Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dostalam tani pierscionek zareczynowy za tys zl

Polecane posty

Gość gość
To nie jest wcale malo za pierścionek. I brylant ma, co z tego ze maly. Będziecie mial dużo okazji jeszcze aby kupic Ci inna biżuterię. To jest odpowiednia kwota. Zreszta chyba kasa na ślub tez bedzie potrzebna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha pierścionek jest na całe życie. Ciekawa jestem czy wasze matki noszą pierścionki zaręczynowe. I oczywiście pewne jesteście, że wam się rozmiar nie zmieni ani nie zgubicie, nie okradnie was nikt. Ja zaszłam w ciążę zaraz po ślubie. Rok od zaręczyn pierścionka już nie nosiłam bo mi palce popuchły. Teraz jestem parę miesięcy po porodzie, a pierścionek zaginął w akcji, także ja jestem zadowolona że kosztował ten 1000 a nie z 5000, bo mi mniej szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dostalam pierscionek za 600zl, bo jakis czas pozniej znalazlam paragon. Pierscionek niezbyt ladny. Ale liczy sie gest, do tego moj maz wtedy zarabial jakies dwa tys. Gdyby zarabial 6-pewnie tez liczylabym na cos drozszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pierścionek za 2tys zł. Nie boje się go nosić, w torebce mam droższy telefon a jakos używam. Moj maz wtedy zarabiał jakies 3,5tys zł Wiec suma całkiem spora na pierścionek. Gdyby kupił mi za 500zł to by mi bylo przykro bo faktycznie za tyle to ja buty kupuje czy torebki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mój był... za darmo :) bo to pierścionek jego babci :) co więcej obrączki również są za darmo bo dostaliśmy od moich dziadkow-jedynie 50zl za zmniejszenie mojej zapłaciliśmy. I kocham męża nad życie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytając post autorki i niektore komentarze to WSTYDZĘ się ze jestem kobietą. Jak można być tak pazernym? Nie ważne czy za 300, 500 czy 1000. Liczy się uczucie i chęć spędzenia razem życia. A nie to jakie swiecidelko ma się na palcu. To jest tylko dodatek. Mój narzeczony nawet gdyby zarabiał 10000tys nie chciałabym aby kupował mi nie wiadomo jak drogi pierścionek. Ja osobiście wolałabym to przeznaczyć na wesele lub wycieczki-obojętnie. . Widać że z Pani nieźle ziółko jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu autorka moj ostatni post to 21h47, pozniej nie pisalam. Wiedzialam, ze ktos sie przyczepi do tego, ze od razu napisalam narzeczony a nie chlopak.... Co do pierscionka, jesli same macie pierscionek za 300zl to sie nie dziwie, ze jedziecie na mnie. Nie chce szpanowac pierscionkiem, ale jesli chlopak/przyszly narzeczony zarabia sporo jak na polskie realia i kupno pierscionka zareczynowego to dla niego 3 do max 4 dni pracy to jakie halllo.??? Gdyby moj mezczyzna zarabial 2000 i wtedy kupil piersionek za tysiac to pomyslalabym, ze sie naprawde postaral. Kiedys gdy narzeczony mial problemy w pracy i nie spal z powodu stresu to mu powiedzialam, ze dla mnie moze nawet pracowac w fabryce, zeby tylko sie czul dobrze w tym co robi. Ja sama gdy on ma urodziny daje prezent za okolo 400zl, wiec nie jest to malo. Zanim wydajecie takie opinie same sie zastanowcie czy gdyby wasz zarabial 6 tys na reke to nie oczekiwalybyscie pierscionka za 300Zl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawa jestem czy wasze matki noszą pierścionki zaręczynow xx moja nied dostala, bo nie stac bylo taty. kupil jej po 25 latach jakis pierscionek za 500zl i smial sie, ze to spozniony zareczynowy :D xx a tak serio to nie lepiej kolczyki albo wisiorek? tu wam puchniete palce nie przeszkodza w noszeniu. albo takie piercing pusi jakims kryształkiem Sv. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dostałam za 72 zł, srebrny, z przeceny w aparcie. Skakałam sobie po necie, a tu z prawej strony reklama apartu i mój pierścionek. Nie powiem, że cena mnie zasmuciła, spodziewałam się takiego za minimum 200. Ale bardzo się kochamy i to jest najmniej ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wierzę, że można być aż taką pazerną i małostkową...... czy autorko dla ciebie to naprawdę problem??????, opanuj się kobieto, bo, życie jeszcze nie raz i nie dwa zrobi ci przykrą niespodziankę, a cena pierścionka to naprawdę nie problem-widać że jeszcze nie dostałaś od życia po garach.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co autorko? kreujesz się na pustą niunię, dla której taka sytuacja stanowi problem, który należny przeanalizować na forum publicznym i niestety porównać się do innych, jakie to smutne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajnie by było jakby Twój narzeczony przeczytał Twój wpis , uratowałoby go to przez z/j/e/b/a/n/i/e/m sobie życia z taką pustą kobitą. Żal chopa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym się za bardzo bała o drogi pierścionek, bo łatwo go zgubić. Ja swój zgubiłam po 2 miesiącach, na szczęście był tani. Większą kwotę lepiej zainwestować w coś większego, czego nie da się zgubić a nie w biżuterię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja matka ma różne