Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sierpniowe mamy cd. 2016

Polecane posty

Gość gość
Ale nie dla dziecka i co tam w ogóle to co to jest to że nic się w tym tygodniu mają w tym tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Upupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ddd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
muusia a na co w zasadzie mala jest chora?jakie rozpoznanie? moj wczoraj wieczorem obudzil sie z placzem.zawsze wtedy bierzemy go na rece i się uspokaja a wczoraj przez 20 minut noszenia, tulenia, maly nie mogl sie uspokoic nie wiem czy to zeby, czy bolal go brzuch ale przestraszylam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia zapale pluć ale tu juz ok i leukocyty sie unormowaly to teraz limfocyty zle sa. No i od 4 nie śpię prawie bo zaczely sie biegunki. Rota wyszedł ujemnie. Pije wode jak nigdy! A potem domem wylatuje! Mleko tez chetnie pije. Smecte nawet wypila na raz 60 ml. Teraz ma kroplówkę z pitasem . Moze jutro wyjdziemy. M w nuedziele jedzie. Dzis zaś wenflon wymieniali. Juz mi się płakać chce jak na te cierpiące maluchy patrzę. Jedna matka jest gluchoniema i ma fajna córunię moze ciut starsza od naszych dzieci to zagadywalam do tej malutkiej to sie cieszyla:) pewnie jej tego brakuje bo mama jej tylko jakies dzwieki wydobywa z siebie i zaraz mialam lży i musiałam odchodzić bo bym sie rozpłakała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ancia1000
Dużo siły muusia, najgorsze jak człowiek napatrzy się na te chore maluchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muusia
Ancia dziękujemy:) Ale apetyt ma bo wyglodniala i obiadek maly w momencie pochlonela i byl placz bo Malo! Nigdy tak jeszcze nie miala:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mrrtyk
Jak apetyt jest to znaczy że wraca do zdrowia!;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz leży sobie na brzuszku i może tak usnie. Pierwszy raz w szpitalu spala na brzuszku. Dzis znowu dużo na mnie spala:) Sierpniowa co tak ucichlas razem z Outa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Muusia cieszę sie ze malutka ma apetyt, będzie zdrowa!! Trzymajcie sie dzielnie, mam nadzieje ze jutro wychodzi. Mała ma przy sobie Ciebie i nic jej więcej pewnie do szczęścia nie jest potrzebne Moj dzisiaj kończy pół roku, ale to zlecialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Moj je nareszcie całe albo prawie całe porcje obiadkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Agnieszka
Muusia trzymaj się. Zblendowałam dziś banana małemu i bardzo mu smakował, tymi słoiczkowymi pluje. Mama chciała dziś piętkę chleba dać małemu no myślałam że wyjdę z siebie. Dziecko ani zęba nie ma ani jeszcze nie próbowało niczego innego prócz gładkich papek a ona mi z chlebem wyskoczyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia masz racje ze jak mama jest to potrzeba tylko jeszcze jeść spac*****eluszki suchej. Moja przed chwila strasznie glodna sie obudzila aż plakala. Za Malo przed spaniem zjadła i musi nadrobi . Agnieszka no widzisz! Wystarczy zblendowac! I masz deser

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
A my mamy od wczoraj skierowanie do szpitala. Poza oskrzelami to jest podejrzenie wirusa rsv. Kojarzy ktoras? Bo ja się naczytalam wieczorem o tym i troche jestem w szoku. Noc spędziliśmy jeszcze w domu i teraz powoli się szykujemy do szpitala. Moze najpierw pójdziemy na swiateczna pomoc i niech inny lekarz zbada. Moze zrobią zdjęcie czy jest cos na płucach bez konieczności hospitalizacji. Maly ma kaszel duszący katar i goraczkuje oraz oskrzela.muusia napisz mi szybko jak możesz co zabrać dla siebie i dziecka do szpitala bo nigdy z dzieckiem nie bylam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja daje całego banana, Mała jest przeszczęśliwa :) super sobie z nim radzi, ssie go i tak ćumka, jak oderwie jakiś większy kawałek to wypluwa Magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.mmllkkkkkdjxjxjxjxjjxjxjxjxjjxkxkkskskkskskkaskKzkzkzizkakskskskaksnznkakakaiaksksksisiaiskanajaiIaiaiaiaiaiauauajajjakIaoaiskaiaiakakaiaikaaknskskaiiakakakaiakskiakakaiakskaiskakaiaiiaiaiaiaiaiakkJjajKakakakkakakakakakakakKakananankaakakaknansnjansnsnnajsnajajajakajajakananakaiaiaiakakakajskKKNKKKKskKalLKkIIKIkKzkKiIiIKKkKiKkKKKkKiIKKKKkKkzkzkKK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Władze miasta złożyły w lutym wniosek na sfinansowanie wymiany pieców do Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego oraz zaoferowały mieszkańcom dotacje miejskie. Do magistratu zgłosiło się 700 osób. Ekodoradca zakopiańskiego magistratu Krzysztof Topór-Huciański przypomina, że w styczniu Sejmik Województwa Małopolskiego przyjął uchwałę antysmogową, która ogranicza, a po roku 2023 zakazuje używania palenisk na paliwa stałe, które nie spełniają odpowiednich wymagań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzosowa wdpolczuje:(nas badali na rsv ale ujemny wynik. Corka mojej siostry miala w wieku 2 miesięcy. 10 dni sie z ty leży wiec oby nie wyszlo! My mieliśmy badanie kontrolne i mam nadzieje ze wyjdzie ok bo bardziej ten wynik mnie stresuje nuz buegunka. A mala mi tak dzus narobila ze wszystko wyplynelo aż pajac do kosza poszedł Zaś awantura o jedzenie byla i dalam kaszke Musze poprosić chyba o kropliwke z glukoza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzosowa oszalalas ze jeszcze migasz sie od szpitala!!! Chcesz zeby ci się dziecko dusić zaczelo jak na plyca pojdzie!! No nie spodziewałam sie ze jeszcze tak chcesz kombinować! To dla dobra małego!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O matko rzsowa współczuję... od kogo się maly zaraził? Od siostry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla dziecka bierz to co w domu używasz! Ubranka kosmetyki. Obiadki pewnie dostajesz. Butelki i mleko wez. Pieluchy chusteczki. Mize podkład na lozko. Pieluchy tetrowe i flaneliwe. Ręcznik. Dla siebie to tak jak do porodu prawie. Talerzyk sztućce kubek. Ubrania puzama ręczniki kosmetyki klapki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×