Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

...gdy w modlitwie się do mnie zwracacie, Ja z wami modlę się do Boga

Polecane posty

Gość gość
Razem z Jezusem , działali uczniowie i apostołowie : Jan , który utracił swą matkę w dzieciństwie i całym sercem miłował Jezusa i jego Matkę Marię , słuchał ją na każdym kroku . Natomiast Judasz nigdy nie dotrzymywał swych obietnic o poprawę a Maryję nie uważał za osobę ważną , nie słuchał jej napomnień . Uważał ją za zwykłą niewiastę z Nazaretu . Jak skończył Judasz a jak Jan , który został później ewangelistą . Czy ty uważasz p.Martyno , że Jan ewangelista grzeszył bo jej słuchał ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki za link , jezuici są wspaniali a Jezus zwycięża , Chwała Panu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kk jest prowadzony przez ducha sw już Jan od krzyża pisał jak go Bóg prowadził i spisał to w swoich dziełach i wiele św

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy demony znaja przyszłosc bo jezeli znaja to faktyczne w fatimie objawiła demon a jezeli nie znaja to faktycznie objawiłasie tam matka Boza Bóg uzdrowił kręgosłup https://www.youtube.com/watch?v=BDHrnowX57w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gościa z godz 20:05 demony czasem znają przyszłość ale wobec osób , które są daleko od Boga , natomiast wobec osób wierzących i modlących się codziennie , demony nie mogą nic zdziałać ani cokolwiek przewidzieć , a ich pułapki są nieskuteczne . W Fatimie nie był żaden demon , bo duchy demońskie nigdy nie namawiają ludzi do modlitwy ani do pokuty .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja to pytanie zadałem do martyny Demony nie znają przyszłości tylko dedukująNajwiększym kłamstwem jest to, że szatan potrafi przepowiadać przyszłość, bo to nigdy nie jest możliwe. Tylko od Boga może pochodzić proroctwo i dla tego np w garabantal te objawienie zostało odrzucone bo nic nie zostało spełnione i uznano je za demoniczne a przynajmniej tam szatan sie wkradł i na mieszał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w apokalipsie i w ks rodzaju jest o maryji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy u Martyny 33 w zborze istnieje i jest uznawane coś takiego , jak tolerancja religijna ? Skoro wie , że ten temat jest o Maryi , to wielokrotne wchodzenie tu z nienawiścią w sercu do Najświętszej Matki i pisanie przeciwko niej , można uznać za : nękanie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty tolerujesz Martynę ? Bo ja widze ze nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy Martyna nęka cie telefonicznie czy nachodzi cie w domu? To byloby nękanie. Na temat wchodzisz samowolnie . Nie histeryzuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kazdy ma prawo wejsc na temat i pisac nie zapominaj ze to forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to bie sie myli i ze to chwała i nikt sie nie modli do maryji tylko prosi ja o wstawienictwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby w katolickich świątyniach były bałwany to katastrofy zniszczyły by te świątynie , jednak nie - bo Bóg uratował niejedną świątynie katolicką w czasie kataklizmu czy wojny . Np: W Vailankanni , leżącą 200 metrów od brzegu morza - bazylikę Najświętszej Maryi , Bóg uratował w czasie tsunami z 2004 r. Zniszczenia od fal morskich wokoło były wielkie a 2000 ludzi tam chowających się przetrwało . http://adonai.pl/cuda/?id=20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tych trzech wersetów biblijnych wynika, że modlitwy świętych przekazywane są Bogu: 1) przez aniołów; 2) przez Starców (czyli ludzi wierzących w Jezusa i żyjących w łasce Bożej) Chasydyzm za świętych uznaje cadyków, takich jak np. Elimelech z Leżajska. Panuje przekonanie, że również po śmierci mogą oni swoją mocą duchową spełniać prośby i obdarzać łaskami. Stąd pochodzi zwyczaj odwiedzania ich grobów, szczególnie w określone dni lub święta, aby modlitwą lub pisemną prośbą uzyskać ich łask

