Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sierpniowe mamy cd. 2016

Polecane posty

Gość Radosna33
Aaa na sciane plakaty dla malej. Na necie pelno tego do samodzielnego wydruku. Ja szukalam tych darmowych. Zobaczcie sobie np. na tej stronce: http://lecibocian.pl/blog/kreatywna-mama/ I tu: http://www.dziewczynkazguzikiem.com/2016/02/10-plakatow-dla-dzieci.html?m=1 http://ladygugu.pl/plakaty-w-dzieciecym-pokoju-darmowe-grafiki-do-pobrania/ Wpiszcie na necie darmowe plakaty do wydruku. Szalejcie dziewczyny :) Zamowilam laktator i jeszcze kocyk jeden. Mysle czy jeszcze jakiegos otulacza nie kupic i rozka nowego bo ten po synku faktycznie wyglada jakby juz kilka porodowek widzial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Radosna super sprawa, Ty to umiesz szukac takich rzeczy! nie wiedzialam ze w necie znaleźć to tez za darmo. Ja chcialam malemu zamowic plakat z napisem "maly mezczyzna" :) ale chyba jednak nie bede nic wieszac bo zostana dziury na scianie w sypialni a moj plan jest taki ze maly po pol roku przeprowadza się do swojego pokoju wczoraj maz skrecil lozeczko i komode, kupilismy takie: http://www.meble.vox.pl/kolekcje-mebli-baby-vox-spot#section-3 no i w rzeczywistosci okazaly sie dosc duze, zajmuja nam prawie polowe sypialni. bedziemy musieli przetrwac tymczasowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna33
Moniczka piekne te wasze mebelki :) Zdecydowanie w moim stylu. U nas lozeczko stoi juz od 2-3 tygodni ale tylko leza w nim rzeczy do spakowania do szpitala. Wozek, bujaczek tez juz stoja i sie kurza. My dopiero co w listopadzie mlodemu pokoj robilismy wiec sciany swieze. Ale juz meza namowilam na te polki Ribba z ikea co mozna stawiac ramki. Leza od jakis 3-4lat w piwnicy do zamontowania to teraz jest okazja. W sypialni nad koszem mojzesza tez pare dziur planuje :p ale potem w tym miejscu chcemy biurko zrobic dla mnie wiec i tak cos bedzie nad biurkiem wisiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
sa niby tez te rzepy do mocowanie obrazkow/ramek, ale nie wiem na ile to zdaje egzamin i czy faktycznie trzyma zmotywowalas mnie na maksa tymi plakatami! jakos nigdy nie wpadlam na to, ze sa gotowe wzory do druku. co prawda nie do malego ale chyba zrobie kilka do domu. mam kupionych kilka fajnych ramek i tak stoja puste.mialam do nich wywolac zdjecia, ale nigdy nie bylo czasu. a te czarno biale to moge nawet dzisiaj zrobic :) jezeli Was interesuja inne niz tematyka dziecieca to tu natknelam sie na super strone: http://www.mypinkplum.pl/category/do-druku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie na ktv nic się nie działo. Wszystko w normie raczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
to dobrze muusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dzis w slabszej formie jestem. Czuje sie jakbym miała dzis rodzic a torby nie spalowalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Wszystkie juz bez sił jesteśmy. A powinnyśmy je gromadzić na poród. Muusia dobrze ze ktg wyszlo ok. Zawsze troche spokoju w myślach. U mnie dziś maly dość aktywny. Najgorsze ze jutro mam wizyte a miałam mocz do badań zrobić i zapomnialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna33
Muusia wez nie strasz. Ja tez niespakowana a cos zle sie dzis czuje. Mam nadziej, ze mala poczeka chociaz do przyszego tygodnia i da mamie sie na spokojnie spakowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Znów mi posta ucielo. Ale teraz wiem chyba dlaczego. Jak wstawiam emotikony to dalszy tekst już sie nie zapisuje. A pisałam jeszcze ze materac kupiliśmy i pieluszki bambusowe. Ale nadal nie mamy szafki na cześć ubranek . Objechaliśmy wszystkie meblowe i nic co by pasowało. Wiec będzie musiał mój tata zrobić nam taką jak chce. Muusia dobrze ze ktg wyszlo ok. Przynajmniej sie nie martwisz. Mój dziś aktywny. Czuje go prawie cały czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosna zdążymy! Rzosowa fajnie ze twój tata moze wam taka szafke zrobic. Mój miał pulke do szafy załatwić i jeszcze nie zrobil tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
spokojnie dziewczyny, wszystkie wczesniej nie urodzimy :) ja zaczynam dzisiaj 38 tydzien, ale oznak porodu brak, a szkoda bo ja to bym juz chciala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gba mam ujemne bo dzis odebrałam. A teraz robimy sobie sjeste:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Muusia dobrze ze gbs wyszlo ok. Ja przez te wyniki mam kolejne zmartwienie. U mnie tez sjesta. Leżymy po obiadku. Córka zaraz będzie ciągła na dwór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cześć dziewczyny. dzisiaj odkupiłam resztę wyprawki i mówię do synka że jak chce to może wychodzic. nachodzilam się dzisiaj że aż mnie nogi bola. a pampersy kupiłam te z lidla po 8.5 za paczkę kupiłam 2. edytkasynek1808

