Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sierpniowe mamy cd. 2016

Polecane posty

Gość gość
Milenunia i jak się czujesz? Jakieś objawy porodu są? U mnie ciągle cisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monika na pewno wszystko będzie w porządku nie denerwuj się niepotrzebnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika dosc wysokie. Przy zapaleniu bakteryjnym jest wyzsze jeszcze! Mialas ta opryszcze i przeziebienie wiec to pewnie przez to. Pewnie ampicylinę dostanie i mu spadnie. Nie ma co panikowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucja moja jyz tak fajnie nie spu jak w szpitalu:D to jak śpi to nie wiem czy się klasc czy sprzatac czy paznokcie malować:D Umówiłam sie di fryz na za tydzień. Byliśmy pierwszy raz na spacerze dzis. Mój synek id wczoraj u moich rodziców. Jeszcze nigdy sam tak nigdzie nie nocowal as le nic nie plakal Mileniunia tez mam Kacperka. W jakim wieku masz dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenunia
gościu już myślałam że urodziłaś bo się nie odzywałaś , ja fizycznie czuję się wysmienicie gorzej psychicznie bo chciałabym juz być po chyba do 23-ego nie urodzę a u ciebie wywołują czy czekają jesteś w domu czy w szpitalu? muusia ja mam już duże dzieci córka po wakacjach idzie do pierwszej gimnazjum a syn ma 6 lat w sumie kolejne dziecko to było marzenie męża stwierdził że czas szybko leci dzieci rosną i stwierdziliśmy że ostatnia szansa żeby podziałać w tym kierunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Milenunia jestem w szpitalu, nic się nie dzieje, nie wiem kiedy będą wywoływać pewnie też po 23 dopiero. To masz już duże dzieci! A poprzednie porody jak wyglądały? Też po terminie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenunia
właśnie śmiejemy się z męzem ze ten bedzie taki sam maminsynek jak Kacper , gdyż tez nie spieszyło mu się na świat 3 razy był wywoływany i już chcieli ciąc wrazie gdyby nie zadziałało i na dzień przed łaskawie synuś zechciał się urodzić a córka urodziła się przed czasem odeszły mi wody i musieli wywoływac mimo ze była mała drobinka to cięzko było męczyłam się 24 godziny . Syn co rusz podchodzi i pyta się kiedy się bracie urodzisz a mąz zawsze mu odpowiada ze na niego też długo czekaliśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LuNa1456
Hej mamusie ;) ale mam stron do przeczytania, musze nadrobic te zaleglosci. Monia gratulacje i nie denerwuj sie, maluszkowi pewnie podadza antybiotyk i wyzdrowieje. U mnie znow od dwoch dni kryzys laktacyjny. Przedtem odciagalam ok. 350ml mleka dziennie. Drugie tyle maluch wypil modyfikowanego - taki z niego glodomor. Teraz od dwoch dni mam po 100ml dziennie i piersi puste :/. Na szczescie efekty tego jedzenia widac na wadze, przy wypisie ze szpitala mial 2560g, a dzis po poltorej tygodnia 3160. Dziewczyny czy Wy tez tak szybko tracicie na wadze? Ja przytylam w sumie 16 kg. Jak wyszlam ze szpitala mialam 8kg mniej a dzis juz 13kg mniej. Po coqzy zostqly 3kg. Nie wiem czy to normalne tym bardziej ze jem 5 posilkow dziennie. Czasem pozwile sibie na cos slodkiego gdy mamy gosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LuNa1456