blyskotki, niektore warte powyzej 10-15tys. I co? I nie nosi, nawet dotknac nie pozwala. Taki sens i taka logika X Im czesciej czytam takie tematy tym bardziej przekonuje sie, ze bardzo czesto sluby sa puste, i przereklamowane. Na tematach o konkubinach sa pojazdy, jak to faceci nie kochaja bo sie nie oswiadczaja, a kobiety usychaja z milosci, bla bla...zareczyny sa przedstawiane jako symbol milosci. A tu? Kasa,kasa, kasa. Tak samo jak przy organizacji wesela, liczeniu kopert itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby do pierscionka byla karteczka z nazwa firmy jubilerskim, kodem itp (ale bez ceny) same sprawdzilybyscie w internecie ile kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:14 ,nie musi czytac bo sam wie, ze nie chce badziewia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko nie przesadzaj ciesz sie ze ci sie oswiadczyl, ze chce z toba byc ja jestem juz 8 lat w zwiazku i nie dostalam pierscionka zareczynowego i pewnie juz nie dostane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JAK ZOBACZYŁAM ZE MOJ FACET ZA ZARECZYNOWY DAŁ 850ZŁ TO O MALO MU NIE NAGADALAM ZE PO CO TAKI DROGI!, ALE EBY NIE BYLO CENY NIE SPRAWDZAŁAM, KIEDYS KUPILAM MU NOWY PORTFEL,POWIEDZIAL ZEBYM ZROBILA MU PORZADEK I PRZENIOSLA RZECZY ZE STAREGO DO NOWEGO. WTEDY ZOBACZYLAM PARAGON ZE SKLEPU Z BIZUTERIA. OCZY WYWALIŁAM... WIEM ZE JEGO BYŁA Z KTORA BYL ZARECZONY DOSTAŁA PIERSCIONEK TANSZY NIZ MOJ NIE Z DIAMENTEM i mowil ze narzekała ze za tani..jak mozna byc taka pazerna istota!???nie rozumiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jedynaczka1
Czy to ważne w jakiej kwocie dostałaś pierścionek zaręczynowy? Mój mąż oświadczył mi się w Wenecji,mój pierścionek kosztował blisko 2 tysiące.Uważam że liczy się gest, a nie cena.Jesteśmy szczęśliwym małżeństwem od 5 lat.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:58 a nie rozmawiacie o zalozeniu rodziny i dzieciach??? moze on chce zyc w konkubinacie? 12:08 wszystko zalezy ile facet zarabia, jesli 2 tys zl to gdyby mi kupil pierscionek za 850 zl byloby to ok. Pazerna nie jestem. Juz jedna osoba tu pisala, ze jej partner kupuje drogie buty, moj za buty do biegania potrafi wydac lekka reka 600-700zl, a samych butow ma ogrom. Dlatego jesli za same buty potrafi wydac duzo, to pierscionek zareczynowy nie powinien byc tani. 12:09 wazne bo, dla mnie nie jest istotna liczba pierscionkow w pudelku, chce miec 1 a porzadny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym chciała jaki kolwiek a tu się o cenę panna rzuca, matko boska do czego to doszło, niezla pazera z ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie miał znaczenie porządny kruszec, trwaly kamien (niestety np. Ametysty są kruche) i fason. Wygodny i minimalizujacy ryzyko uszkodzenia. Cena i wielkosc byla mi obojętna. Wybrał wyjątkowo ładny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet zarabia sporo, wydają duzo pieniedzy na same prezenty urodzinowe, chodzi ubrany pewnie w dobre marki a pierścionek na całe zycie jako symbol kupił tani. Uwazam ze pokazal jaki ma stosunek do autorki-na odczepnego. Na wszystko inne ludzie nie szczędzą-wakacje, telewizory za kilka tys zł, sprzęt grający czy AGD itd. a pierścionek dla najważniejszej osoby w zyciu na dobre i zle z dolnej półki bo moze zgubi,... Pierścionek świadczy o facecie. Gdyby nie było go stac na ten gest to rozumiem ale tutaj ewidentne poskąpił. Ja dostałam pierścionek za 2tysiace zł a moj maz nie zarabiał az tyle ile narzeczony autorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dostalam od pierwszego meza poerscionek za 1,5 jefo wyplaty a okazal sie glupim hujem. Od drugiego za1/5 i jestesmy razem od 12 lat.. . Powaznie przywiazujecie qage do pirdol tego typu? To dla was jest najwazniejsze ILE KOSZTOWAL PIERSCIONEK? Autorko powiedz narzeczonemu co ci lezy na sercu. Powoedz ze chcesz drozszy. Ja rozumiem ze moze sie nie podobac i ok, ale tobie najbardziej sie cena nie podoba..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:08 Hahah juz jest nasza frustratka która ma rozdwojenie jaźni-raz facet raz kobieta :D Tylko Ty, piszesz z wielkiej litery a pozniej małymi. Drogi pierścionek....fest! Jedna moja torebka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:48 o to mi chodzilo, na agd, play station, meble wydaje sie duzo kasy a przeciez zmienia sie je w ciagu zycia a pierscionek jest 1. Oczywiscie wszystko zalezy ile kto zarabia. 12:59 Chodzi o to, ze on pracowal na ten pierscionek 3,5 dnia nawet mniej... Mowilam, ze chce konkret, ale on woli wydawac kase na siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1.39 obraczki za 890 zl za pare to drogo? :o u nas nawet jedna tyle nie kosztowala bo dalismy 2000 za pare i to żółte zloto. A jak wam za tyle sie udalo kupic z bialego zlota to zazdroszczę. Nie pisz ze to drogo bo to super okazja. W jakim miescie jest tak tania bizuteria?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona to kupila 18 lat temu, czytaj uwaznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×