Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sierpniowe mamy cd. 2016

Polecane posty

Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile to kobiety i mężczyzny w tym momencie jest w porządku i nie wiem czy nie ma problemu i nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzosowa moja tez zywa dość i lubi byc przodem noszona ale czesto teraz marudna jest. Outa moba tez uwielbia brata obserwowac w zabawie i razen z nim bawimy sie w berka albo chowanego to jej sie podoba takie ganianie... Outa no bo generalnie to 10 g chyba mięsa die daje jednorazowo z tego co pamiętam Ja przez to przeziębienie jestem rozkojarzona i nic mi nie idzie:( W dodatku z praniem wypralam pampersa który sie rizwalil i nie wiem jak to pranie teraz ogarnac bo aż sie z niego sypie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia moze juz sie ten kaszel odrywa? Wiec powoli sie konczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Outa współczuję choroby mamy. Muusia u mnie pampers nigdy nie wylądował w pralce ale naklejki które corka przynosi z przedszkola naklejone na bluzke owszem. I z takiego maleństwa jest mnóstwo bałaganu na praniu to z pampersa.....ło matko:S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość outa
Rzsowa dzięki Musia to sloiczek 190 ma 19 gram miesa toż to nic. A 10% to jest max zazwyczaj jest 8%. Ja yrobilam malemu wolowinke z kurczakiem i do tego warzywka i wcina az się trzęsie. Dziś też dalam 1 raz jajko Współczuj*****aganu w praniu, jak to się stalo? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzsowa
Outa jaka hemoglobinę ma synek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Outa to można tak mięsa mieszać? Dalas cale jajo? Moja jyz po obiadku tska maruda Mnie tak w nosie kreci ze kicha ciągle i mi z niego leci. Takie ti wkurzające. Niby mu mi nie jest a w połączeniu z tym niewyspaniem to nic mi nie idzie i wkolo bałagan a syn mnie ciągle zamecza zabawami. Współczuję wszystkim samotnym.matkom bo ja tak sie czuje jak mojego m nie ma. Sama nie wiem hak z tym pampem sie stslo chyba wrzuciłam razem z ubraniami syna albo Male . Prędzej syna jak do kapania go rozbieralam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Agnieszka
Pytałam o te obiadki bo mój 1-2 godz i jeść się domaga jak gotowe słoiczki kupuję, słoiczek się kończy a on jeszcze jedzenia szuka. Jak gotuję sama to po takiej samej ilości później chce jeść. Jajka jeszcze nie daję. Jeszcze z dwa tygodnie poczekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga a jaki duży sloik dajesz? Ja swojej juz daje czasami pietke zeby się na niej wyzyla i jest zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Muusia czyli gluten juz wprowadzasz? Dziewczyny czy wasze dziec***achną dzieckiem? Pamiętam jak corka byla mala to jak się ja wąchało to czas bylo ...dziecko tj chyba te kosmetyki i w ogóle. A Tymek nie pachnie. I nie żebym sie przyzwyczaiła ale juz kilka osób mi powiedziało ze nie pachnie. A kosmetyki te same używam co u córki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jakie smakołyki na jutro planujecie robić? Czy mi sie wydaje czy Monia sie nie odzywała jakos długo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muusia współczuje z tym pampersem. Mi sie zdażyło podkład wrzucić z prześcieradłem to masakra była i to czyszczenie pralki. Moja córa nie chce jeść owoców tzn troche cos tam zje a pozniej pluje i chyba zrobię jej przerwę. Dodam ze miesiąc temu chętnie jadła. I z kaszka to samo jest. Straszny niejadek mi sie trafił już nawet rozważam przejście na mm, swego czasu dawałam jej jedna butle na noc bebilonu a pozniej jak wprowadziliśmy te posiłki stałe to musiałam wylewać moje mleko, pomyślałam ze to bez sensu. I ciekawa jestem czy teraz złapie sie butelki. Obiadku wcina tak ok 150 g i ulubiona jest z królikiem. Tez daje jej piętkę chleba czasami to tez sie na niej wyzywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja planuje iść do piekarni i kupić duuuuuuuzo pączków:) szkoda ze nasze dzieciaki jeszcze za małe na pączki. Za rok już zjedzą na pewno. Ciekawe czemu Monika się nie odzywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja oponki bo to w miarę szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzosiwa teraz podobno juz nie wprowadza sie glutenu stopniowo tylko od razu daje. Ja Male daje kaszke nanne mleczna z bobowity z glutenem. Tez zauwazylam ze nie ma Moni i oby nic złego tak jak u outy- ta nieobecność nie oznaczala! Nie wiem czy do rodziców jutro nie pojadę. Teraz czekamy na pizze. Dzis uszka z synkiem jadłam bo naprawdę Nie chciało mi sie gptowac. Dzis nawę w sklepie nie bylam. Troche m głupio bo ostatnio to tylko tu smece i narzekam i może Monika juz miała tego dość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Hej, jestem jestem dziewczyny Moj mały tez daje niezle poradzić. Muusia moze to zeby dają tak popalić naszym dzieciom? Moj dzisiaj nieodkladalski, ani chwili nie chciał sam poleżeć ani posiedzieć. Katastrofa Do tego strasznie marudny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile to możliwe dzięki temu można by się mogło wydawać by było na tej słuchawce w tym tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×