Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dostalam tani pierscionek zareczynowy za tys zl

Polecane posty

Gość gość
Skad wiem? Mój facet wzial mnie do jubilera, abym sama wybrala, co mi się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niesamowite ze istnieja takie schematyczne prostaczki jak autorka. Musi tak byc bo tak przeczytalas. Swojego czasu (19 wiek) ta cala otoczka wokol slubu czyli biala kiecka, diamenty w pierscionku tez powstala na skutek marketingu tamtych czasow. I prosze 150 lat pozniej jeszcze ktos aue na to lapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie uwazam, ze pierscionek za 1tys zl to jakas hanba. A sama dobrze zarabiam oraz moj chlopak. Dziewczyny nie badzcie takimi snobkami, zycie nie konczy sie na drogiej bizuterii, sa jeszcze inne wydatki! A 6 tys miesiecznie to nie jest az taka super pensja. Mial sie chlopak zadluzyc, oszczedzac miesiacami zeby kupic ci cos drozszego? No bez przesady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21;11 teraz to co pierscionek z pokemonem a moze pierscionek z festynu jest na topie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:07, a kto powiedział, że droższy musi być masywniejszy? Wystarczy zamienić cyrkonie na droższe kamienie. N a Ja mam delikatny pierścionek na żółtobiałym (dwukolorowym) złocie z 3 diamentami. Nie wiem, ile dokładnie kosztował, ale podobne widziałam za 2-3tys. Nie sądzę, żeby był masywniejszy od Twojego. Może jest proporcjonalnie większy do większych palców, bo mam normalną dłoń, nie jakąś wyjątkowo drobną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:11 rozumiem, ze ty nie mialas bialej sukni gdy szlas do slubu??? Co za hipokryzja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja obstawiam, że jak dziewczynie tak koniecznie zalezy na kasie to zalezy jej też na tym by było to widać, że pierścionek tyle kosztował. Więc w tym wypadku droższe=większe, okazalsze, krzyczące "byłem drogi". Jak ktoś ma w d***e pokazówki, to ma też w d***e kasę. Nie dziwota, że potem dobra połowa z Was się rozwiedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam ostatnio na ślubie cywilnym. Panna młoda miała suknię ciemnoniebieską, nie ślubną a bardziej wieczorowo-elegancką :) I to jest coraz bardziej popularne. Tak samo jak ograniczanie tych wielkich, hucznych weselisk dla rodziny, której się nie zna itd. Coraz więcej osób zwyczajnie ma na kościół wyj****e i na urządzanie wszystkiego na pokaz. Nie wiem czemu kogoś to boli. Miałyscie swoje białe sukienki to powinnyście się cieszyć z samego ich faktu, a nie obrażać bo kogoś to śmieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wierzę, co za pustaki tu się wypowiadają. Analizowanie, ile kosztował pierścionek.. Żaaaal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej ubrac czarna na slub, bedzie 2 w 1 to i na pogrzeb sie wykorzysta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" Najlepiej ubrac czarna na slub, bedzie 2 w 1 to i na pogrzeb sie wykorzysta usmiech.gif " A co? Zazdrościsz, że są ludzie mający odwagę żyć zgodnie ze swoimi przekonaniami? Że nie muszą, za wszelką cenę dostosowywać się do każdej pseudotradycji? Biała sukienka przypominam ma symbolizować CZYSTOŚĆ, a nie to, że obskoczyłyście kilku chłopa a ostatni w końcu zechciał dać odpowiednio drogi pierścionek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty czekales z seksem do slubu? to przeciez idzie w 2 strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" a ty czekales z seksem do slubu? to przeciez idzie w 2 strony " A kto Ci każe geniuszko lecieć potem do księdza i prosić o ślub? :D To jest właśnie hipokryzja o której tu piszą. W kościele zasady są jasne, nie podoba się to wypad, zamiast zaliczać chłopów a potem lecieć z białą sukienką coby pobłogosławiono (intratny) związek i jeszcze dziecię ochrzcić (uj, że kościół widzisz raz na rok, chrzest ma być).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zauważyłam, że ludzie mają takie podejście, sobie nie szczędzą, można powiedzieć, że nawet trwonią pieniądze, a dla innych skąpią, np dla narzeczonej, dla matki albo do rodziny czy przyjaciół dają 200 zł w kopertę i idą na wesele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro ktoś sam pracuje na własne pieniądze, to wydaje je na swoje przyjemności. Czemu niby ma innych obdarowywać. Żyjemy w egoistycznych czasach i trzeba się dostosować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli nie krzywdzą nikogo tym zarabianiem to co kto ma do gadania? Po kiego ludziom w portfel zaglądać? Każdy wydaje jak chce. Swoją kasą może dysponujcie i się zastanówcie czy komuś nią pomogliscie, zamiast się wpiertalać w to ile kto dał na kopercie na weselu, bo to jest żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój chłopak też wziął mnie do Jubilera.Wybrałam sobie pierścionek za 400 zl.A po ślubie ściągłam skoro obrączke miałam.Nie lubie biżuterii