Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

...gdy w modlitwie się do mnie zwracacie, Ja z wami modlę się do Boga

Polecane posty

Gość gość
merkaba mogłabyś podać źródło lub link do twoich orędzi Maryi dla Rosji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś x nie napisałam że są pomyłki ale że to relacja apostołów tak samo masz w piśmie Jezus pyta się za kogo ludzie go mają albo faryzeusze pytają się Jana kim jest albo Maria bierze Jezusa za ogrodnika po zmartwychwstaniu ciekawy jest też fakt czemu Jan o tym nie pisze choć był światkiem może po prostu nie było to ważne poza tym jak apostołowie ich ujrzeli oni znikli a to znaczy że przyszli tylko do Jezusa x nie wiem o jakiej sekcie mówisz x niestety mylisz się dusza ludzka może przestać istnieć poczytaj apokalipsę o śmierci dusz w jeziorze ognia po sądzie ostatecznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
twoje ostatnie zdanie jest wielką profanacją , krew Jezusa nie może oczyszczać szat , a powinno się ją pragnąć tylko w swoje serce . Dopiero wówczas z serca rozpłynie się ozdrowi całego człowieka . I Szaty lepiej oddać do pralni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ktoś , obojętnie jakiego jest wyznania , pragnie doznać krwi Chrystusa to jest modlitwa , która to umożliwia : I Ojcze Przedwieczny , ofiaruję Tobie najświętsze rany Syna Twego a pana naszego Jezusa Chrystusa , na przebłaganie za nasze grzechy i na uzdrowienie ran naszych dusz i ran naszych serc. I po tym trzeba mówić 10 razy :" o mój Jezu przebaczenia i miłosierdzia poprzez zasługi Twoich świętych ran " I To powyżej powtórzone 5 razy stanowi całość modlitwy . Modlitwę trzeba na klęcząco . I Przed całą modlitwą można umieścić jakąkolwiek modlitwę adoracyjną , np: " O k.rwi i wodo , która wypłynęłaś z Najświętszego Serca Jezusowego k.onającego na k.rzyżu , jako zdrój miłosierdzia dla całej ludzkości , ufamy Tobie , przybądź nam z pomocą . Amen. ". I odmawiam ją codziennie , można też ofiarować ją za inne osoby .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
martyna 33 wczoraj x jak ty chcesz pojednać się z Bogiem? :D nadal nie rozumiesz nasz Stwórca to nie człowiek z którym można się pogodzić to człowiek jest w buncie a Ojciec nasz mimo to nas kocha nie jest na nas obrażony czy coś on czeka na nas piszesz jak katolik co nie zna Boga właśnie nie znasz bo dla ciebie Bóg to trójca "Łaską bowiem jesteście zbawieni przez wiarę. " ty nie wierzysz w Boga tylko w trójce w pogaństwo udające chrześcijaństwo które nie ma nic wspólnego z Bogiem do tego nie masz nic do powiedzenia bo piszesz bez sensu byle walnąć monolog z cytatami z biblii wiara jest nam dana sam z siebie człowiek uwierzyć nie może chyba że w bałwany Ojciec od nas nie oczekuje dobrych uczynków to przez wiarę są dokonywane jeżeli kochasz Ojca chcesz być dobrym człowiekiem zmienia się natura człowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
martyna 33 dziś x Martyna ty na prawdę masz coś pod deklem albo problem ze zrozumieniem tekstu czytanego gość drwi z ciebie a ty walisz cytaty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś x tak i w d***e mieć co że Jezus powiedział "7 Na modlitwie nie bądźcie gadatliwi jak poganie. Oni myślą, że przez wzgląd na swe wielomówstwo1 będą wysłuchani." x o wiarę módlcie się do Boga a Bóg da jeżeli uwierzycie módlcie się o ducha św. a Bóg da w tedy duch boży nas doprowadzi do prawdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wcale nie drwię bo jest ona miłą i ciekawą osobą , tylko wskazuje jej na niektóre błędne określenia , które mogły by kogoś wprowadzić w błąd . Ogólnie , to dobrze pisze ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś x wybacz ja to tak odebrałam bo szaty to symbol biblijny ciekawe czemu o tym nie wiesz? x "14 Błogosławieni, którzy płuczą swe szaty4, aby władza nad drzewem życia do nich należała i aby bramami wchodzili do Miasta. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bozia nas kocha 😍 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
