Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

...gdy w modlitwie się do mnie zwracacie, Ja z wami modlę się do Boga

Polecane posty

Gość gość
cd Pan J.e.z.u.s pragnie, abyśmy o.d.p.r.a.w.i.a.l.i tę n.o.w.e.n.n.ę...również za innych i podkreśla taką konieczność: „Ta n.o.w.e.n.n.a może być również o.f.i.a.r.o.w.a.n.a za inną d.u.s.z.ę, która również otrzyma w rezultacie tę niezwykłą ochronę moich A.n.i.o.ł.ó.w. Proszę moich w.i.e.r.n.y.c.h, by wciąż o.f.i.a.r.o.w.a.l.i Mi tę n.o.w.e.n.n.ę...za te d.u.s.z.e, które nie mogą uczynić tego same za siebie, abym mógł zsyłać A.n.i.o.ł.y dla nich jako ochronę i pomoc. W tych c.zasach o.statecznych wzrosła moc wroga wielokrotnie. Widzę jak bardzo Moje dzieci potrzebują Mojej ochrony.” Pan J.e.z.u.s w swej niewypowiedzianej, szczodrobliwej dobroci, dał jeszcze jedną obietnicę: poza ochrona A.n.i.o.ł.ó.w, można o.f.i.a.r.o.w.a.ć tę n.o.w.e.n.n.ę również w innej intencji. Pan J.e.z.u.s obiecał: „Jeżeli zgodne to będzie z Moją Ś.w.i.ę.t.ą Wolą, wysłucham i wypełnię prośby skierowane do Mnie w tej...n.o.w.e.n.n.i.e... Niech d.u.s.z.e przychodzą do mnie bez zastrzeżeń z wszystkimi swymi sprawami.” I Nichil Obstat: czcigodny Edward Santana, J.C.D. Kanonik S. Exs. Enrique Rivera, D.D., Biskup z caguas Puerto Rico 15 sierpnia 1993.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cd. Pan J.e.z.u.s. prosi aby odmawiać przy tej n.o.w.e.n.n.ie. I K.o.n.s.e.k.r.a.c.j.a wobec Maryi Orędowniczki Wszystkich Łask J.e.z.u.s. prosi tych którzy czczą to n.a.b.o.ż.e.ń.s.t.w.o do k.o.n.s.e.k.r.a.c.j.i siebie wobec Jego matki tytułując ją jako “Maryja, Orędowniczka Wszelkich Łask”. Jego służebnica zapisała słowa J.e.z.u.s.a. “Moja ukochana córeczko, twój Pan i B.ó.g przychodzi do ciebie z przesłaniem wielkiej wagi. Chce, by d.u.s.z.e które czcza Moje n.a.b.o.ż.e.ń.s.t.w.o ‘J.e.z.u.s.a Króla Wszystkich Narodów’ zrobiły specjalna k.o.n.s.e.k.r.a.c.j.e wobec Mojej N.a.j.ś.w.i.ę.t.s.z.e.j Matki “Maryi Orędowniczki Wszystkich Łask” która sprawi Mi wielka radość z powodu Mojej Wielkiej Miłości jaka darze Moja N.a.j.ś.w.i.ę.t.s.z.ą Matkę. Ludzie MUSZA uznać jej nieodzowna role jako Orędowniczki, Naczynia wszystkich Moich Łask dla ludzkości. Kiedy ten dogmat będzie oficjalnie ogłoszony przez Mój K.o.ś.c.i.ó.ł wtedy ustanowię Swoja władzę na ziemi.” Potem N.a.j.ś.w.i.ę.t.s.z.a Panna ukazała się kolo Naszego Pana i powiedziała: “Córko, wiedz ze otrzymałam tą m.o.d.l.i.t.w.ę za moje dzieci z Serca mojego B.o.s.k.i.e.g.o Syna”. J.e.z.u.s wtedy ujawnił M.o.d.l.i.t.w.ę K.o.n.s.e.k.r.a.c.j.i wobec Maryi, Orędowniczki Wszelkich Łask: I "O Maryjo, N.aj.ś.w.i.ę.t.s.z.a i N.i.e.p.o.k.a.l.a.n.a Matko B.o.g.a J.e.z.u.s.a, naszego Najwyższego Kaplana i Największej Ofiary, Prawdziwego Proroka i Suwerennego Króla, przychodzę do ciebie jako Orędowniczki Wszelkich Łask, ponieważ nią rzeczywiście jesteś. O Fontanno wszystkich łask! O Najjaśniejsza z Róż! Najczystszy Strumieniu! Nieskazitelny Kanale wszystkich łask B.o.g.a! Przyjmij mnie, N.a.j.ś.w.i.ę.t.s.z.a Matko! Przedstaw mnie i moje potrzeby P.r.z.e.n.a.j.ś.w.i.ę.t.s.z.e.j Trójcy! Niech oczyszczone i u.ś.w.i.e.c.o.n.e w Twoich Oczach powrócą do mnie przez ciebie jako laski i b.ł.o.g.o.s.ł.a.w.i.e.