Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćLisa

Starania o dziecko 2016, 2017 cd.

Polecane posty

Gość Paula 24
Po obciążeniu wzrosła 13 razy a max powinna 10 po za tym miałam przed obciążeniem 23 a więc to górna granica a powinna być jak najniższa jeśli się stara o ciążę, tak brałam tylko jeden cykl na wyrównanie bo @ dostawałam co Tydzień... Mam brać bromergon cały czas i duphaston od 16 dc, dorzucę sobie wiesiołka i Działamy :) oby to był ten cykl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waliczkowa
ja brałam całą ciaze folik, bo zawiera potrzebne mi 0,4mg kwasu foliwego, a że w grupie ryzyka nie jestem to nie musiałam przyjmować większej dawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Paula tylko wiesiolek od 1 dc do owulacji się bierze. Ja 2 cykl z luteina biorę ja od ovulacji przez 10 dni . U mnie dzis 24 dc*****ersi pobolewaja jak schodze po schodach to czuje kekki bol. Ciekawe jak się ten cykl zakonczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miejmy nadzieje ze zakonczy sie 2 kreseczkami :):):) ja tez nie mam na szczescie zadnych problemow w ciazy ale kwasu foliowego nie przedawkujesz wiec nie wybieram konkretnego. Ja na ten moment oprocz kwasu i femibionu 2 przyjmuje ascofer ( zelazo) 2 razy dziennie bo u mnie na dolnej granicy bylo. Zobaczymy czy sie polepszy. Mila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
Wiem kochana bo nie jestem nowicjuszka w braniu wiesiołka :P miejmy nadzieję że ten cykl wkoncu zaowocuje bo ile można... U mnie wczoraj lekkie plamienie Dziś pewnie się rozkręci :) miłego dnia ja zmykam do pracy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
A ja mam wolny weekend? Mila synek u ciebie? Dobrze pamiętam? Imię wybrane, a jak wyprawka , kompletujesz juz powoli ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
I znowu sie zawiesiło. Zadna nowość :) Hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Caroline tak drugi synek :) w piatek ( 21tydzien) usg polowkowe nas czeka. A co do wyprawki to w zasadzie wszystko mam po starszym synku kupie tylko troche body, pare pajacykow. I podstawowe rzeczy higieniczne. Tak sie zlozylo ze juz praktycznie wszystko mam. Takich rzeczy dziecko nie niszczy ale niemilosiernie szybko wyrasta a ubranek mam ze hoho na wyprawke dla pierwszego wydalismy ponad 5 tys zl. Musielismy ( i chcielismy) kupic wszystko. Choc pozniej jak zwykle czas pokazal ze niektore rzeczy okazaly sie zbedne. A co do imienia to musze mojego przycisnac bo jemu sie nic nie podoba... ostatnio bralismy pod uwage Kornela ale mi tym razem sie odwidzialo. Pozdrawiam Mila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
To forum to porażka coraz bardziej... Co strona to zawias na 2 dni... Angelowa załóż może kontynuację...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ho Ho Ho Ho Ho Ho Ho Ho Ho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hop Hop Hop Hop Hop Hop Hop Hop Hop Hop Hop Hop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up Up Up Up Up Up Up Up Up Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up Up Up Up Up Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up Up Up Up Up Up Up Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny czemu nie chcecie do nas dołączyć na ovu friend? Forum jest bardziej czytelne nie zawiesza się na miejscu macie wykres gdzie możecie wszystko zaznaczyć zapisać macie wyznaczenie dni płodnych. Podaję Wam link do nas bezpośrednio http://ovufriend.pl/forum/starajac-sie-ogolne/starania-o-dziecko-2016-2017-cd-kafe,10944,221.html nie klikajcie tylko skopiujcie całą stronę będzie super jak do nas dołączycie rejestracja nic nie kosztuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paula ma racje Angelowa jak mozesz to zrob to bo sie nie da normalnie z tym forum. Mila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosciu ja juz mowilam dziewczynom, zeby sie przeniosly, ale one koniecznie chca na kafeterii nie wiem dlaczego. Chyba dlatego, ze titaj przez to zacinanie mniej postow jest do czytania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
Angelowa chodź na nowe forum, Resztę też zapraszam cicho tam ze aż w uszach Piszczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
525252525252525252525252

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
Angelowa zgłoś się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulek31
Hallo jest tu jeszcze ktoś??? Co sie dzieje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×