Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sierpniowe mamy cd. 2016

Polecane posty

Gość Mamusia obżartusia
Witam za trzy dni mam termin jeszcze nie wiem jak urodzić ktoś mi pomoże. I ile wam urósł brzuch i ile przytyłyście. Ja przytyłam 34 kg a brzuch 165 cm w obwodzie. I czy jecie teraz dużo bo ja przed chwilą zjadłam dwie duże czekolady, paczkę chipsów i paczkę wafelków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up Up Up Up Up Up Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekamy na wieści od Moni. Lili co nic nie piszesz? Aga a ty? Poopowiadakcie troche co u was. Dziewczyny ile czasu mamy na załatwienie macierzyńskiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Kochane urodziłam dzisiaj w nocy, narazie maluszka nie ma ze mną, jak wstanę to po niego pójdę. Jestem szczęśliwa ze jest już z nami i tymczasem jeszcze strasznie obolała :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Mały ważył 3500, Połozna bardzo pomogła mi przy porodzie, wszelkie wskazówki były bezcenne. Mały był duży jak na mnie o w dodatku trzymał rączkę na głowie dlatego musieli mnie ciąć na dole i trochę bałaganu ta łapka narobił. Byłam szyta wewnątrz i 3 szwy mam na zewnatrz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Monia gratuluję!!!!!! Ja też bylam szyta w środku i na zewnątrz. Napisz później jak trafilas do szpitala: Skurcze sie uregulowały czy wody odeszły. Fajnie ze dzieciaczek juz z toba. Teraz będą juz inne zmartwienia:) Juz miałam wczoraj pisac godzi są dziewczyny. Bo chyba juz wszystkie urodzilyśmy: Radosna Aga Łucja Lili Rzsowa Muusia Luna Edyta Monia Jak kogoś pominęlam to sorki. Jeszcze chyba mileniunia sie nierozpakowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łucja1988
Czytam Was codziennie dziewczyny ale czasu jakos mallo zeby pisac mala suzoo je....synus do przedszkola, papiery z pzu,mopsu i pracy ...tyle do zalatwiania ze a tu powinnam jeszcze odpoczywac po operacji ..... znalazlam z mezem mieszkanie i od wrzesnia sie wprowadzamy.....oby sil starczylo! To znaczy ze wszystkie juz urodzilysmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenunia
Tak właśnie chyba sama zostalam na polu walki.codziennie rano do meza mówię może dzisiaj uda się urodzic.Nie mam już cierpliwości noc przyjdzie są skurcze kłucie w pachwinach cos sie dzieje a przez dzien ustaje.Monika :-cieszę się ze masz juz dzieciątko po tej stronie.Juz zaczelam sie modlić do św Ignacego Loyola patrona porodów i kobiet w ciazy o szczesliwe rozwiązanie bo juz od tego czekania swiruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Mileniunia przyjdzie i czas na ciebie. Cierpliwości. Łucja a tobie wytrwałości w tych nowych obowiązkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość outa
Monika gratulacje! U nas dobrze, malutki grzeczny, w nocy dzis obudzil sie o 4 a potem o 7. Macierzynski ja juz sobie zgloszenie wyslalam jeszcze jest becikowe i inne jak macie. Akt urodzenia dają w 1 szt przynajmniej u mnie a to wystarczy dla zusu bo oni chcą oryginał. Bylismy na sesji noworodkowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Milenunia a na kiedy masz termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenunia
miałam na 16-tego.ale na badaniu poza miękką szyjką nic nie wyszło zero rozwarcia dlatego się tak niepokoję ,że bez interwecji się nie obejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też miałam na 16. Jestem od wczoraj w szpitalu ale też nic się nie dzieje. A ty kiedy masz się zgłosić do szpitala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenunia
jezeli wczesniej się nic nie wydarzy to 23-iego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
My jeszcze nic nie zalatwialismy. Ani 500+ ani pzu ani becikowe ani macierzyński bo nie odebraliśmy jeszcze aktu urodzenia. Tak doja w jednym egzemplarzu ale odpis można robić w każdym usc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość outa
odpis w kazdym usc 22 zeta chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muusia
Monia gratulacje! To ty taka drobniutka jesteś? Kędyś z 3 akty urodzenia dawalu:/ Tez musze chociaż to 500+załatwić Dobrze ze można przez Internet skladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od wtorku już z synkiem jesteśmy w domu. marek ma ok 4 kg i 58 cm. edytkasynek1808

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edyta to super:) I jak w domu maly się sprawuje? Corka jak zareagowala? Mąż pomaga" Mój maly wczoraj sam chcial trzymać butelkę z mlekiem liliance i ja karmić ...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenunia
muusia ładne imię wybrałaś dla córki Liliana - ślicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milenuni powiem ci ze teraz jeszcze bardziej mi sie podoba jak juz corka jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łucja1988
Mussia piekne imie! Tez bralam je pod uwage! Gabryska jednak wygrala! Musze pochwalic moje dziecie bo spi tak pieknie ze robie obiadek sprzatne i jeszcze z synkiem sie pobawie! Dzis np. Pofarbowalan wlosy....spokojnie szamponem koloryzujacym ;-), i zrobilamm sobie hybrydy....fakt ze szybko to robilam bo balan sie ze mala sie obudzi ale spala jak zaczarowana! Wyrozumiala dziewczynka wiedzialla ze mamusia potrzebuje chwili dla siebie zeby poczuc sie kobietka! :-) jak u was z dbaniem o wyglad? Mam nadzieje ze wasze potrzeby nie zeszly na dalszy plan! Zadbana i szcesliwa mama to podstawa! Wiem co mowie z synem troche....zdresowalam swoj styl i wiem ze tak nie mozna teraz bede dbać o siebie w prawie rownym stopniu co o dom, dzieci meza itd.... pozdrawiam mamusie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenunia
muusia ja czekam na syna ,w związku z faktem iż ja wybierałam dla córki imię Amelia mąż wybierał dla synów i takim sposobem mamy w domu Amelkę i Kacperka a czekamy na Igorka.Mąż z synem długo wybierali imię i w rezultacie stanęło na Igorze. Na początku nie mo0głam się troche przemóc bo mnie osobiście podobają się miękkie imiona a Igor to takie konkretne rosyjskie imię ale cóż ich wybór a ja im więcej z brzuchem rozmawiam tym bardziej zaczynam się przyzwyczajać.Moim tzn rodzicom rodzeństwu imię się spodobało zato tesciowa do męża co to za imię (myslała ze to ja wybierałam)a ten jej ze to on wybierał i jemu się podoba a jej nic do tego.Kiedyś mąż był pod dużym jej wpływem to taka apodyktyczna baba ale teraz na szczescie wszystko sie zmieniło i mam świety spokój. Łucja Gabrysia to też śliczne imię mam siostrę o tym imieniu i dobrze mi się kojarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Dziewczyny umieram ze strachu, mały ma crp ponad 60 a norma jest do 5. Bedą go leczyć antybiotykiem ale nie znają przyczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenunia
Slyszalam ze u noworodkow się zdarza przy infekcji podadza antybiotyk i będą zbijac moze przy porodzie zarazila sie jakaś bakteria od ciebie głowa do góry nie denerwuj sie badz dobrej mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×