ń.s.t.w.a. Oddaje siebie i poświęcam dla ciebie, Maryjo, Orędowniczko Wszelkich Łask by J.e.z.u.s Nasz Jedyny Prawdziwy Mediator, Król wszystkich Narodów władał w każdym sercu. Amen. J.e.z.u.s także przekazał następujące przesłanie: “Moje dzieci, pragnę jedynie waszego pokoju i szczęścia! Moja N.a.j.ś.w.i.ę.t.s.z.a Matka apeluje do was bez przerwy! Ona was prosi…dzieci, słuchajcie waszej Niebiańskiej Matki. Czy jest jakiś bardziej czuły i kochający ambasador niż Moja własna Matka? Zrozumcie, Moje dzieci, jeśli przyszedłbym do was w Moje Mocy i Majestacie przed Moja Matka przychodząca w czułości i prostocie, nie bylibyście w stanie tego znieść z powodu strachu. Czas nadchodzi, Moje dzieci. Wasz Pan nadejdzie w wielkiej Mocy i Majestacie. Moja N.a.j.ś.w.i.ę.t.s.za Matka przygotowuje Mi Drogę z wielka troska. Moje dzieci, macie wielki dług u swojej Niebieskiej Matki”. W grudniu 12, 1993, Uroczystość Matki B.o.ż.e.j z Gwadelupe, Nasz Pan powiedział następująco o Jego Matce: ”Maryja nie Władałaby po Królewsku, gdyby nie kochała jak najlepsza Matka” i powiedział „Niech wszyscy to wiedza”. I Do cyklu tych m.o.d.l.i.t.w..należy jeszcze; Litania na cześć J.e.z.u.s.a K.r.ó.l.a wszystkich Narodów K.o.r.o.n.k.a Jedności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wszyscy w noc ukrzyżowania Pana , opuścili Go . Razem z Nim szedł św Jan i szły trzy Marie: Matka Jezusa - Maria , Maria Helego i jej córka Maria Kleofasowa oraz Magdalena . Nie bacząc na cierpienia szli za Panem aż na golgotę i umocnieni od Maryi wytrwali do końca . My też w naszym trudzie życia prośmy Maryję o umocnienie na naszych drogach krzyżowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bacząc na cierpienia szły za Panem aż na golgotę x może butki uciskały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoda , że kobiety nie chwalą się tym , że one - słaba płeć była mocniejsza od większości apostołów na drodze krzyżowej , a może to jest tajemnica wierności i łaski od Niepokalanej Maryi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Pewnie łatwiej być obserwatorką. Kobiety kiedy same nie doznają fizycznych cierpień są pełne empatii bo nic je to nie kosztuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Martyno33 to napisz w końcu jaki jest Jezus w twoim poznaniu obecnym dla ciebie . Tylko własnymi słowami , nie wersetami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z innego wątku: >> wkleję wam kontrowersyjny teledysk który trafił do mojego serca https://www.youtube.com/watch?v=8KiWuPz7HPQ << 🌻 Dziękuję osobie, która wkleiła ten link :) 😍 I Spotykam Cię w myślach, myślę czy jestem godzien By zwracać się do Ciebie i o trudach mówić Tobie Mam w głowie proste słowa "pod Twoją obronę" W każdym słowie Ty bądź pewna zawsze wezmę Twoją stronę kochasz wszystkich bez wyjątku Matko wszystkich ludzi nawet tych którzy po drodze gdzieś musieli się pogubić Walczysz o nich walczysz dla nich no i w ich obronie stajesz Często za to tylko kpiny Ty w zamian od nich dostajesz Kiedy są Ci nieprzychylni kochasz ich jeszcze bardziej I szczęśliwy będzie ten kto do Ciebie drogę znajdzie Nawet największy twardziel chce spokoju w Twych ramionach I dla ludzi oczywiste Ty jesteś niezastąpiona. Zwracam