martyna 33 dziś x droga Martynko jak tym co ty piszesz naśladujesz Jezusa? już nawet brak mi słów myślisz pewnie że głosisz ewangelię a to jest kopiuj wklej może i masz dobre intencje ale twoje wypociny nie mają sensu nie mówię o pojedynczych wpisach ale o całokształcie twoich wypowiedzi nawet jak to przeczytasz to i tak nie zrozumiesz a jak odpowiesz znowu dasz kawał tekstu nie na temat z cytatami z biblii może nie umiesz słuchać innych osób może to twój fanatyzm ale masz problem a to cię oddala od Boga bo pozbawiłaś się daru Bożego to znaczy rozumu mam nadzieje że się nie obrazisz i że Bóg ci pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najświętsza Maryja 6 listop. 2013 r Zawierzcie się św Józefowi i oddawajcie się pod jego opiekę z całą świadomością jego pomocy i orędownictwa . Nadszedł już czas aby św Józef był wzywany jako orędownik i patron św . Rodziny i Matki kościoła , ... zawierzcie mu wszystkie wasze troski , zmartwienia i kłopoty jak Ja mu zawierzyłam w czasie ucieczce do Egiptu . On was też poprowadzi na 'pustynie ' na której będziecie daleko od obecnej bestii siedmiogłowej , która tylko do czasu jeszcze zbiera swe okrutne "żniwo" wśród nieostrożnych dzieci świeckiego życia ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co z tymi Martyno , co są odłączeni od Jezusa i odszczepieni od winnicy pańskiej , którzy sami nie są w stanie wrócić na drogę wiary ? Których jest ponad połowa na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ch.ristiana Abgo , 2000r. w Aokpe Na.jświętsza Maria : " .. Jestem ucieczką dla grzeszników przed złem tego świata . Przychodzę z N.ieba aby zdobywać dusze dla Ch.rystusa i ukryć je w moim Niepokalanym Sercu . A ty co masz robić ? Modlić się za grzeszników , modlić się o ocalenie świata i pocieszać Serce Mojego Syna J.ezusa ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie mogę sekciarstwo :O tak jest z każdą religią religia to zło jest pewnie szatan to wymyślił żeby zwodzić ludzi i tak społeczeństwo dzieli się na: -oszołomów - kulturo-tradycjonalistów - ateistów mało jest takich co za prawdą chodzą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Świadectwo
„Moje n/awrócenie zaczęło się od r/óżańca. Parę lat temu znalazłam się w bardzo trudnej sytuacji życiowej. Byłam „w dole”, z którego nie widziałam żadnego wyjścia. Do k/ościoła chodziłam tylko z tradycji, w przekonaniu, że chociaż B/óg jest, ale za bardzo się mną nie interesuje. Dlatego, jak wydarzyła się ta trudna sytuacja, to czułam, że grunt usuwa mi się spod nóg i nie mam w niczym oparcia. I w tym tragicznym momencie zadzwoniła do mnie koleżanka, z pytaniem co u mnie słychać. Ja się rozpłakałam, a ona zapytała, czy się m/odlę. Dla mnie to była totalna abstrakcja. „Po co mam się m/odlić, skoro Pan B/óg nas w ogóle nie słucha” – myślałam. Wtedy zaproponowała, abyśmy codziennie o 21.00 odmawiały wspólnie dziesiątkę r/óżańca. Przystałam. A ponieważ jestem słowna to byłam wierna danemu słowu, pomimo tego, że w ogóle nie miałam do tego przekonania. Podczas odmawiania r/óżańca nie odczuwałam żadnych uczuć czy emocji, recytowałam go jak formułkę, coś w rodzaju mówienia „Wlazł kotek na płotek…”. Jednak po kilku dniach zauważyłam, że lepiej funkcjonuję, jestem spokojniejsza i nie mam takich czarnych myśli o swoim życiu. Ponieważ człowiek jest z natury pragmatyczny to postanowiłam odmawiać go jeszcze w drodze do pracy. Jednak tak samo jak poprzednio – robiłam to bezmyślnie. To wszystko trwało około miesiąca, a po tym czasie przyszła łaska niesamowitego doświadczenia B/oga. Spotkałam C/hrystusa i zakochałam się w Nim. Jednak wiem, ze wyprosiła mi to Matka B/oża, gdy ja bezmyślnie mówiłam „Zdrowaś Mario…. M/ódl się za nami g/rzesznymi teraz i w godzinę śmierci naszej, Amen”. Natalia P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świadectwo wczoraj x świadectwo a raczej jak wpaść w sidła szatana x "24 Bóg jest duchem: potrzeba więc, by czciciele Jego oddawali Mu cześć w Duchu i prawdzie»." x a nie bezmyślnych klepaczy to raczej działka szatana a on zwodzić potrafi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
