Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćLisa

Starania o dziecko 2016, 2017 cd.

Polecane posty

Gość gość
Wyżej to ja! Justa a gdzie miałaś tego polipa ja tez miałam usuwanego na jamie macicy tez lekarz mowil ze to nie ma teraz wpływu na zajscie tylko trzeba chodzić na kontrole. Justa skąd jesteś? O pierwsze maleństwo się staracie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gizmoos
dziewczyny jaki powinnam zacząc brać kwas foliowy jak chcę zacząć starania o maluszka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa912
Tak o pierwsze dziecko. W ogóle się przedstawię może... mam na imię Justyna, mam 25 lat mąż 28 i staramy się od stycznia tego roku. Z miesieczna przerwa właśnie po zabiegu histeroskopii w lipcu. Miałam polipa w jamie macicy, starałam się z nim pół roku ale nie wychodziło więc gin zdecydowała o zabiegu. Teraz po kontroli mówiła ze endometrium mam książkowe ale jak widać drugi cykl od zabiegu i dalej chyba nic z tego... jeszcze czekam ale pewnie i teraz dostanę okres bo już brzuch zaczyna pobolewac. Na razie ginekolozka kazała się starać przynajmniej jeszcze ze 4 miesiące a potem badania:/ ale mnie już szlak trafia więc chyba się po tym okresie do niej wybiorę niech szybciej zacznie działać. Ogólnie jestem z Podkarpacia a dokładnie z Rzeszowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stella_88
Część, dawno mnie nie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stella_88
znowu ucina posty.... dziewczyny dziś mój 24dc. W tym miesiącu starania baardzo intensywne były i aż mnie korci żeby jutro rano zrobić test:) jest sens?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa912
Stella no to mamy podobnie u mnie dziś 25 dc. A jakie masz cykle? Ja średnio 29-30... choć ostatni był 31.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze u mnie trudno określić bo cały czas jechałam na tabletkach anty i to jest moj pierwszy cykl po odstawieniu....:/ przyjmuję, e podręcznikowo ok.28 dni..... a kiedy masz zamiar robic test? masz jakieś objawy? u mnie nic oprocz dużej ilości śluzu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa912
Właśnie Kurde nie mam ... też tylko sluz biały gęsty... piersi bolą ale w sumie zawsze bolą przed @. W 21 dc robiłam dla ciekawość progesteron i prolaktyne. Progesteron 15,20 ng/ml a prolaktyne 22,88 ng/ml. Niestety po trzech dniach w 24dc progesteron już 13,10 ng/ml co znaczy że pewnie spada na okres...:((( a już miałam taką nadzieję że może coś będzie z tego cyklu. Testu na razie nie kupiłam więc nie wiem czy się skuszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to u mnie to samo z tym sluzem....nie robiłam nigdy takich badań więc nie umiem nic powedzieć w tym temacie...:( ja dziś zakupiłam pink test sztuk 2 i chyb się rano skuszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa912
Proboj powiedzenia :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Dziewczyny trzymam kciuki za was oby się udalo! Justa ja staram się 5 cykl ale jak idę do lekarza i sie pyta ile się staramy to zawsze mowie ze wiecej trzeba troche ubarwić żeby nie stać w miejscu bo lekarze tez lubia cie odsylac bo jeszcze jest czas ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liskowska
mam pytanie do wszystkich "staraczek" dziewczyny bierzecie kwas foliowy? nie wiem na jaki się zdecydować moje przyjaciółki brały folik, ale czy jest on najlepszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa912
Stella i jak?? U mnie na razie bez rewelacji... żadnych objawów cisza ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up Up Up Up Up Up Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łupinkaa
