Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sierpniowe mamy cd. 2016

Polecane posty

Mój po 5 wstala do 12 spala ale po 4 h dop usnela. Chwile jak wstala sie pobawila potem albo jadla albo na raczkach. Teraz chyba mi usnela na rękach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
gosciu jaka przesada? dziecko ma prawie pol roku, dopiero niedawno podwoilo swoja mase urodzeniowa, wazy ponad 7kg. to duzo?nie! je tyle ile potrzebuje, w siatce centylowej nie jest ponad norme, wrecz przeciwnie mam sie tabelek trzymac?czy potrzeb dziecka? je malo pokarmow stalych narazie, raptem kilka lyzeczek wiec moze stad wieksze zapotrzebowanie na mleko i zeby bylo jasne, nie mam problemu z tym jak ktos napisze ze maly faktycznie duzo je, albo porwna do swojego dziecka, albo zapyta czemu tyle je...cokolwiek, ale nie tekst typu 'niekotre matki przesadzaja' a z Ciebie gosciu co za matka? nieprzesadzająca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
muusia moj juz dawno nie usypia na rekach, az szkoda, teskni się za tymi czasami :) jakbym malutki to usypial :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Co do mleka to my jeszcze na 1. Lekarz nam przepisał kolejna 5puszek na dwa dni przed 6mc. Powiedzial ze może jeszcze byc te dwa tygodnie na 1. Ja dzis rano zapakowalam małego i pojechaliśmy na konkurs z przedszkola córki. Na 10przedszkoli zajęli 4 miejsce. Szkoda. Wróciłam padnięta. 2,5 godziny z dzieckiem na rękach jest bardzo męczące. I dziwne ze nie czuje sie tego jak się dźwiga tylko dopiero jak sie odłoży dziecko. Teraz właśnie zasypia na druga drzemkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak wygląda smoczek 12 +? Ile ma dziurek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Monia nie komentuj, nie ma sensu. Sa matki i ...matki. Sa dzieci i dzieci. Pomagajmy sobie tu, udzielajmy rad ale się NIE WTRĄCAJMY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
RZSOwa a malemu ustapily te objawy alergii?bedziecie probowac przejsc na ha albo normalne mleko modyfikowane, czy narazie nie? ja ciesze się, że tu jestescie, szczegolnie Ty i Muuusia bo jakos tak od poczatku. nie mam tez problemu z tym jak mi ktos zwroci uwage, bo przeciez sama wszystkiego sie dopiero ucze, to moje pierwsze dziecko. chodzi mi tylko o to, ze mozna kulturalniej, np 'czy nie za duzo jednak tego mleka?' albo jakos tak moj jak wstaje 4-5 w nocy to wychodzi 5 porcji ale jak sie obudzi o 2 to wychodzi 6 kupie dzisiaj jakas kaszke ryzowa i sprobuje mu dac na sniadanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Monia nadal ma. Na policzkach. Na jednym wielkość 5zl a na drugim 2x5zl. Jakie mleko to zadecyduje lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
no tak to skoro ma to pewnie nie zmienicie. u nas nic sie nie dzieje, wyglada jakby to byla przejsciowa nietolerancja ciekawe swoja droga czemu Tymus dalej ma skoro jest juz na dobrym mleku od jakiegos czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12+ z campola ma 1 dziurkę . Przynajmniej ja tyle widze a mam slaby wzrok:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Hej dziewczyny, ja dzis od 5 na nogach i to przez mojego męża który położył wczoraj dziecko na noc do spania juz o 17 I wez tu zostaw dziecko z facetem, eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny dopadła mnie jelitowka.. co robić żeby nie zarazić małego? Karmie piersia... na dodatek mieliśmy dziś jechać na szczepienie... masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
jelitowka to chyba nie zarazisz, to nie przeziebienie-tak mi się przynajmniej wydaje myj czesto rece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
a piersia ponac mozna karmic zawsze, nawet podczas choroby, wtedy przekazuje sie dziecku przeciwciala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ancia1000
Ja jak karmiłam i mnie dopadła jelitowka to karmiłam normalnie, oprócz tego że ledwo żyłam. Maly się miał ok i nie zaraził się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieję że go nie zaraze... A na szczepienie nie możemy jechać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym.nie szczepila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
jak masz jakies watpliwosci i boisz sie ze maly sie zarazil to zaszczep za tydzien, takie szczepienie mozna spokojnie przelozyc - bedziesz spokojniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu nie martw się, miałam jelitówkę jak córeczka miała miesiąc, tez karmiłam piersią i nic jej nie było, pij dużo wody i często przystawiaj dziecko Magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
U nas tez wszyscy mieli wirusa a on nie. Maly zaczął "raczkować"! Przemieszcza sie bardzo szybko. Nie wystarczy mu już mata, nie wystarczy mu dywan. Zapiernicza dalej na panele. Podnosi się na recach, podnosi pupę podsuwa pod nią kolana i fru krok zrobiony. Oj nie odejdziesz od niego. Mąż juz cos napomniał o kojcu. By go troche ograniczyć. Z corka bylam u lekarza bo nadal kaszle. Diagnoza zapalenie oskrzeli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tam już po raz pierwszy w Polsce i na pewno nie urodze do Togo chasuble w dniu dzisiejszym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up up up up up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kkkoojikhgyff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nnn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muusia
Jelitowka bardzo latwo sie niestety zarazic:/ Oczywiscie szczepienie przeloz Syna i mnie zas przeziebienie dopadlo:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×