Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sierpniowe mamy cd. 2016

Polecane posty

Gość monika900
ej znowu sie posty nie zapisuja ;/ z ta pielegnacja krocza to nie wiem w koncu jak ma byc, nasza polozna mowila zeby na poczatku nic nie naciagac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
jeszcze zapomnialam napisac ze moja lekarka mowi ze maly jest juz bardzo nisko i w kazdej chwili moge sie spodziewac porodu, ale jakos tak juz dwa tygodnie temu mowila i nic…takze moim zdaniem on sie wcale wczesniej nie urodzi, niska jestem wiec pewnie nie ma miejsca wiec siedzi tam a jezeli chodzi o rozwarcie to nie ma nic, wszystko pozamykane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo bic sie nie robi moŻesz krzywde zrobic moj syn ma 3lata i dr mowi ze przy wizytach on sprawdza co i jak a niemowlak plci meskiej jesli nie ma ropy oddaje mocz prawidlowoo i nie ma stanow zapalnych to to myjemy normalnie ....a pozniej lekarz decyduje co dalej......nic nie sciagamy na wlasna reke chlopca nie wejdzie nigdzie kupka jesli o to chodzi! Ps. Ja dady używałam sa ok ale robi sie wor miedzy nogami jak dziecko wieksze jest i w nocy trzeba zmienic panpersy jako jedyne noc przetrzymuja.....te mialam na noc a w ciagu dnia tujours czy jakoś tak z lidla wygladaja nawet jak pampersy pampersa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość outa
Ja wiem ze nie od razu ale juz nie pamietam kiedy zaczelismy.. chyba lekarz najlepiej jak zdecyduje. Zauważylam dziś że 2 pieluchy sa często tansze od 1-2 gr od 1.. Chyba za duzo mam 1..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia8989
hej dziewczyny wiecie czy są może jakieś grupy sierpniówek na fb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Łucja z kupa niemowlaka to jest ta ze w 90% wychodzi ona na plecy i to wysoko;) a nie na brzuszek. Nie pamiętam by u mojej córki kupa zapaprała cipcie. A o napletku słyszałam tyle ze cos się z nim robi ale co i kiedy nie mam pojecia dlatego mnie to martwi ze nie wiem. Ale kilkakrotnie kilka lat temu zmieniałam pieluchy chrześniakowi i byłam zdziwiona ilością pomarszczonej skóry na jądrach, w którą właśnie wchodziła często kupa. A jesli chodzi o pieluchy to ja mam 7 paczek 1 ale pakowanych po 22/23 sztuki. Wiec wychodzi jakies nasze 3,5 paczki. Starczy na......no właśnie niw wiem na ile? Tydzień dwa? Outa ile ty masz tych 1 ze myślisz ze za dużo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość outa
dady 4, z lidla 4 i pampersy 1 paczka.. na dzien trzeba liczyc z 8 szt... jezu ja juz serio nie pamietam co bylo 5 lat temu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzosowa on chcial sie pogodzić to pytam o co mu chodzi w ogole to mowi ze o te ryby bo najpierw sie zgodzilam a potem wymyślam ze to głupio by mój tata mnie zawozi itd no bo w końcu to on ojcem jest . No i w końcu sie nie pogodzilismy.w takich sytuacjach to najchętniej bym się rozwiodla. Aon jeszcze tak to obrazuje ze ja mu na ryby zabraniam jechac i ze on ma kolo mnie skakać bl. A tak nie jest bo to ja bardziej kolo niego skacze:/ I jeszcze powiedzial ze nie zgadza sie zeby nasz syn jezdzil za każdym razem ze mną do moich rodziców bo to mu sie nie podoba! A mon maly nie chcial stamtąd wracać. Jak zawsze mówiłam ze do tatusia pojedziemy ze na nas czeka tak teraz to.go nie ruszalo jakby czul po prostu te zle fluidy itd. Ja mu Ne bronie zabierać syna na działkę do jego rodzicow czy gdzie kolwiek bo to przeciez chore by bylo! Tak czy siak nieciekawa atmosfera bedzie jutro znowu. Najbardziej mnie wnerwia to ze on ma tez wolne teraz i nie wstanie rano nie pobawi sie z małym tylko ja to robię a tez chetnie bym polezala dluzej! No i jak maly go wola zeby wstal a ten nc! No i mala tak slano sie rusza ze mam.stracha. Moze się rozkręci. Co do bephantenu to w rosmanie jest ten zwykly a w aptece jest ten extra i ten kupiłam . Najlepiej przez Internet kupować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja synkowi nic z napletkiem.nie robiłam. I nie robię. Monika moja tak nisko od 10 tyg. Syn nie byl tak nisko. Dady przy synku uzywalam/am i sa ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łucja1988
Czyli jak zawsze ile mam tyle opini o pampersach, kremaach i tym podobnych! Kazdy i tak sobie opinie wyrobi z czasem! Ja mam najwiekszego fizia przyznam sie ..'......... do kupowania roznych smoczkow! Dziecko jeszcze nie na swiecie a ja juz 6dydusiow mam kupionych kazdy inny i 3 tasiemmki uszylam na dydusie normallnie mam z tym problem z synem tez tak bylo hihihi Az maz sie smieje ze mnie ze nasmieszniej bede z tymi dydami wygladac jak mala nie bedzie lubic didi. Mussia przykre co sie z tymi facetami dzieje i to akurat przed porodem kiedy właśnie powinni byc oparciem dla nas....miejmy nadzieje ze jak niedlugo nasze dzieci sie urodza to napiecie troche spadnie i sie wszystko ułoży po naszej u Waszej mysli! :-) jesZcze troszke i sierpień jupiiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Musia mój tez rano nie wstanie pierwszy do niej i nie zrobi jej sniadania. Zawsze ja. Ale to mój błąd bo go do tego przyzwyczaiłam. Tak jak pisałam uwazalam ze ja zrobię lepiej. Teraz z małym tak nie będzie . Od poczatku będzie robił wszystko w takim samym stopniu jak ja albo i większym. Smoczka nie kupiłam żadnego. Obyło sie u córki to może i nie będzie u syna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie chyba jakues przeziębienie bierze i gardło i kaszel eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość assiiak