się do Ciebie zawsze kiedy coś mnie dręczy Słuchasz mnie każdego dnia chociaż nie chcę Ciebie męczyć Pozwól jakoś się odwdzięczyć taką misję mi dano Ja za wiarę za tradycję… dziś idę walczyć mamo I Mamo przebacz mi, daj osuszyć Twoje łzy, pozwól mi przy Tobie być Mamo przebacz mi, daj osuszyć Twoje łzy, w Twych ramionach chcę się skryć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cd. I Mówią że się Ciebie wstydzą choć nie znają Ciebie raczej Oni ciągle z Ciebie szydzą nawet wtedy kiedy płaczesz Myślą że jesteś słaba i nie przetrwasz bez pomocy A ja widzę Twoją siłę stale gdy zamykam oczy Ty Matką wszystkich Polaków choć nie każdy Cię szanuje Niejeden Cię okrada, stale niszczy, oszukuje… Próbujesz dać schronienie to dla Ciebie się liczy Wiem że nigdy nie zapomnisz o Polakach z zagranicy Wypatrujesz swoich synów jak prawdziwa mama Twoi synowie nie pozwolą na to byś została sama Potrzebują tylko czasu obok Ciebie staną By wzmocnić Twoją siłę no i Twoją wielkość mamo Przypominał będę stale Twą historię Twą kulturę Będę bronił Tych wartości za Tobą stanę murem Oni mają to za bzdurę ja budzę się z tym rano Zapamiętaj w Twej obronie… dziś idę walczyć mamo! I Mamo przebacz mi... I Ty dałaś mi życie jeszcze nie podziękowałem Wiem że miałaś ze mną ciężko lecz być dobrym się starałem Miałem kilka złych wyborów wiesz o tym najlepiej Mimo wszystko chciałbym bardzo coraz lepszym być człowiekiem Karmiłaś mnie mlekiem gdy płakałem przytulałaś Walczyłaś o me życie Ty jeździłaś po szpitalach Nigdy się nie poddałaś za to dziękuję Tobie Wiem że zawsze będziesz wspierać mnie we wszystkim co robię Bądź ze mnie dumna ja staram się jak mogę Jak się zgubię wiem że znowu wskażesz mi właściwą drogę Dla wielu jestem "faszystą" Ty pewnie o tym nie wiesz Nie chcę by przeze mnie przykrości spotkały Ciebie Proszę ciągle się uśmiechaj dzieci uśmiech matki wolą A Twe łzy proszę uwierz najbardziej w świecie bolą No więc nie płacz gdy zabiorą mnie z łóżka o 6 rano To za walkę o prawdę – dziś idę walczyć Mamo 😍 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki , nareszcie piszesz po naszemu , ok .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bog ma widocznie wielkie problemy z poczuciem wlasnej wartosci, skoro tak laknie naszej wiary, milosci, wielbienia i sluzby. A jezeli w modlitwie mowi sie "badz wola twoja", to modlitwe mozna sobie darowac, jego wola bedzie i bez niej, modl sie wiec "badz wola moja", jezeli cos chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak się człowiek nie zgodzi na szczęście od Boga , to niestety ale nie stanie się ta wola Boża i szczęście nas ominie . Bóg nie może człowiekowi dawać szczęście na siłę bo szanuję wolną wolę . Może jednak dać krzyże życiowe by człowiek powrócił do wiary , bez której nie nikt nie jest w stanie dojść do nieba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ha, ha, ha, dobry nummer:"bog szanuje wolna wole, ale moze dac krzyze, zeby czlowiek wrocil do wiary.." No to rzeczywiscie bardzo szanuje wolna wole, albo wiara albo kara. Czy wy wogole posiadacie moz, ktory jest w stanie chociaz troche myslec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwaga konkurs dla czytelników, nowa pula nagród. iPhone 