Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dostalam tani pierscionek zareczynowy za tys zl

Polecane posty

Gość gość
9:06 jesli facet ma kase i szczedzi to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:08 za to co napisze posypie sie hejt, ale powiedzialam narzeczonemu, ze pierscionek ma byc za 3 jego pensje to mnie wysmial ( mowilam to juz dawno temu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinien ci jeszcze gratisowo w leb dac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9'18,jesteś malomiasteczkowa w poglądach. O co ci chodzi? O to,że się zaręczyliście? O to,że on dobrze zarabia?O to,że wybral to co bylo wg niego ładne a na cenę nie patrzyl? Dla draki śmiałabym się i z tego z kinder niespodzianki i przyjęła . Skoro tak po nim jedziesz to zastanów sie czy kiedys nie bedzie kłopotów materialnych bo ty kasy takiej miec nie bedziesz a on moze ci ją zacząć wydzielac,skąpić w codziennym wspólnym zyciu. Widać,ze mu tej kasy zazdroscisz. A z jeszcze innej strony popatrz-może to snob otaczający sie markowymi wyrobami dla blichtru i bedzie ciężko z takim żyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9:37 mam swoja kase i zarabiam na siebie. Jak wczesniej pisalam gdy robie mu prezent na urodziny to nie kupuje skarpetek, tylko cos z wyzszej polki co mu sie przyda np. profesjonalne ubrania do biegania, karte podarunkowa do sklepu sportowego, zeby mogl sobie wybrac np rakiete tenisowa bo na tym sie nie znam. Tematem jest tylko pierscionek. Narzeczony snobem nie jest duzo wydaje na sport i ciuchy, ale sa to zakupy od czasu do czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie wiem czy byloby Ci do smiechu wiedzac, ze mezczyzna oswiadcza Ci sie z pierscionkiem za 2 zl. Porazka dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba miec dystans i ze smiechem wziac taki pierscionek za 2 zl..zjesc czekolade.Wiadomo,że poczucie humoru to wazna cecha.A po poludniu lub innego dnia dostac ten wlasciwy. Luzu,mloda,troche luzu trzeba miec a nie tematy bzdurne zakladac. Wstydze sie za was panny,ze rzecz jest przedmiotem paru stron jalowych postów a nie wartości z powodu ktorych jestescie z tymi facetami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weź..... pierscionek za ponad 1000 zł wg tej Pani to tylko 1000zł???? ja mam pierscionek za 350 zł z Apartu z cyrkonią .... miałam mu kołki na głowie ciosać że tylko tyle ? liczy się gest a nie piniądzę.... Na tyle go było wtedy stać to taki kupił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moze autorka niech powie chlopakowi co tu wypisuje albo pokaze mu ten temat.Łatwo za plecami obmawiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdyby to jeszcze byl brylant ale cyrkonia to wstyd ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie dopuszczacie kurki do głowy,ze moze jemu ten właśnie pierścionek się podobał?Że dla niego było wazne,bo będzie go nosic wiec on widzieć,że cos ładnego,gustownego wybrał? Patrzycie i jątrzycie tylko ze swojego punktu widzenia,eh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wstyd to kraść !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie rozumiem, jak mozna kupic pierscionek z cyrkonia na oswiadczyny? Na urodziny jeszcze ujdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To mało rozumiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja niewierze co ca tępi ludzie bądynki z projektu Lady Pani Rozenek. Bo pierscionek z cyrkonia jest mniej wrtościowy niż z brylantem - materialistki. Nic dziwnego że nasze Polsckei społeczeństwo jest takie jak to tylko tym pustakom chodzi żebu jak najwiekszy pierscien mieć i co wtedy ludzi POWIEDZOM co sąsiadka piowie a Wieska czy Czeska będzie z zapłota zazdrościła . Takie jesteście Szczęscie ze się oswiadczył w ogóle jak ma taką tępą strzałę materialistkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:16 narzeczony mial ciezki wybor bo na moj rozmiar palca nie bylo kazdego modelu. Ten ktory kupil to rozmiar 10, ale gdy wloze pierscionek od rana to nawet 10 jest luzna. jednak i tak wsrod drozszych modeli cos by znalazl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Plebsie,przestań juz! Dulszczyzna zajezdza. Wy zwyczajnie chcecie się chwalic w otoczeniu jaki to hojny narzeczony. Czy ktoras z was widziała,miała w ręku diament? Lub czy na pierwszy rzut oka odrożni cyrkonię od brylancików?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:26 ty chyba czegos nie rozumiesz... brylanty sa wlasnie bardzo drobne. Gdyby facet mial kupic brylant o wymiarach twojej cyrkoni to by musial samochod sprzedac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 to tzw.rozmiar komunijny i wcale nie jest latwo z wyborem tak malego rozmiaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:26 zobacz sobie ¨pierscienie¨ na jakiejkolwiek str internetowej w skl jubilerskim. Za pierscionek z cyrkonia za 400Zl gdybys miala takiej samej wielkosci brylant kosztowalby 40 tys. przeczytaj sobie post z 23h36 moze wtedy zakumasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze że się oświadczył człek .... jak ja widze jakie dziwczyny niektóre mają pierścionki to naprawdę mogli się bardziej potarać panowie ...ale wyraznie im sie taki podobał i tyle. Ja swój sama sobie wybrałam wysłałam narzeczonemu linki do strony jaki mi sie podobają i on sam wybrał i sama patrzyłam na ceny bo nie chciałam drogiego pierścionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poskapil :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to co jest w pierscionkach to najgorszy sort diamentu czyli skrawki z jego obróbki a i tak kosztuje b.duzo. Naprawde smiech,piszecie o tych brylantach a gdyby wam polozyc z 2-3 rodzaje kamyka to byscie nie rozroznily a tu kolejna stronę rozkminiacie i jedziecie po facecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodziła nie o wartośc pierścionka tylko o jego wartość emocjonalną cmyslicie ze jak dostaniecie z brylantem to facet was będzie bardziej kochał ? o to mi chodzi a nie o wielkośc brylantu w porównaiu do cyrkonii.... i znowu kasa wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
post z 23:36 ¨Pierścionek droższy nie oznacza większy ale z innych materiałów-diamenty, dobór złota itd. To w tym wszystkim KOSZTUJE a nie wielkość pierścionka. Widac ze droższej biżuterii nie uświadczasz w zyciu. ¨

