Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sierpniowe mamy cd. 2016

Polecane posty

Gość gość
Hej, ja mam termin na 16 i narazie cisza, więc Monika nie martw się nie jesteś sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
A pierwsze skurcze co ile miałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenunia
Ja tez mam termin na 16-tego ale na wczorajszej wizycie gin mnie pocieszyla ze raczej w terminie nie urodze dziecku się nie śpieszy masakra jak ja wam zazdroszczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez mam termin na 16,wg.lekarza urodzę po terminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z 14 29
mi tez lekarz powiedzial, ze raczej do 16 nie urodze. 17 mam juz jechac do szpitala. a wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia nie mialam gorączki ale czułam sie slaba zreszta wtedy po ktv mi powiedziała polozna ze widac ze chora jestem. My juz w domu. Mam w książeczce wpisane ze urodzilam w 38 t!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenunia
Ja muszę 16-tego na wizytę wrazie gdybym nie urodziła i wtedy pewnie da skierowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość outa
Wielkie gratulacje duży chłopak! Z kp to prawda wszystko się normuje i jest ok. Musia 38 a kiedy miałaś termin wg om? U nas spokój. Wczoraj byliśmy pozalatwiac sprawy w usc i byłam zdjąć szwy. .Nocka tez ok bo mąż mi go przynosi do łóżka i on czasami śpi z nami. Najważniejsze że nie ryczy bez potrzeby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Muusia wpisali Ci 38 bo oni liczą tygpdnie od ostatniej miesiaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
To i tak już w terminie, zreszta chyba nie ma znaczenia, ważne ze w domku jesteście. Mam nadzieje ze goście sobie jednak wizytę odpuscili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mąż dal mi prześliczny pierścionek! Na wadze domowej waze juz 54! Czyli 13 kg mniej. Codziennie jg mniej prawie mam.jak sie waze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika no napisałam siostrze ze lepiej innym razem a teraz mam.troche wyrzuty sumienia bo ona chciała tylko tak na 15-30 minut. I mama by się chociaż z domu wyrwala i pojechala sobie z siostra na zakupy. Wiec triche zaluje ze tak zareagowalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogie Mamy, A jakie serie bądź kosmetyki polecacie dla dzieciaczków. W sklepach od wszystkiego się półki uginają ale skąd mamy wiedzieć co jest dobre. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćedyta
Ja proponuję i będę również używać kosmetyków z Ziajki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Muusia nie przejmuj sie, zadzwonisz i zaprosisz na inny dzień, na pewno zrozumieją. Jak synek reaguje na siostrę ??? Ja czuje sie już troche lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z ziajki w szpitalu używali a jak z synem bylam to tez oliatum. Synek ba razie dobrze reaguje. Cieszył sie. Ciągle chcial patrzeć na nia. Hak plakala to troche byl taki zdezorientowany ale ogólnie dobrze to znosi Jak ja tyle i uspakajam to tez na razie nie ma oznak zazdrości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam hipp bo skład mi się podoba.Nie chce używać emolientow jesli dziecko bedzie miało zdrową skórę.Moja lekarka nie ustaliła mi juz wizyty.Mam się zgłosić do szpitala na 7 dobę po terminie jesli nie urodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
dziewczyny mam okropne rozstępy :( do 38 tygodnia ciazy nic nie było a teraz z tygodnia na tydzień pojawia sie coraz więcej...czerwone paski których już pewnie nigdy sie nie pozbede, głownie na dole brzucha. Wiem ze dziecko jest najważniejsze ale jakoś tak mi smutno, to dopiero pierwsza ciąża a ja już nigdy nie założę dwuczęściowego bikini :(przytyłam w ciąży 15kg, myślałam ze uniknę tego albo ze wyskoczą jasne bruzdy, tymczasem moje są czerwone :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja czerwone mam pod piersiami są okropne.na górze brzucha mam różowe czasem jak mała spokojna są w kolorze skóry a czasem są fioletowe.Nie mam pojecia od czego zalezy czy sa różowe czy fioletowe przestałam je już nawet smarować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Ja smaruje bio pił cały czas ale ponac na rozstępy nie ma mocnych i nic ich nie zlikwiduje. Pozostaje sie pogodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Bio oilem chciałam napisać tylko słownik mi figla spłatał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam akurat aletennpepekndziwny mam. No i okropna blizna . Wieksza od poprzedniej. Moja od 18 nie jadła. Chciałam jej dać o 22 ale nie chciała pic na śpiocha. Martwi mnie to.bale w szpitalu nie kazali budzic jak spalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja tesciowa powiedziala do mojego m ze ja ja NIENAWIDZĘ. i co ja mam o tym myśleć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×