Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dostalam tani pierscionek zareczynowy za tys zl

Polecane posty

Gość gość
10'37,do czego ten wykład?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzi o najlepszy wybor . Wszystkie na forum dostaly tylko z cyrkonia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No a nie???? co taka powie w pracy zema pierscionek za 1000zł a narzeczony jest milionerem ...obciach....masakra..... co te koleżanki pomyślą aż hybrydę z paznokci zjedzą z tej zgryzoty....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z chęcia zglosze temat do usuniecia choc to nic nie da,bo kafe żyje z kliknięć kazdego ,to kasa,bo wstydzę sie za te małostkowość,brak rozeznania(brylant?zapomnij,jedz na licytacje do któregoś z domow aukcyjnych na świecie-bo w Polsce nie wystawiaja,za biedny kraj- i kup sobie jedna z druga i dajcie spokoj tym facetom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Powinien ci jeszcze gratisowo w leb dac x Haha, słusznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zlos wszystkie tematy do usuniecia, jesli sie nie podoba to nie wchodz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wstydze sie za was niektore z kafe ! nie rozumiesz prostego zdania ? to ośmiesza inne dziewczyny/kobiety za wasza roszczeniowosć,gdy w życiu kolo brylantu nie stałaś !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdy facet kupuje drogie auto za gotowke albo jeszcze lepiej za kredyt to wszystko ladnie pieknie. Gdy ma obdarowac kobiete pierscionkiem zareczynowym na cale zycie ( nikt z gory nie zaklada rozwodu) to zaczyna sie liczenie kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skad pewnosc ze on liczyl kase? nie zakladasz,ze wybral ten ktory wydal mu sie ciekawy? pasujacy do palca dziewczyny? (autorka pisze ze ma rozmiar 10 lub moze nawet mniejszy,to drobniutki rozmiar,nie jest latwo kupic) albo moze jubiler mu doradzil wlasnie taki? Za kilka lat moze minie zasciankowa moda na klekanie przed panna z tym pierscionkiem,albo bedzie sie je drukowac z 3D jak wiele precyzyjnych urzadzen a ty tu wyjezdzasz "na cale zycie"-och i ach......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11'06,oczywiscie to oznacza,ze drogie auto to NOWE auto a nie chlam z gieldy niedzielnej za 3.tyś.! c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaściankowa moda??? Ty oczywiscie taka nowoczesna i do przodu??? To ciekawe gdzie mieszkasz, bo z tego co sie orientuje większośc mężczyzn na swiecie praktykuje oświadczyny z pierścionkiem na całe zycie. Widac jak sie cenicie skoro pierścionki z cyrkonia przyjmujecie i jeszcze cieszycie sie jak głupie z taniego bubla. Po co ma sie facet postarać jak ma taka która jedynie potrzebuje oświadczyn i to nawet z pierścionkiem z kinder niespodzianki.... Nie kazda jest taka desperatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:) kinder niespodzianka the best