7 + akcesoria. Dla pierwszych 50 osób niespodzianka. Wystarczy wypełnić krótką ankietę: http://affml.pl/p/xyiS/49qN/Lmdd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty na miejscu Boga nie dałbyś nikomu krzyży i patrzyłbyś z nieba jak ludzie odchodzą na potępienie szeroką drogą świeckiego życia , mamony , nałogów i władzy ? A zdrowie tych ludzi , co wpadli w niewolę grzechu byś jeszcze podtrzymywał , aby im choroby nie przeszkadzały grzeszyć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc wczoraj @10:08: Na miejscu boga gluptasku popukalbym sie w czolo i wyleczyl wszystkich was z psychozy. Pojawilbym sie chociaz raz i powiedzial bardzo dosadnie (zeby nawet taki gluptasek jak ty zrozumial), ze jestem wszechmocny i wszechwiedzacy, wiec nie mam zadnych potrzeb. W zwiazku z tym nie potrzebuje waszej wiary, milosci, sluzby, modlitw i innych urojonych swiadczen na moja rzecz. Po co, jezeli wszystko moge i mam? A gdybym dal wam rzeczywiscie wolna wole, jak twierdza owieczki, nie majac widocznie pojecia, co to wogole znaczy, to nie byloby zadnych kar za to, ze zyjecie wedlug wlasnej a nie mojek woli. Stworzylas sobie boga na obraz i podobienstwo tatusia, ktory bije za nieposluszenstwo i przy tym mowi, ze to tylko dla twojego dobra. Pozalowania i smiechu godne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
egoista , to taki co myśli tylko o sobie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawiedzony bogiem, Jezusem, Maryja i innymi aktorami tej bajki to taki, ktory wogole nie mysli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie prawda , że dobry uczynek nie ma wartości przed Bogiem a niektóre dobre uczynki są czasami dla innych zbawienne , np. ukrywanie żydów w czasie wojny . Natomiast poratowanie zadłużonego kwotą potrzebną do wyjścia mu z zadłużenia jest wielkim uczynkiem przed Bogiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
córko Martyny 33 gdy czasem mam okazję uczynić dobry uczynek , to wogóle nie myślę , że mnie on zbawi , czuję tylko radość że komuś pomagam . A ty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Martyno33 , skoro tak rozumiesz ludzkie serca , to poświęć chwilkę czasu i posłuchaj tej piosenkarki a chodzi mi o słowa , które na dolę ekranu się pojawiają . Powiedz co chce przekazać nam ta piosenkarka słowami tej piosenki dramatycznej pt.: S.O.S https://www.youtube.com/watch?v=pMpIoXtE1vs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może ja coś wyjaśnię , Indila po 4 latach rozkwitu swej popularnośc***iosenkarskiej przeżyła jakąś nieszczęśliwe rozstanie ze swoją miłością , którą poznała na salonach wytwórni fonograficznej . Szczegółów nie znam ale śpiewa tu , że pogrąża się w nicości i zatraca siebie z tęsknoty i do niego adresuje S.O.S . Z jakiegoś powodu śpiewa , że nie chce patrzeć na niebo przez kraty i chciałaby się na nowo odrodzić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bóg jest przy nas i nas kocha 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Indila i inne podobne dziewczęta znajdą szczęście i odrodzenie w wierze katolickiej a nade wszystko w sercu Maryi , ale ona o miłości Najświętszej Maryi chyba nic nie wie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×