Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sierpniowe mamy cd. 2016

Polecane posty

Gość gość
Moj syn ma 2,5 roku wiec ten minimalny czas ok3 lat jest zachowany, 2 ide do lekarza po skierowannie na oddzial i beda mnie obserwowac pewnie pare dni zobacza co i jak i beda robic cc. Moja gin prowadzaca mowi ze zawsze najlepej jak dziecko samo ruszy akcje Poroodowa nawet jak cc ma sie odbyc i jest z gory zalozona, im dluzej tym lepiej tym dziecko bardziej donoszone! Piersi juz mnie tak bola ze szok nawet powoli zauwazylam ze jak masuje je po kapieli oliwka a dbam o nie szczegolnie bo mam duzeeeee! To mleczko wyplywa ! Wiec juz tak za bardzo niee masuje moich dziewczynek ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To bedzie40tyd kiedy pojde na oddzial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jak wszystko jest ok to z cv czekają aż sie akcja porodowa zacznie! Ja mu ze cos posymube ze mam duszności czy cos i nie będzie mój lekarz z tym.zwlekal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Radosna mutsy evo ale bardzo ubolewalam nad tym, ze nie moglam kupic igo, sa duzo ladniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lili cierpliwości jeszcze najgorsze przed nami bo czekają nas ciągle pytania czy juz urodzilysmy! A to dopiero jest wnerwiają e:D Ja dzis się super wyspalam i dobrze się czuje bo wczoraj z rana to mnie plecy pobolewaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta7890
A ja już dzień po terminie i ciągle cisza, a telefony mam non stop i już nie mogę słuchać pytania a Ty jeszcze nie urodziłaś? Życzę miłego dnia mamusie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łucja ja przecież ci odpisałam odnośnie naturalnych metod przyspieszenia porodu. Mi to nawet lekarka mówiła że mogę teraz próbować tylko w granicach rozsądku bez forsowania się. Musia ja juz słyszę ciągle takie pytania. Juz szlak mnie trafia. Kiedy ty urodzisz?? Nawet u lekarza to słyszałam. Przez to nie mam ochoty wychodzić z domu. U mnie też dziś gorąco. Lili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aaa co do rostępów to mam dwa z jednej strony sylwetki i dwa z drugiej. Przez to że kupiłam krem a nie oliwkę. Mam nadzieje że więcej nie będzie. Lili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna33
Hej laski :) U mnie pracowicie od rana. Jakos mnie na sprzatanie wzielo. I tak wspolnie z mezem cale mieszkanie ogarnelismy. Teraz tylko m zmywa podlogi. Dalam sobie czadu z myciem szafek w kuchni az chwile musialam polezec bo brzuch rozbolal. Zreszta bolal mnie tez w nocy na dole brzucha jak na @ tyle , ze bez wyraznych skurczy tylko sam bol ale duzo wiekszy niz wczesniej. Dalej na etapie prania, ale teraz przescieradelka, kocyki itp taka koncowka. Wymyslialam, ze poprzykrywam to pieluszkami tetrowyki np bujaczek zeby sie nie zakurzyl czy fotelik czy wlasnie kosz mojzesza bo tez go dzis wypucowalam. Jeszcze ta sterylizacja i wanienke musze jeszcze umyc i wyparzyc. Moniczka a jak kolor tego wozka? Bo ze Evo to pamietalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musia to wyślę Ci trochę słońca. U nas tak grzeje że się z domu nie da wyjść. Są też plusy tej pogody juz drugie pranie się pierze. I wyschnie szybko ;-) Boje się trochę dziewczyny że jak dotrzymam terminu to dziecko będzie miało koło 4 kilo jak ja je urodzę? Lili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Radosna zastanawiam sie miedzy granatowym a szarym. W grantowym bardziej mi sie podobaly rączki ktore byly jasno brązowe ale mezowi