Witam dziewczyny. Jestem tu właściwie nowa , czytam to forum od kilku miesięcy ale udzielam się w sumie pierwszy raz , mam ogromny problem z wyborem imienia dla chlopca , rodze w połowie sierpnia i dosłownie nic a nic nie mogę wymyślić , tak sobie pomyślałam, że może tu zaczerpne inspiracji. Chociaż i tak pewnie będzie ciężko. Czytam codziennie po kilka razy listę imion i nic .. do żadnego nie mogę się przekonać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia na masz jakies typy ? Z czego można by wybrać? Jakies ci się podobają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość assiiak
No miałam już kilka typów. Ale już mi wokół wszyscy obrzydzili i być może słusznie. Juz samej mi się te typy nie podobają. Dawid, Natan, Olaf , Wiktor, Ignacy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przejmuj się innymi! Jak.im się nie podoba to niech zajdą w ciaze i swoje imię niech sobie wybierają! Na nasze imię tez same sceptyczne reakcje i jakies uwagi dziwne albo.milczenie:D Ale ważne zeby nam się podobało! Najlepiej to czasem.w ogole nie mówić! Moze jak sie urodzin to popatrzysz navsynka i zobaczysz jakiepasuje do nego? Ja mam w domu Kacperka podoba mi sie teznkarolek no i takie zwykle Michal. Z tych co podalas to no Olaf mi sie pidoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
muusia jak sie czujesz? co do imion to nie ma co patrzec na innych, u mnie jest dokladnie tak jak muusia napisala, albo milczenie,albo jakies chore uwagi. na poczatku bylo mi przykro i nawet chcialam zmienic, a teraz sie ciesze ze przy nim pozostalam. a ludzie sa niewychowani zeby tak wprost ukasliwe uwagi dawac, ja nawet jak mi sie czyjes imie nie podoba to nie sprawiam nikomu przykrosci i nic nie mowie Ignacy fajne, maly Ignas…tylko nie wiem jak w doroslym zyciu potem wolac Wiktor i Olaf tez ładne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika gardło troche przeszlo to chyba od spania bezpośrednio przy otwartym oknie. Poszłabym tylko spac. Mój mężuś ciągle spi! Szkoda ze mój syn w niego z tym spaniem sie nie wrodzil! Dzis co jakis czy mam bole pleców i podbrzusza jak na okres to może cos się zacznie do 1:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
muusia mozliwe, unikaj takiego lykania zimnego powietrza, szkoda byloby sie przeziebic na sam koniec zazdroszcze Ci ze u Ciebie to juz niedlugo mimo ze termin mamy podobny, mi sie wydaje ze ja jeszcze sporo poczekam skurcze i spinanie brzucha dopada mnie tylko w nocy, w dzien cisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
ja chyba zrobie mielone, ziemniaki i mizerie. na co dzien czesto jadamy na miescie i chce mi sie takiego normalnego obiadu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecko jeszcze nie na swiecie a ja juz 6dydusiow mam kupionych kazdy inny i 3 tasiemmki uszylam na dydusie x Nie powinno się uwiązywać smoczka na tasiemkach, grozi zaplątaniem się i uduszeniem dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika ja tez właśnie mięso mielone odmrazam tylko ne wiem czy spaghetti czy mielone ne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łucja1988
Noworotkowi prZecież nie zaloze tasiemki na dydusia ale prosze nie badzcie smieszni .....nie używajcie lancuszkow do smoczkow? Ktos tu za bardzo bierze wszystko do siiebie i chce madrosci sprzedawac ....do wszystkiego nalezy używać rozumu, do uwiazywania smoczkow tez ....troche odpusccie na punkcie tego co wolno a nie wolno ! Normalnie czlowiek boi siie co kolwiiek nappisac zeby go nie zlinczowano! A tasiemki uszyylam sama zeby dzidziia tez miala cos ode mnie od mamusii jak juz. Na swiieecie bedzie! Jestem juz matka i wiiem jak urzywac tasiemek i tego typu rzeczy .....ach rece czasem opadaja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łucja a co to są dymisję???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łucja1988
Prosze podpisywac sie pod postami chcialabym wiedziec do kogo siie zwracam! Ps. Porywnywalny koszt tasiemki na dudusia to kupiona na allegro ok20zl a mojego wykonannia tasiiemka 1.20 za pol metra zapinka 2zl troche czasu wolnego i gotowe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie będziesz mi mówić co mam robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×