martyna 33 dziś x "Duch Święty zamieszkuje w sercu każdego wierzącego ( Gal.4.4. 2.20; Rzym.8.32 )" x Droga Martyno nie masz racji x "14 2 Kiedy Apostołowie w Jerozolimie dowiedzieli się, że Samaria przyjęła słowo Boże, wysłali do niej Piotra i Jana, 15 którzy przyszli i modlili się za nich, aby mogli otrzymać Ducha Świętego. 16 Bo na żadnego z nich jeszcze nie zstąpił. Byli jedynie ochrzczeni w imię Pana Jezusa." x przeczytałam podane przez ciebie wersety i wydaje mi się że dodajesz je losowo x coraz bardziej sądzę że masz jakiś problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biała Podlaska 1 I 2018r. Najświętsza Maryja : " Każdy kto się dobrowolnie ofiaruję się Memu Niepokalanemu Sercu albo swoją wolną wolę ofiaruje w niewolę Mej Miłości nigdy już nie trafi nas potępienie . Nawet gdy w swym błądzeniu popełniłby wielkie winy , może otrzymać wówczas od Boga wiele krzyżyków - cierpień lub być odwołany z ziemskiego życia , ale nigdy nie trafi na potępienie ." Najświętsza Maryja mówi , że można jej Niepokalanemu Sercu nie ofiarować innych osób tylko siebie lub swe dzieci . Będąc już niewolnikiem jej Miłości trzeba dbać o łaski i pociechy serca , które będą takiej osobie zsyłane , trzeba czytać ewangelię , poprawić słownictwo unikać obmowy i sądzenia innych , pełnić dobre uczynki względem duszy i ciała , unikać świadomego grzeszenia w jakiejkolwiek dziedzinie a niesłuszne cierpienia przyjmować i ofiarować Bogu za nawrócenie zagubionych grzeszników. A za te dary Bóg będzie nagradzał już teraz i w przyszłym życiu ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tam nie ma żadnej obrazy miła Martyno33 , a po za tym niedawno stwierdziłaś , że chcesz aby czasami tobie utrzeć noska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
martyna 33 dziś x "21 Nie każdy, który Mi mówi: "Panie, Panie!", wejdzie do kró,lestwa niebi,.eskiego, lecz ten, kto spełnia wolę mojego Ojca, który jest w nie,.bie." x " 8 A ci, którzy żyją według ciała, Bo,.gu podobać się nie mogą. 9 Wy jednak nie żyjecie według ciała, lecz według Du,.cha, jeśli tylko Du,.ch Bo,.ży w was mieszka. Jeżeli zaś kto nie ma Du,.cha Chry,.stu,sowego, ten do Niego nie należy." x x Martyno zrozum jest wielu wyznawców Jez,.usa jak i wiele jest rel,.igii chr,.ześci,.jańskich ale nie każdy ma w sobie du,.cha bo,.że,go poznajemy po tym że du,.cha mamy jeżeli postępujemy według niego a nie ciała dam ci przykład k,się,dza mole,.stują,.cego mi,.nistr,.anta czy on wierzy w Jez,.usa? pewnie tak bo jest ksi,.ędzem czy on ma du,.cha bo,.żego? nie bo popełnia wielki gr,.zech w stosunku do drugiego człowieka i postępuje według ciała ulegając swoim zboc,.zonym żądzą rozumiesz teraz? teraz dam ci inny przykład a mianowicie ciebie czy wierzysz w Jez,.usa? na pewno tak czy postępujesz według ciała? ty pewnie powiesz nie ale ja widzę że tak wskazuje na to twoja ostatnia wypowiedź " I nie obrażaj mnie" czym cię obraziłam tym że napisałam prawdę ok możesz uważać że to nie prawda każdy ma swoje przemyślenia od tego jest przecież forum aby rozmawiać ale ty czujesz się obrażona i osądzana czemu? odpowiedź jest prosta postępujesz według ciała i twoje ego zostało zranione x "20 Teraz zaś już nie ja żyję, lecz żyje we mnie Chr,.ystus. Choć nadal prowadzę życie w ciele, jednak obecne życie moje jest życiem wi,.ary w Syna Bo,.żego, który umiłował mnie i samego siebie wydał za mnie." x "24 Wtedy Je,.zus rzekł do swoich uczniów: «Jeśli kto chce pójść za Mną, niech się zaprze samego siebie, niech weźmie kr,.zyż swój10 i niech Mnie naśladuje."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś x nawróć się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyprowadź mnie z błędu Martyno33 i napisz , że ty nie zmierzasz w swoim zborze do nominacji na pastorkę i koloratkę na kołnierzyku . To byłby twój koniec , bo wiesz co na ten temat mówi biblia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
