chodzi o Izr.ael a 12 gwiazd symbolizują i pokolenia i ap,ostołów I,zrael był narodem wybranym miał szerzyć wi,arę w Bo,ga a potem tą funkcje przejęli ap,ostołowie Iz,rael jest w bi,blii przedstawiony wielokrotnie jako niewiasta poza tym Jez,us jest ży,dem więc synem niewiasty a reszta potomstwa to chrz,eścijanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja się zapytam po co wam Maryja jak jest Bóg? Bóg jest wszechpotężny on tylko zbawia i nas kocha nikt nie może nas kochać tak mocno jak Bóg! więc po co wam Maryja? logiczne pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bog, Maryja itp. sa tak samo realni jak swiety Mikolaj. Taka ludzka natura, ze chetnie wierza w bajki i koniecznie potrzebuja szefa. Bez roznicy, czy modla sie do kamienia, krzyza, drzewa, czy zwarcja sie na wschod. Problem polega tylko na tym, ze nie moga zadowolic sie wlasna psychoza, koniecznie chca "ratowac" innych nawet przemoca, oczywiscie dla ich dobra. I to wlasnie powinno byc karalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo potrzebna Jest Najświętsza Maria to ona pomaga nam deptać węże, które pochodzą od ateistycznego świata oraz z nienawiści i złych życzeń naszych wrogów . Otacza nas swoim niewidzialnym niebieskim płaszczem ochronnym i leczy naszą psychikę od depresji , lęków i trwogi . Gdyż obietnica raju i zbawienia na drugim świecie dla wielu to jest za mało , by umieć żyć we współczesnym świecie pełnym lęków , przemocy i cywilizacyjnego pośpiechu , gdzie zdrada i przemoc idą razem w parze. Jej biała miłość jest niepojęta i przyjęta - leczy nasze stargane , przerażone i umęczone serca . Kocham Ją za tę miłość w sercu moim .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maryja jest tylko człowiekiem jak może nas chronić jak leczyć przecież nie ma żadnych specjalnych mocy jest a raczej była bo nie żyje takim samym człowiekiem jak 6 miliardów tuptających obecnie naszą planetę a jej miłość nigdy nie może równać się z miłością Boga bo jej miłość jest o ile jest miłością ludzką a Bóg darzy nas bezwarunkową miłością którą żaden człowiek nie może pojąć a co dopiero odczuć czy obdarzyć drugiego człowieka więc po co wam Maryja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To fakt, ze bog kocha wszystkich bezwarunkowo taka miloscia, ktorej nicht nie moze pojac. Jezeli wiec kocha bezwarunkowo, to mozna jemu pokazac srodkowy palec, a poza tym sie nim wogole nie zajmowac. Jego niepojeta milosc przejawia sie m. i. w dopuszczaniu maltretowania dzieci, bolu, ciezkich chorob itp. okazow jego wielkiej milosci. Rzeczywiscie nie do pojecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CZY DEMONY ZNAJA PRZYSZŁOSC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty byś chciał aby Bóg raził piorunem tych co popełniają nieprawości ? Maltretowanie dzieci , jak wskazują policyjne raporty są tam gdzie żyją matki w konkubinacie , czyli w grzechu bez ślubu kościelnego . Wówczas grzech , który tam się dzieje dotyka biedne niewinne dzieci tej matki . A dziecko niewinne czasami płaci za ten grzech "rodziców" najwyższą cenę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super dowod milosci boga, jezeli niewinne dzieci musza placic za "grzechy" rodzicow. Moja ciotka byla zakonnica. Cierpiala na reumatyzm od mlodosci. W wieku 70 lat stracila wzrok, w wieku 75 lat bardzo cierpiala na raka jelita, nawet opiaty nie pomagaly. Konala w wielkich bolach. Bog byl widocznie na urlopie, ale z pewnoscia kochal ja do utraty tchu. Takich przejawow boskiej milosci zycze wszystkich pokornym owieczkom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
osoba zakonna wie jaką wielką wartość mają cierpienia na ziemi a zwłaszcza ofiarowane za innych grzeszników . Na pewno twoja ciotka wiedziała , bo o tym się uczy w czasie postulatu zakonnego . Dzięki jej cierpieniom mogło doznać nawrócenia do Boga ponad dziesiątki tysięcy osób , o ile te cierpienia ofiarowała w modlitwie Bogu , za innych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bog tak bardzo laknie cierpien? Co za sadysta! Moja ciotka od mlodosci modlila sie bezskutecznie o usmiezenie bolu. Ale owieczki jak zwykle na wszystko znajda wytlumaczenie. Amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do wyjątkowej osoby z godz 17 02 jesteś osobą , która nie wie że Bóg jest miłością . Bóg sam powiedział przy okazji kilku objawień (np: Piotr żywy płomień 2017) , że nie daje nikomu cierpień ponad miarę ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co martyna tu wchodzi skoro tu jest tematyka KK ? Lubisz wchodzić tam , gdzie ciebie nie zapraszają ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niech w chodzi tylko czemu atakuje w sumie to wiem bo jest potomstwem węża i nie nawidzi kk czyli jezzusa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwierzyłaś kłamstwu węża pros ducha sw by pokazał prawdę duch sw który kieruje kościołem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Martyno , słowa twoje :" .. to właśnie ja znam Bożą prawdę ..." są niestety świadectwem pychy dla każdego , kto tak mówi lub tak pisze ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wiem droga Martyno , że pycha nie omija nikogo . Nic nie straciłaś w tym że to pojęłaś , a nawet zyskałaś . Trzymaj się . Ja nigdy nie opuszczę Maryi , jestem gotowy za jej sprawy umrzeć , o ile otrzymam od Niej tę łaskę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×