bardziej podobal sie szary no i uleglam :) taki o: http://www.wozki-mutsy.pl/public/assets/2016/evo/Mutsy-Evo-Farmer-Silver-Mist.jpg Lili spokojnie urodzisz, jak bylam na spotkaniu z polozna w szpitalu to powiedziala ze czasem nie ma znaczenia czy dziecko ma 3kg czy 4kg ale jak jest ulozona glowka w kanale rodnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monika bardzo ładny kolor my mamy też szary. Tylko trochę jaśniejszy albo mi się tak wydaje. Może masz rację co do wagi dziecka ja juz chyba zaczynam się stresować. Dziś patrzyłam na terminy mojego porodu i pierwszy mam na 29 lipca ciekawe który to w końcu będzie dzień :-) Lili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łucja1988
U mnie tez pracowicie jak to w sobote pranie samo sie zrobi, lazienka nie umyje, odkurzacz nie odkurzy ech i na szmacie tez trzeeba troche polatac :-) wozki macie sliczne evo czy jaakos tak sa sliczne spacerowkka wydaje mi siie. Troche dka wiekszego dziecka tzn. Jest malo gleboka jakby ktoos chcial szybciej dzidzie wlozyc w nia ktora nie do konca umie siedziec ..(kuzynka ma taki wozek) Ja mam dwa xlandera po synku i quinny buzz ale ten nie najnowszy i trzymam go mimo mallej gondoli dlatego wlasnie ze syn kolo 5 miesiaca juz w spacerowce jezdzi ktora jest bardziej kubelkowa, wiec praktycznie nie siedzial rylko pol lezaco caly czas byl! W ogole ten wozek bardzo lubie z uwagi na. To ze. Mamm pasujacy fotelik macsi cosi z adapterami i uwaga dwie spacerowki jedna dla wiekszego dziiecka a druga dla takiego maluszka co juz mu nie wygodnie w gondoli ale naa spacerowke jeszcze za male jest! Placuszek sie pieke z borowkami i czekam na meza az z pracy wroci...mial byc gril karkowka zamarynowana a pogoda szara bura ponuro i jaakby padac mialo chyba nici z popoludnia na dworze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
pogoda dzisiaj nas nie oszczedza, zrobilam tylko część porządkow, reszte odpuscilam bo nie ma czym oddychac mam straszna ochote na zimna cole, chyba sobie szklaneczke wypije, maluch wybaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez prawie cala puszeczke zimnej xoli wypilam. Musiałam sie położyć razem z małym tak mi wlasnie duszno bylo i w glowie mi sie kolowalo. Ciśnienie mi sie coraz wyższe robi. Stopy puchną. Obawiam sie ze mogę miec powtórkę z poprzedniej ciazy i przed porodem poleze zaś w szpitalu chociaż wolałabym nie. Bo u nas w szpitalu szef oddzialu to czeka i czeka i patrzy bardziej na datę z om:| no ale mój lekarz tez w tym szpitalu jest ale on bardziej na ginekologii jest chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
mi sie wydaje, ze w wiekszosc***atrza na date ostatniej miesiaczki, u mnie jak porod nie nastapi o czasie to kazali sie zglosic na wywolanie 7 dni po, od daty terminu porodu (a ta date wyliczaja z ostatniej miesiaczki, nie z usg)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna33
Ja sie wzielam za szydelkowanie. Kiedys obiecalam synkowi, ze mu misia zrobie i sie upominal ciagle i chcialam przed poroden go mu zrobic. Jutro go skoncze i moge pakowac torby... Ja mam faze na chalwe i jem codziennie jedna. Maz mnie zaopatruje codziennie. Bardzo ostatnio nie chce mi sie z domu wychodzic. Wychodze jak juz musze a tak nawet do sklepu po pieczywo mi sie nie chce, wydaje nj sie to takie meczace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Radosna a weź Ty, ale ochoty na chalwe narobilas! ja to nie mialam zadnych zachcianek w ciazy ale dzisiaj jakis wyjatkowy dzien, niby taki upal a ja ciagle glodna chodze i ciagle czegoś mi się chce u mnie dzis leniwy wieczor, lezymy z mezem w sypialni i ogladamy filmy, chyba juz niewiele takich wolnych chwil nam zostalo dociera do mnie ze zycie mi sie zmieni o 180 stopni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