martyna 33 dziś dziś x wreszcie napisałaś coś od siebie tak rzadko to się zdarza wiele to mówi o tobie o twoich poglądach i o stosunku jaki masz do Boga pewnie znów się obrazisz i uznasz to za złośliwość ale mój wniosek jest taki ty nie wierzysz w Boga ty nawet nie wiesz czym jest wiara może nawet tego nie wiesz bo się zwyczajnie oszukujesz należysz po prostu do "klubu" i jak to z klubowiczami bywa chcesz się dopasować chcesz być idealną klubowiczką ale szydło zawsze wychodzi z worka jak robimy coś wbrew sobie przykład " I nie obrażaj mnie" potem piszesz "Ja się wcale nie obraziłam" i dalej "napisałaś o mnie było trochę złośliwe. " wniosek jest taki obraziłaś się ale twój klub nie pozwala ci się obrażać więc wmawiasz sobie że się nie obraziłaś ale uraz w twoim sercu jest boisz się przyznać do tego bo twoje uczucia potwierdzają to co piszę do ciebie i to że nie jesteś idealną klubowiczką drugi przykład piszesz na forum nie dlatego że chcesz zbliżyć ludzi do Boga ale dlatego bo w swoim mniemaniu jesteś idealną klubowiczką a to jedno z twoich zadań jesteś pełna pychy liczy się dla ciebie tylko twoje ego w miejsce Boga stawiasz siebie myślisz na sposób ludzki nie ma w tobie ducha świętego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najświętsza Maria : "... Pragnę od was , dzieci moje więcej nie marnowały czasu i waszej energii na marne ziemskie sprawy . Kto z was tylko może niech zwiększy ilość modlitw , do tej wielkości na jaką was stać . Kto tylko może i ma warunki niechaj pości i składa swe trudy i cierpienia Bogu za innych , np. swoich krewnych . Jedynie dzięki takiej waszej pomocy i ofiarności będę mogła zawrócić ze złej drogi najwięcej dusz. Nie zapominajcie o najważniejszym - czytaniu ewangelii bo bez wzmacniania ducha gorliwość szybko zanika . Kocham was wszystkich , Maryja "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Święta, Świętsza i Najświętsza Co za głupoty hehe Zrób solidnego baranka o ścianę i poczytaj biblię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
martyna 33 dziś x "Możemy ludziom głosić i mówić im, że potrzebują uwierzyć w Boga. Ale jeżeli nasze życie nie jest potwierdzeniem tego co mówimy. To nie zwrócą oni na nas ani trochę swojej uwagi. " x w twoim wypadku zachowanie jak z sekty, brak dialogu i pisanie monologów na forum x ale w większości dobrze piszesz :) x nie obrażaj się tylko :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
N.O.W.E.N.N.A...Z...OFIAROWANYCH...K.O.M.U.N.I.I...Ś.W.I.Ę .T.Y.C.H I Ta n.o.w.e.n.n.a składa się z dziewięciu kolejnych K.o.m.u.n.i.i. ś.w.i.ę.t.y.c.h, ofiarowanych ku czci J.e.z.u.s.a , Króla Wszystkich Narodów. J.e.z.u.s. powiedział: „Pragnę, aby d.u.s.z.a wierna, która ku Mojej czci przyjmie to n.a.b.o.ż.e.ń.s.t.w.o, odprawiła tę N.o.w.e.n.n.ę... K.o.m.u.n.i.i...Ś.w.i.ę.t.y.c.h. Ta d.u.s.z.a powinna ofiarować ku Mojej czci, jako Króla Wszystkich Narodów, dziewięć kolejnych K.o.m.u.n.i.i....Ś.w.i.ę.t.y.c.h, i podczas tej...n.o.w.e.n.n.y powinna (jeśli to możliwe) w.y.s.p.o.w.i.a.d.a.ć się.” I P.a.n J.e.z.u.s dał do zrozumienia, że jako kolejnych dziewięć K.o.m.u.n.i.i...św. należy rozumieć 9 kolejnych K.o.m.u.n.i.i...św., które d.u.s.z.a przyjmie, lecz nie musi ona komunikować przez kolejnych dziewięć dni kalendarzowych. Wielka i nieporównywalna Moc i działanie tej n.o.w.e.n.n.y... została objawiona służebnicy J.e.z.u.s.a w jednej z wizji. Widziała J.e.z.u.s.a spoglądającego w niebo. Dziewięć razy wydał rozkaz – i za każdym razem zszedł Anioł na ziemię, po czym Pan J.e.z.u.s powiedział: „Moja córko, d.u.s.z.y, która ofiaruje Mi tę n.o.w.e.n.n.ę, ześlę po każdej przyjętej k.o.m.u.n.i.i...Ś.w.i.ę.t.e.j, jednego Anioła z Chórów Niebiańskich i postawie go przy jej boku, by chronić tę d.u.s.z.ę do końca życia.”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×