I w ogole dzis mialam czas tu zajrzec bo leze w lozku z temperqtura 38.3... w kosciach mnie strzyka, gardlo pobolewa. Maz zabronil mi sie zblizac do malego. Chodzimy codziennie na spacery mize mbie przewialo, bo od zastoju pokarmu w piersiach to nie jest bo sa miekkie i teraz z bieda odciaglam 30ml. Macie jakies sorawdzone sposoby na przeziebienie? Nie chcialabym skonczyc na antybiityku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mileniunia a ile masz lat? Luna to dużo he synek! Ja przytylam tez ok 17/18 i tez szybko na wadze tracę. Tez zostalo mi sie +- 3kg Tez mnie wlasnie gardło pobolewa ale temp nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Monia maly z pewnością jest w dobrych rękach. Trzymaj sie. Lyna mi tez waga szybko spada ale ja jak tu juz pisałam jem dużo. A raczej jadlam bo jakos mi apetyt minął. A jesli chodzi o słodycze potrafię zjeść paczke ciastek dziennie zwykłych maślanych czy kokosowych. Jak po pierwszej ciazy karmilam córkę i dostałam temperatury to zadzwoniłam do przychodni co mam robic bo karmie a polozne ze pewnie jakiś zastój w piersiach i bym sprawdzila czy nie są czerwone. Wg mnie nic im nie dolegalo ale polozna kazała wsiąść apap. Teraz jak miałam te straszne bole skurczowe po porodzie to bralam w szpitalu paracetamol. Wiec może weź po prostu jakis proszek. Dzis dwonila do mnie polozna i powiem wam ze sie poplakalam jak z nią gadalam. Przez to kp. Sama nie wiem co mam robic. Karmic czy nie. Mąż mówi bym karmila ze sam rade. Moja mama tez , ze może chociaż miesiąc. A ja sie tak bardzo mecze z tymi stawami ze płacz to mi zaczyna codziennie towarzyszyć. Chyba mam mało mleka . Dzis jak mi kapało z piersi to ściągnęłam raptem 80 z dwóch. Wiec mało albo laktator kiepski. Ide spac bo cos oczy mnie bolą. Maly ma dwa tygodnie a ja jeszcze ani razu nie odespałam w ciagu dnia nocnego karmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenunia
podejrzewam że ja chyba z was wszystkich najstarsza - 35 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Muusia a jakie Twoja córeczka miała crp zanim dostała antybiotyk? Wczoraj dostał dwie dawki antybiotyku, zobaczymy jakie beda wyniki. Martwię sie o niego przeokropnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika mój crp miała ok ale morfologię zla. Za to syn miał wrodzone zapalenie płuc ale nie wiem ile jego crp wynosilo musialabym w kartę informacyjna spojrzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja ostatnio w nocy.hak sie obudzi.na mleko to z poltorej h nie śp. Dzis m miał dyżur i jyz nerwy mual avjak ja przedwczoraj tak wstawalam.to bylo ok i to dwa razy bo on miał niby pępkowe. I tez byłam.niewyspana. Poza tym jak on w nocy to mleko daje to sie ciągle cos pyta czy dawac jeszcze czy ja odłożyć S jak cos sama z siebie mu radze to sie wkurza i jaze mi spac a zaraz sam mi zawraca gitare:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Muusia ważne ze w ogóle ma chęci. Odciągasz mleko czy mieszankę? Ja mam problem z przestawianiem do piersi, mały nie chce, wypluwa. Nawet z butelka taka co trzeba ciagnąć tez miał problem. Położna mówi ze ma za krótkie wiazadelko, lekarz twierdzi ze ok i nie wiadomo kogo słuchać. Moze to tez przez ta chorobę...narazie odciągam, ale będę próbować go przystawiać. Muszę zostać z małym w szpitalu, antybiotyk będzie miał minimum 7 dni. Ważne ze crp mu troche spadło, zrobił sie spokojniejszy. Nadrobię to co napisalyscie i będę sie odzywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monika a ty jak się czujesz po porodzie? Mocno cie nacinali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Niestety krocze mam w środku zszyte i na zewnątrz, mały wychodził z raczka na główce i łokciem mi tam ponac biedy narobił. Teraz boli, jest obrzęknięte i nie mogę siadać ale faktycznie ból porodowy szybko sie zapomina i mimo ze bolało cholernie to będę to wspominać jako nieziemskie wydarzenie. Bardzo dużo pomógł mi