bo mi przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam, jak ktoś wcześniej, że 3-krotność pensji mężczyzny to MINIMUM, ile powinienem kosztować pierścionek zaręczynowy. Autorka powinna dostać pierścionek wart przynajmniej te 20 tys. A jeśli tańszy, to różnicę powinna dostać w gotówce. Pierścionek to nie tylko symbol. On ma kobiecie zapewnić, że facet jej nie odejdzie, bo sporo w nią zainwestował. A w razie gdyby odszedł, to ona mogłaby spieniężyć biżuterię. Gdyby mi facet wyskoczył z dziadostwem za tysiąc, to bym go wyśmiała i pogoniła gdzie pieprz rośnie. Przecież to brak szacunku i elementarnego, dobrego wychowania. Ja na miejscu autorki poważnie bym się zastanowiła, czy chcę być z takim facetem. Jak się znudzi, to nie żal mu będzie odejść i poszukać innej, taniej panienki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No, pewnie, jak już być prostytutką, to lepiej drogą niż tanią :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Ściągłam"... Omg! Z jakiej wsi pchodzisz? Ty pewnie z tych mam, co mówią, że dziecko "ssa" pierś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:10, o to chodzi. Wiadomo, że jak facet prosi o rękę, to tak naprawdę chodzi mu o dupę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam mieszane tutaj uczucia. Bo z jednej strony wiadomo, że nie pierścionek najważniejszy, nie cena, ale sam gest, ale z drugiej...Jeśli kobieta sama sobie za tyle i tyle, ok,ale jeśli facet na swoje przyjemności przeznacza o wiele więcej, a na dziewczynie wyraźnie skąpi to już nie jest chyba ok. Niektórzy ani razu nie zapłacą za swoją dziewczynę alb zapraszają jedynie na randki do parku, bo tam nie trzeba wydawać pieniędzy. To juz jest chyba przegięcie w 2 stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:40 Pierścionek droższy nie oznacza większy ale z innych materiałów-diamenty, dobór złota itd. To w tym wszystkim KOSZTUJE a nie wielkość pierścionka. Widac ze droższej biżuterii nie uświadczasz w zyciu. Zyje sie raz i kazdy chce luksusu wiec nie udaj ze jestes taka ponad wszystko. Lubie droga biżuterie, zegarki, torebki itd. bo chce korzystać z zycia i pieniedzy. Komus kiedys zostawię droga biżuterie którą teraz używam ale chce brać z zycia. Wy sie cieszycie z taniej podróbki pierścionka ale nie kazda lubi tandetę i pan przyszły maz powinien mierzyć siły na zamiary,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przypomniała mi się sytuacja znajomej sprzed wielu lat. Facet jej zaproponował, żeby wybrała sobie do oświadczyn dowolny pierścionek z kolekcji jego matki. Ona wybrała pierścionek z małym brylancikiem. Kiedy przyszedł dzień oświadczyn, facet dał jej zupełnie inny pierścionek z jakimś wielkim, kolorowym kamsztorem. Uznał, że ona za skromny sobie wybrała a zasługuje na większy. On chciał pewnie dobrze, a ona była wściekła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi też szkoda pieniedzy na pierścionek (kobieta). Nie nosze pierścionków; może się zgubić; niewygodny. Wolałabym zegarek. W sumie co to jest pierścionek zaręczynowy ? Jakiś przesąd / tardycja. Nie bawie się w to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widać że 1kasa 2partnerka autorko czeka cie krótka smycz do jego kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2:40 Nie jeżdzę samochodem-mozna miec wypadek i umrzeć. Nie chodzę pieszo/mozna sie przewrócić i ubrudzić albo umrzeć. Nie gotuje bo mozna podpalić mieszkanie i spłonąć. Widzisz juz absurd dotyczący Twojej argumentacj pt. nienoszenia pierścionka? Nie lubisz, nie podoba Ci sie itd. ok ale są tacy ktorzy używają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaraz pęknie piąta strona a wy dalej rozkminiacie jakbyście nie wiedziały,że wartość nie jest też bezpośrednio mierzona pieniędzmi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23'08,ten post to taki żarcik,co? Facet jak ma odejsć to bierze walizkę i wychodzi,po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu autorka Skoro boicie sie, ze zgubicie drogi pierscionek tzn, ze nie macie np. samochodu- bo przeciez ktos moze ukrasc, lepszego telefonu- bo tez ukradna.... Jesli moj narzeczony wydaje lekka reka duza sume na buty, ktore moze miec 3 razy tansze a skapi mi na pierscionek zareczynowy, ktory ma byc symbolem na cale zycie, to nie swiadczy to dobrze o nim. Ostatnio chce kupic zegarek do biegania za okolo 1000zl i gada o tym jakby to bylo za 100zl. Chodzi o podejscie do pieniedzy. Na siebie nie szczedzi na pierdoly. Ktos pisal, ze ma drobny pierscionek z cykoriami, wiec dlaczego zamiast cykori nie umiescic diamentow. Ja taki dostalam i jest on bardzo delikatny a rozmiar palca mam 10 o ile sie nie myle. Pierscionek z cyrkonia, albo taki za pare stow moge sobie kupic sama i gdzie taki pierscionek ma byc symbolem i sie wyrozniac? Chyba, ze ciesza was pierscionki z kinder niespodzianki to inny temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×