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żydzi ortodoksyjni chasydzi wierzą także ze zmarli sie wsawiaja za nami u boga ale tylko w nie które dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz rację , niech w te dni gdy do polski przyjeżdżają żydzi na grób Emimelecha modlić się , niech Martyna33 tam jedzie do Leżajska i im tłumaczy , że to bałwochwalstwo . Ale osobiście jej nie radzę , bo żydzi są bardzo nerwowi i mogą chwycić za kamienie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Martyna33 to ciezki przypadek bardzo zaawansowanej psychozy religijnej. Takie przypadki powinny byc kierowane na przymusowe leczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:18 wlasnie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez jesli cos stanie sie zlego to odrazu pierwsza mysl by prosic Boga o pomoc. Nie mowie Mario pomóż mi czy Jezusie pomóż mi a Boże pomóż mi. Bog nie jest dyrektorem zeby najpierw prosic sekretarkę by porozmawiac z nim. Odrazu prośba o pomoc do niego , rowniez nie uwazam pośredników, mam prawo rozmawiac z Bogiem i nikt nie przekona do czegos innego . Martyno jestes bardzo mądra. Uwielbiam cie czytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Martyna jako jedyna ma prawdziwe chrześcijańskie szczere podejście do ludzi , nawet jak jeżdżą po niej. Rzadko spotykany takt i delikatnośc wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie Bóg totalnie zawiódł. Jest najgorszym sadystą i egoistą. Myślę, że być może tyle samo zawodu sprawił Szatanowi, że się od niego odwrócił, bo ktoś kto jest stworzony jako dobry nie odwraca sie bez powodu. Najgorsze jest to, ze katolicy bez przerwy tlumacza Boga ze wszystkiego i zawsze winą obarczają czlowieka. A to za duzo sie modlisz, a to za malo. A to zbyt wiele oczekujsz, a to za malo oczekujesz. A jak Twoje pragnienie jest dobre i sluzy dobru, a sie nie spelnia to kaza Ci czekać. Czekać i ufać i ludzie na tym zaufaniu całe życie stracili. A jak Bóg Ci nie dał to znaczy, że najwidoczniej to nie było dla Ciebie najlepsze i On przygotrował dla Ciebie coś znacznie lepszego tylko to ty tego nie dostrzegasz. Okropne. Wmawia się ludziom, że nie znają swoich najgłębszy pragnień, a jeżeli uważają, ze znjaą a one się nie realizują to wmawia się im, że jednak to nie są ich najgłębsze pragnienia. Podłe. Bóg to najbardziej podła i sadystyczna istota, jaka istnieje. Szkoda, że człowiek nie ma z nim żadnych szans, a jest jedynie marionetką i jest zdany na jego zachcianki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie powinnyście chwalić kogoś , kogo dobrze nie znacie . Czy wam się podoba gdy Martyna pisze , że katolicy w swych kościołach wielbią szatana , że chrzest dziecięcy jest bez wartości . Albo namawia by nie chodzić do spowied******ościele , by porzucić sakrament komunii świętej ,... itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do spowied********ościele - napisane tam jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No bo wielbią szatana , uprawiają egzorcyzmy co jest bardzo złą praktyka . Szatan ma taka sile i czy zwykly ksiadz dałby mu rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szatan cieszy sie z egzorcyzmow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś dokładnie , te całe egzorcyzmy to bajka. A jednak oświeceni wierzą że ksiądz potrafi być silniejszy od Diabła, bo podobno bóg pomaga :) ale ciemnota :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Racja ciemnota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko w imię Jezusa czasami demon sam sie ujawna gdy nie może wytrzymać https://www.youtube.com/watch?v=MH3Nja2HFpE i tez byłem swiadkiem takiego czego w na mszy jak było wystawienie eucharysti i ks chodził z ta monstrancja miedzy ludzmi i ludzi dotykali je i dotkneła dziewczyna jak zaczeła sie wydzierać jak tutaj w tym filmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×