Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćLisa

Starania o dziecko 2016, 2017 cd.

Polecane posty

Trochę ciąg nie mnie brzuch ale to raczej takie pobolewanie jak na okres....hmm....kurczę pierwsza ciąża nie była planowana więc nie wiem jak się czułam przed terminem miesiączki ...teraz doszukuje sie sama nie wiem czego....jak sadzicie kiedy zrobic test ? Piatek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola999
Stella:) podobnie jak ja masz:):) Pierwsza nieplanowana dowiedziałam się w II msc:) A reszta posała gładziutko a teraz drugie starania i lipa.. jak do tej pory... Jakie masz cykle ?Ile dni? Kiedy masz termin miesiaczki? I pamietaj kochaniutka nie wmawiaj sobie objawówó, bo ja przed pierwsze cykle starań miałam wszystkie obajwy oprócz braku miesiączki i wiem , że kobieca psychika potrafi działać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja usilnie twierdziłem że nie będę się tak spinac i szaleć z testami a tu duuuuppppa! Jakaś wariacja mnie dopadla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola999
Stella88 kobiety są tak sonstruowane, że nawet jak twierdzą ze się nie wkręcą to i tak to zrobią;) Ja wiem po sobie teraz też kolejny cykl starać 21 dc i na szczęście wstrzymuję się z kupieniem testu i wytrzymam.... w tyam cyklu i w kolejnych tylko dla potwierdzenia kupie test.. Po prostu bede czekała na twardy znak.. brak miesiączki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danielka25
Planuję w niedługim czasie zajść w ciąże i póki co na razie biorę tylko folik. Mam nadzieję, że wszystko będzie po mojej myśli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelowa11
Dziekuje ,u nas super:) wchodze tu czasem ale ciezko sie czyta ciagle up up up ...masakra z tym forum....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola999
Angelowa ile to już kruszynka ma? No zauważyłam up up lub kafeterki na jeden post:) U mnie po staremu .. nadal staraczka.. męża 5 tygodni nie było wiec miałam okres w plecy:) a teraz nadrobiłam trochę zaległości :) i czekam 8 dni do miesiaczki mam zobaczymy może cud zdarzył się własnie w tym cyklu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Stella póki nie ma @ jest nadzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
kurde ucielo mi post !!!!!! Wrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Viola999 dawno nie nie byli, oj dluuuugo !!! Który cykl staran u was? Robilas jakies badania? Przenioslysmy się na ovufriend taki sam temat bo tu forum strasznie się zawiezsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa912
No dziewczyny i mnie dziś okres:/ także zaczynamy 8 cykl starań... ehh nigdy bym nie pomyślała że tyle mi to zajmie. Niby człowiek w miarę zdrowy, mam 25 lat więc też niby wiek idealny a tu taki problem z zajsciem:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola999
a daj linka to od razu się zapiszę :) Ja mam jakis 7-8 cykl starań:) i jakoś zaskoczyc nie mogę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Viola rzeczywiscie dlugo Cie nie bylo. No u nas sie udalo juz 19 tydzien :) bede miala 2 synka za 2 tygodnie usg polowkowe ale leci ten czas. Mam nadzieje ze od Ciebie niedlugo przeczytamy dobre wiesci:) Mila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up Up Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmisia
Czesc,my ponad trzy lata i nic,chyba nie ma szans juz,a starsze8lat,eh chyba juz nic z tego :'(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
Hej byłam wczoraj u gin, dostałam bromka na zabicie prolaktyny, i staram się dalej, kończę tabl anty czekam na @ i zaczynamy :) już Nie mogę się doczekać, martwię się tylko bo dużo Czytałam o tym bromku i są po nim fatalne skutki Uboczne... Kurcze brała to któraś? Może podzielić się swoją Przygoda z tym lekiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up Tu Up Yuiii !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Granit 13
Czesc ! Ja chce niedlugo zaczac starania o drugie dziecko. Jestem juz mama 4 letniego synka i w przyszlym roku bardzo bym chciala miec drugie dziecko. Mam obecnie 32 lata Dziewczyny macie tu jakas tabelke zeby sie dopisac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Granit13
Czesc ! Ja chce niedlugo zaczac starania o drugie dziecko. Jestem juz mama 4 letniego synka i w przyszlym roku bardzo bym chciala miec drugie dziecko. Mam obecnie 32 lata Dziewczyny macie tu jakas tabelke zeby sie dopisac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Opal i topaz
Hej Mam 32 l i 4 letniego synka. Chce sie niebawem starac o drugiego potomka plec obojetna byle dziecko bylo zdrowe. Maz moj ma juz po 4o wiec trzeba by tej sprawy nie odkladac za dlugo heheh Ponoc im czlowiek starszy tym bardziej sie nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Yupiiiii !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sheerah
Cześć, jestem tu nowa. Staramy się z mężem o dziecko, drugi cykl starań tak na poważnie. Dziś 21 dc... i pozytywny test owulacyjny. Ciążowy nic nie wykrywa. Jak myślicie, jest szansa?... Podobno testy owu mogą wykryć wczesną ciążę... @ u mnie ma przyjść w niedzielę, najpóźniej 5.10. Cykle od 28 dni do 30...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Testy ciążowe w obu moich ciążach w dniu spodziewanego okresu były wykonywane i upragnione Il KRESKI.Choć ta druga kreska bardzo blada.Dla potwierdzenia najlepiej zrobić betę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym w dniu spodziewanego okresu zrobiła test z porannego moczu.A jak będą II kreski to dla potwierdzenia betę hcg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda107
staramy się drugi cykl. w pierwszym miałam wszystkie wyczytane objawy ciąży (dosłownie czytałam je a potem je miałam, placebo) ale raczej psychiczne, tzn zmiana smaku, wyczulenie na zapachy, uczucie choroby typu grypa i ból piersi od tygodnia do okresu. czyli pms. W tym miesiącu mam jedynie delikatne kłucie i napięcie w brzuchu od 2-3 dnia po owu i ból piersi który zaczął się 10 dni przed dniem okresu. myślicie, że jest szansa, że zaskoczyłam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda szansa jest zawsze,tymbardziej jezeli sie staracie ,ale musisz uzbroic sie w cierpliwość i poczekac do terminu @,wtedy bedziesz wiedziala na pewno. My wczoraj bylismy na usg,Jaś ma sie bardzo dobrze ,wazy juz troszke ponad pol kg ,i pomyslec,ze sama niedawno robilam test ciazowy a tu juz zaczynam 24tc :) powodzenia kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
I chyba tu kończy się moja przygoda z forum od dłuższego czasu pisze i nikt nie odpowiada na moje posty... Nikt nawet na nie uwagi Nie zwraca, to już któryś raz z kolei także trzymajcie się dziewczyny powodzenia wam życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×