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czlowiek myślący bechawioralnie czy pajacyk na sznurku medialnym? Brak wlasnej myśli i samodzielnosci jest widoczny na podstawie duzego zainteresowania grą pokemon. Tchórze to ci co nie potrafią zyc razem i być tolerancyjnym przez 50lat z ukochaną kobietą,z którą ma sie dzieci i wnuki.To są tchórze i nieodpowiedzialni.Dlatego wolą wirtualną kobietę?Pęka po kilku latach a niby jest super maczo i ojciec czy matka Polka ,bo tak sie chwali.Przychodzi czas zalamania i tchorz ujawnia swoje oblicze.Morde drze z byle powodu.Pije bo nie potrafi stawić czoła sytuacji Ćpa bo ma wyj.......e,a się chwali. Podobnie jest z prawem jazdy.Pytanie-Tchórz to ten kto nie łamie przepisy?Nie,to odpowiedzialna osoba a tchórz to przypal i debil bez rozumu oraz wariat ,który jest z reguły nieudacznikiem pokazującym sie krzykliwie w brzydki sposob czesto robiąc sobie lub innym krzywde udają głupa i ciesząc sie tym,że ma widzów dowartosciowuje sie właśnie na zasadach cech idioty a chelpi sie bardzo gdy trafi do telewizji łamiąc sobie kark lub inne debilne pokazy z kolesiami.Taki idiototchorz i wygodny leń w jednym z pokemonem wirtualnym bez przyszlosci faktycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się mój pierścioneczek z cyrkonią bardzo podoba + teraz obrączka :) i kochamy się równie bardzo czy z brylantem czy z cyrkonia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu chodzi o to,by sie nim chwalic przed kolezankami/rodziną i przebijac która ma lepszy haha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×