koniecznie pokaz miska jak uda Ci się zrobic! :) Lili ponac tez ma takie zdolnosci manualne, tylko pozazdroscic dziewczyny! :) artystki z Was :) bardzo lubie i cenie ręczną robotę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna33
Moniczka no jak maz zoabczyl ile to czasu potrzeba na zrobienie takiego misia to mowi, ze juz go ceny nie dziwia, ze takie to drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale jak jest duza rozbieżność miedzy tym pierwszym usg czy tam tym usg pk 12 t a data om i caly czas się utrzymuje to patrzą na datę z usg . Ja jak cos to naprawde zacznę symulować a poza tym lekarz ostatnio mi powiedzial ze jak będę miała duszności to trzeba rozwiązać wczesniej A ja mam. Przed chwila taki mialam pezykurcz macicy ze właśnie ciężko aż sie oddychalo. Akurat lezalam i syna usypiałam musiałam wstac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
a to nawet nie wiedzialam musia, a u Ciebie jaka jest roznica w tych datach? u mnie sie tak zlozylo ze to byl ten sam dzien albo 1 dzien roznicy Radosna mnie ceny nie dziwia, kiedys bawilam się w decoupage to poza czasem pamietam jeszcze ile te wszystkie materialy plastyczne kosztowaly. moj dzis bardzo aktywny, bo tej tachokardi ostatnio az sie boje czy nie za bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna33
Muusia dziwne, ze skoro mialas pierwsza cesarke to ze teraz nie masz jej "z urzedu". Nie wiem jakie standardy sa w moim szpitalu, ja mam sie zglosic na 5 dzien po terminie (bo tak wypada dyzur mojego prowadzacego). Nie chce mi sie tych toreb pakowac. Nie moge uwierzyc, ze w kazdym momencie moze sie juz cos wydarzyc. Agnieszka daj znac jak ty dzisiaj. Ja w pierwszej ciazy miala roznice miedzy pierwszym usg a terminem z om, bo mialam cykle 35dni. W karcie ciazy mialam 2 terminy wpisane, ale ten z usg byl wiazacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam lubię ręczną robotę. I choć nie zawsze się opłaca to ma wartość sentymentalną. Ciężko czasami jakieś materiały zdobyć ale ja to lubię tylko teraz żal że nie dam rady tyle robić co kiedyś. Brzuszek już mi nie pozwala na długie siedzenie. A ciężko szyć czy malować jak się leży. Mi przez te upały nogi puchną. Lili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika 9 dni różnicy a naaset ostatnio 12 dni różnicy wyszlo Radosna no lekarz mi powiedzial ze ponad dwa lata minelo i mogę sn rodzic ale ja juz na pewno tego nie chce . Nie mogę się środy doczekać.moze cos zadecyduje chociaż mi sie wydaje ze mój lekarz Malo ma do rządzenia w tym szpitalu ale zovaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musia znajoma ma 6 lat różnicy i pierwsza ciąża rozwiązana cc wiec druga też niby decyzja należała do niej ale ona wolała cc. Lili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna33
Muusia ja sie nie sugeruje terminami z zadnego usg niz z pierwszego bo to jedyne ktore dokladnie okresla kiedy doszlo do zaplodnienia. Potem to wiadomo, kazde dziecko inaczej rosnie. Jakbym sie miala usg ostatnim sugerowac to na 29lipca mi pokazywalo, choc nie powiem z synem mi pokazalo ostatnie usg na 26sierpnia a urodzil sie 25sieprnia, termin z pierwszego usg mialam na 13wrzesnia, wiec 3 tyg pozniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×