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Hej Edyta. Jak relacje z mężem? Dobrze ze kompletujesz wyprawke. Chyba juz kazda z nas powinna kończyć pakować torbę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wstalam gary umylam s moi dalej śpią i młody zaś o 22 usnie :/ Edyta a gdzie jesteś? Co z mężem? Rozmawialas z nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie wróciłam z wizyty. Panie (położna i lekarka) powitały mnie słowami: ,, To Pani jeszcze nie urodziła?!?" Cóż za dodanie otuchy ;-) Monia coś mi się wydaje że u mnie właśnie wywołaniem może się skończyć.Najpierw się spieszyła a teraz wyjść nie chce. Radosna fajne te plakaty zwłaszcza w tym ostatnim linku. Ale ja tam wole coś sama na malować. Choć teraz to nie mam za bardzo ochoty. Fajnie że u was bez żadnych dużych ,, problemów z dziećmi" przecież teraz mamy zbierać siły na poród a nie martwić się o maleństwa. Edyta jak tam mąż lepiej? Lili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dziś dołożyłam rożek do torby i powiem wam że to już jej kres wytrzymałości. Więcej Nie Wejdzie. No może szampon i odżywka i parę drobnych rzeczy :-) po za tym koniec dokładania do torby. Lili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i widzicie jak to jest. Moja od ktv slabiutrko sie rusza! I tez się martwię! Moze dużo pojadla i spi?za wczoraj odpoczywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepiej dzisiaj posprzatal obiad ugotowal. ja jedynie rano śniadanie zrobiłam bo wcześniej wstalam edytkasynek1808

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
A my leniwie zwlekliśmy sie z łóżek i przyjechaliśmy na Rodos :) jak to dziś słyszałam Rodzinne ogródki działkowe ogrodzone siatką. Jak mi tu wszystko zarosło. Zaniedbalam roślinki i troche sie zachwaszczyło. Nawet spokojnie siedzieć nie mogę tylko piele ale mąż mnie zaraz wygania na ławkę. Jutro wizyta. Juz nie mogę się doczekać. Lekarz tylko mnie zgani ze nie mam badań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edyta czyli porozmawialas z nim szczerze? Przeprosil? Mialo byc rożków Rzosowa no i mąż racje ma! Odpoczywaj:) Mi tam lekarz moczu niw zleca. A to przeciez takie ważne. Ja wizytę mam w środę to w pn.pojde na pobranie. Kończ prasowanie Zostaly mu sie ręczniki beciki moje kszule i czapeczki i sksrpeteczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Lili umiesz malowac? super, ja to beztalencie plastyczne jestem nie moze sie skonczyc wywolaniem bo jak nie beda miec skurczy i nie bedzie miejsca w szpitalu to mnie nie przyjma :( tylko odesla gdzie indziej :( a wtedy nie bede mogla rodzic z moja polozna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
RZSowa mowisz ze zaniedbalas ogrod, ja mam tylko balkon ale nie chce mi sie ani drzewek ani kwiatow podlewac, dzis sie nad nimi zlitowalam bo juz 3 dni wody nie mialy a co to dopiero bedzie jak sie maly urodzi Muusia moj reaguje na sok pomaranczowy, chyba ostry smak i wtedy sie rusza. moze sprobuj tego? jutro pewnie będzie lepiej i bedzie bardziej *****iwa moj sie rusza ale to juz nie to samo co kiedys, widocznie wieksze dziecko, mniej miejsca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika nie przepadam za sokiem pomarańczowym a teraz to pewnie bym zgagę miała od tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łucja1988
A ja dziewczynki mialam zamiar 2okna umyc i odkurzac i porządki robic takie na szybko alle....mama weszla i mnie zezwala ze jak bede rece wysoko podnosic to mi sie dziecko pepowina owinie! Nie wiem czy to prawda ale umylam z bieda tylko jedno bo mnie brzuch zaczal bolec i musialaam sie polozyc .....cos jest prawdy w tym zeby okien nie myc w ciazy oj glupia ja.....skonczyylo siie na zamiataniu i lezeniu dupka przed tv!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
muusia ale jak weźmiesz kilka lyczkow to moze mala sie obudzi :) a zgaga to fakt moze po tym byc bo to ostre, chyba ze rozcienczysz woda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko moja juz nie śpi i sie wierci:D Lucja ja w pierwszej c mylam w tej tez dwa umylam. Poza tym często ręce w gore podnoszę zeby cos sięgnąć np

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×