dziewczyny jaki powinam brać kwas foliowy, jaki wy bierzecie, chcę zacząć starania o maluszka i nie wiemjaki kwas wybrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up Up Up Up Up Up Up Up Up Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up Up Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy pp 12 dniach od stosunku można zrobić już test?będzie wiarygodny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up Up Up Up Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmonia
Hej Dziewczyny. Ja również chciałabym poprosić Was o pomoc w interpretacji wykresów. Staramy się o dzidziusia już 7 miesięcy. Poniżej zamieszczam linki do trzech wykresów z maja, czerwca i lipca. W sierpniu byliśmy na wakacjach i trochę zaniedbałam obserwację . Nie jestem pewna czy nie są to cykle bezowulacyjne. Nie jestem ekspertem w tej dziedzinie dlatego proszę o radę. Dodam jeszcze, że rok temu podczas wizyty u ginekologa Pani Doktor stwierdziła, że mam małego mięśniaka w macicy. Konsultowałam tą opinię z inną Ginekolog, która z kolei uznała, że to emndometrioza, przepisała mi na trzy miesiące ovulastan. Po skończeniu brania tych tabletek (w lutym skończyłam ostatnie opakowanie) zaczęliśmy starania. Z tym, że Pani, która twierdziła, że to endometrioza powiedziała, że jeśli nie będę brać dalej tabletek to powinnam odczuwać silne bóle brzucha pod koniec okresu (miałam tak przed ovulastanem) spowodowane właśnie endometriozą. Tymczasem bóle ustały,nie miałam ich ani razu od zakończenia kuracji. Przepraszam, że się tak rozpisałam usmiech.gif Poniżej linki: http://www.fotosik.pl/zdjecie/usun/KeYtPD~GLT E~ENc_v4eytX3RIsGHAq MAJ http://www.fotosik.pl/zdjecie/usun/3HfEKVzTt~ ZOpn4grUHJJ57is8yemj CZERWIEC http://www.fotosik.pl/zdjecie/usun/7sRonBzcIH meExFJqnAe9l3riwmo7P LIPIEC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmonia
Hej Dziewczyny. Ja również chciałabym poprosić Was o pomoc w interpretacji wykresów. Staramy się o dzidziusia już 7 miesięcy. Poniżej zamieszczam linki do trzech wykresów z maja, czerwca i lipca. W sierpniu byliśmy na wakacjach i trochę zaniedbałam obserwację . Nie jestem pewna czy nie są to cykle bezowulacyjne. Nie jestem ekspertem w tej dziedzinie dlatego proszę o radę. Dodam jeszcze, że rok temu podczas wizyty u ginekologa Pani Doktor stwierdziła, że mam małego mięśniaka w macicy. Konsultowałam tą opinię z inną Ginekolog, która z kolei uznała, że to emndometrioza, przepisała mi na trzy miesiące ovulastan. Po skończeniu brania tych tabletek (w lutym skończyłam ostatnie opakowanie) zaczęliśmy starania. Z tym, że Pani, która twierdziła, że to endometrioza powiedziała, że jeśli nie będę brać dalej tabletek to powinnam odczuwać silne bóle brzucha pod koniec okresu (miałam tak przed ovulastanem) spowodowane właśnie endometriozą. Tymczasem bóle ustały,nie miałam ich ani razu od zakończenia kuracji. Przepraszam, że się tak rozpisałam usmiech.gif Poniżej linki: http://www.fotosik.pl/zdjecie/usun/KeYtPD~GLT E~ENc_v4eytX3RIsGHAq MAJ http://www.fotosik.pl/zdjecie/usun/3HfEKVzTt~ ZOpn4grUHJJ57is8yemj CZERWIEC http://www.fotosik.pl/zdjecie/usun/7sRonBzcIH meExFJqnAe9l3riwmo7P LIPIEC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola999
Hej kochane długo mnie tu nie było, bo troche się załamałam.. a teraz kolejny cykl starań.. a jak tam stare starczki ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola999
Stella z tego co pamiętam kochaniutkie, które już są zaciązone : nawet kilka dni po spodziewanej miały negatywne... a 27 dc to bardzo wcześnie.. za wcześnie na test a jakieś przeczucia masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola999
Martyna111 czy przypadkiem dobrze doczytuję udało się??? Angelova kochaniutka jak się czujesz z kruszynką? Mila a ty jak zaciązona???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×