maz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Misia chciałam Ci coś napisać bo pamietam ze kiedyś pisałaś ze w 1 ciąży miałaś skurcze a dopiero potem zrobili Ci cesarkę i ktoś to skomentował ze te skurcze to jeszcze nic w porównaniu do tego co potem. A mnie np te skurcze kiedy rozwierała sie dopiero szyjka oraz bóle krzyżowe bolały najbardziej. Skurcze parte wspominam dobrze, mimo ze troche trwaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Nadrobilam zaległości w czytaniu, mały dużo śpi po tym antybiotyku, chyba będę musiała go zaraz budzić na jedzenie bo traci na wadze :( Radosna, Lili gdzie jesteście? Milenunia wiem jakie to czekanie jest męczące, mój 6 dni po terminie, jakby urodził półtorej godziny pózniej to weszłabym w 42 tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monika to ile trwał porod? Mam nadzieję że u mnie też tak będzie że szybko zapomnę o bólu. Chociaż już się wcale nie boję tylko chce żeby się już zaczęło. Już 4 dni po terminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenunia
Dziewczyny jestem juz na oddziale od rana zaczęło sie cos dziać coraz czestsze systematyczne bóle ja bym czekala jeszcze ale moj mąż od razu by mnie wiózł do szpitala poczekalam az beda regularne i czestsze i wlasnie przyjeli mnie na oddzial lekarz ktory mnie przyjal mowi ze rozwarcie na 3 palce glowka napiera pecherz napiety także może cos sie już zacznie oby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika ja chyba za szybko sie poddalam z tym kp bo laktator nie zdal egzaminu. Ostatnio ja orzystawilam to troche pociumkala. Monika ja tez właśnie mialam boke krzyżowe. Teraz tak samo musiała troche tego bólu znieść zanim mnie cieli. Co 2 minuty jyz mialam skurcze jeszcze moze z godzina i by bylo pelne rozwarcie. To super ze crp spada:) a ile juz śp bez jedzenia? Moja to nawę po 5/6 h czasami bez jedzenia spi. Dzis dwa tygodnie konczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Milenunia to powodzenia! Zazdroszczę Ci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenunia
Dziewczyny urodzilam o 20-tej mialam przyjsc na badanie do położnych i na fotelu mi mowi polozna ze juz rodze po kilku minutach urodziłaM tu wszyscy w szoku ze tak ekspresowo a mąż nawet nie zdążył wrócić bo pojechal do domu bo mu powiedzieli ze to jeszcze potrwa wiec pojechał zawiesc syna do mojej mamy.mam juz malego przy sobie zalapal cycka i je .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mileniunia ale szok! Gratulacje! Bardzo się cieszę ze tak ekspresowo poszlo! Napisz cos więcej o synku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratuluję milenunia :) to tylko ja zostałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenunia
Synek jest slicznjutki grzeczniutki 55 cm dlugi 3250 wazy od razu zalapal cycanie i chyba się najada bo grzecznie spal w nocy albo go trzyma jeszcze z wód plodowych gościu mam nadzieję ze u ciebie tez sie rozkreci .moj genialny maz zakazal do mnie wydzwaniac co najwyżej smska i odwiedzin to samo mówię do niego ze nie przesadzil a on ze potrzebuje spokoju a nie opendze sie od tych pielgrzymek on to jest asertywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Milenunia i bardzo dobrze mąż zrobił. Ja już się boję co będzie u mnie jak już teraz ciągle wszyscy do mnie wydawania wydzwaniaja i piszą dobrze ze nie wpadli na pomysł żeby mnie odwiedzić w szpitalu. Fajnie ze synek taki i grzeczny i poród taki lekki i szybki. :) oby u mnie też się coś rozkrecilo, narazie niestety cisza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×