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A pozniej tematy na Kafe: maz zapomniał o moich urodzinach, albo kupił mi na gwiazdkę dezodorant :P a kwiaty ostatni raz widziały na ślubie swoim własnym. No tak, po co ma sie starać... Desperatki wezmą wszystko...kobiet wiecej na swiecie niz facetów wiec teeges...koko dżambo i do przodu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem, że dyskusja nieco odbiegła od pierwotnego tematu, ale mam potrzebę wypowiedzenia się w temacie. Pierścionek za 1000 zł to nie jest pierścionek obiektywnie tani, nie zależnie od tego ile ty i twój narzeczony zarabiacie. Ja od lat zarabiam ok 10.000 zl i do głowy mi nie przyszło, aby swój pierścionek za ok 1200 zł ocenić jako tani ( znam cenę , gdyż został zakupiony w znanej i popularnej marce i wybierając obrączki zwyczajnie się miałam okazję się tego dowiedzieć). Porównując mój pierścionek z pierścionkami moich koleżanek uznaje go za mieszczący się w konwencji, a co najważniejsze klasyczny i ponadczasowy. Białe złoto z małym diamentem, które idealnie komponuje się z obrączką. Jeśli jednak uznajesz, że narzeczony nie docenił ciebie, to mogłaś go nie przyjąć, ba jest jeszcze czas aby go zwrócić. Gdyż wszystko wskazuje na to, albo kocha cię na 1000 zł albo kocha cię i dlatego ofiarowuje tobie pierścionek zaręczynowy. SAMO TO OCEŃ, ZNASZ GO I NA PEWNO POWINNAŚ ODRÓŻNIĆ JEDNO OD DRUGIEGO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dostałam za 1300zł, ciesz się, że nie dostałaś z cyrkonią albo z plastiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś dokładnie...chodzi przecież o samo podejście faceta. Sam na sobie nie oszczędza, a kobietę ma gdzieś. I już nie chodzi o ten durny pierścionek ale o całą postawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11'51,pierscionek na całe zycie? tylko skad w Polsce co roku jest ok.67 tyś.rozwodów? to na czyje życie ten pierścionek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jednak o pierscionek chodzi kolejna stronę! skad wiesz jaka była oprawa,że sie stanowczo wypowiadasz?znasz okolicznosci tych oświadczyn,ze wiesz iż to olewanie czy lekcewazenie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli facet zarabia 6 koła - a dostajesz pierscionek za 1000 zł to chyba słabo. To jest symbol i własnie Ci pokazał na ile go stac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:30 Nigdy nie przewidzisz tego co Cie spotka za X lat a wiążąc się z drugim człowiekiem z gory nikt nie zakłada niepowodzenia. To tak jakby dac sobie wyjście awaryjne-kupie tani pierścionek przynajmniej jak ją zostawię (czy sie rozstaniemy) to nie bedzie szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11"59,uważasz,ze jak walnie pierścionek za kilka tysiecy to gwarant,że wkrótce nie zapomni o jej urodzinach?! haha,hicior dnia na kafe. Że w ogóle przyjęła taniochę za 1.tysiąc to ma być jakoby desperatką?! Babole,niektórym w głowach i d*ach sie poprzerwacało,naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość12545748985
Troche przesadzasz ! tym bardziej nie kupilabym Ci drogiej bizuteri skoro ja gubisz. Po za tym tutaj chodzi o tradycje a nie o cene pierscionka. Chcesz pochwalic sie kolezankom ile kosztowal czy co ? szkoda mi Twojego faceta jestes wyrachowana - dla Ciebie liczy sie kasa - wartosc pierscionka nie zalezy od waszego szczescia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:36 Gwarancji nikt nigdy nie da na takie sprawy ale podejście człowieka do ukochanej osoby się liczy. Jesli facet kupił na odczepnego pierścionek z cyrkonia to uwazam ze prezenty na urodizny/gwiazdkę itd tez wybiera byle jak! Zle to świadczy o facecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A potem będą tematy "ojeju. jeju mam 35 lat i wciąż jestem sama" :P x Ja dostaję od mojego co jakiś czas 1 różę (w porywach do 3), pewnie też żenada co nie? Powinien bukiet za 300zł. Bo to tak wygląda, pierościonek za 1000zł to badziew (autorko - nie pochwaliłaś się swoimi zarobkami, pisałas tylko "mam na swoje ptrzeby" - może jednak nie masz skoro do tej pory sama nie kupiłaś sobie biżuterii za kilka tysięcy???), jak kupi tańszy to pewnie kwiatów nie kupi. Jak kupi kwiaty to głupek i d**ek bo za tanie. Jak sobie coś kupi - a to gnój, ośmiela się wydawać własne pieniądze na siebie, zamiast na kobietę. x Ogólnie czytam temat i mi się w głowie nei mieści, ile pustaków nosi ten świat. No, ale w końcu ktoś kupuje te badziewa od Louis Vuitton czy Gucci, z chamskimi logo :D Nie zapomnijcie metek nosić od tych pierścionków, żeby ludzie widzieli ile jestescie warte. Bo ta metka najwyraźniej świetnie Was podsumuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"To tak jakby dac sobie wyjście awaryjne-kupie tani pierścionek przynajmniej jak ją zostawię (czy sie rozstaniemy) to nie bedzie szkoda. " Powiedz swojemu w takim razie, że prostytutki małżenskie trzeba opłacać odpowiednim pierścionkiem, bo jak za tani to się nie sprostytuujesz :) Tak, to tak wygląda - jak prostytucja. "Wezmę z Tobą ślub jak wywalisz kilka tysięcy na pierścionek, który mogę zgubić. Ale masz zapłacić bo tak". Może w ogóle bierzcie tę kase w gotówce? po co bawić się w symbole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żenua,zeby zakładac taki temat zamiast oddać facetowi ten pierścionek,nagadac mu i wywalic za to za drzwi.Obmawiać go,opowiadać ? niesmaczne to i dwulicowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie badziew torebka od LV-fest... Tak moze napisać tylko kobieta która nawet nie dotykała tego typu rzeczy.:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:46 Jaka prostytucja? Kobiety pracują na siebie wiec nie wiem skąd wnioskujesz jakies sponsorowanie. Prosząc jednak o rękę powinien sie wysilic bo to świadczy o nim i jego podejściu do kobiety, i nikt normalny nie mysli o tym ze kobieta moze zgubić pierścionek.... Samochodem nie jeździsz bo możesz zarysować? Telefonu nie używasz bo zgubisz? Zatem skąd ten argument z dooopy? Moj maz akurat wysilił sie na pierścionek w dodatku trafiając w punkt pod względem wyglądu mimo ze sama go nie naprowadzalam-bo mu zalezy. Wstyd by mu było dac mi pierścionek z cyrkoniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak inaczej nazwać torebki np. całe oblepione logam LV? :D Badziewiem dla pustaków. Jest pewna granica gdzie jakość z ceną już nie ma nic wspólnego. I to dotyczy wszystkiego. Znam prawdziwie bogate osoby i mają o wiele więcej oleju w głowie niż kafeterianki "chciałabym być bogata" (ale sama nie potrafię na to zarobić).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu autorka 14h30 czyli zamierzasz byc panna/kawalerem cale zycie? Zadzam sie, ze roznie sie zycie moze potoczyc, ale jesli na dzien dobry mialabym zakladac rozwod to po co brac slub? Lepiej zycie w konkubinacie. 14h 42 pisalam wczesniej nie zalezy mi na wypasionym telefonie czy laptopie. Jednak to co jest zarezerwowane tylko raz w zyciu to co innego. Kiedys zgubilam od niego naszyjnik za 800zl. Musial mi sie gdzies zapodziac, gdy go poinformowalam o tym fakcie to zaczal jeczec ze tyle kasy na to wydal. Powiedzial, ze wydal wiecej niz portfel od lv, ktory mi podarowal na swieta. Podejrzewam, ze dlatego pierscionek zareczynowy olal i mam co mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×