Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćLisa

Starania o dziecko 2016, 2017 cd.

Polecane posty

Gość gość
Paula na tym forum niestety się już nic nie dowiesz bo większość zaciazyla i zamiast się przenieś na inne forum to tu gadają o rosnących dzieciach w ich brzuchach tym samym robiąc przykrość innym a Angelowa to już przoduje. Chcesz się chwalić to zmień forum bo dziewczyna starajacym się to nie pomaga troszkę powściągliwość byś mogła mieć. Zall. Paula ja niestety Ci nie pomogę na Twoje pytanie bo nie mam pojęcia. Przykre ze do niegdyś te laski które same potrzebowały pomocy w temacie zajścia teraz tak się panosza z brzuchem masakra jakaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciu jezeli komus sprawilam przykrosc to przepraszam,nie mialam takiej intencji ,nie mialam.swiadomosci ,ze cyt,,obnosze sie z brzuchem, sadzilam ,ze skoro jestesmy tu razem od poczatku ,od staran to milo bedzie czytac co u dziewczyn,ktore sa juz w upragnionej ciazy ...i tyle ...widocznie sie pomylilam,nie bede juz zasmiecac tego forum swoja osoba.. Paula niestety nie pomoge Ci,poniewaz nigdy nie mialam stycznosci z tym lekiem,nie mniej jednak zycze Ci.powodzenia.... Zegnam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anula909090
halo halo dziewczynki a własnie nie koniec tematu bo ja tu jestem staraczką w prawdzie to moj pierwszy cykl odnoścnie starania i akurat jestem w trakcie dni płodych ale juz bym chciała móc wykonac test bo, to czekanie stres czy Wy tez tak macie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
Angelowa to nie prawda że zasmiecasz forum ja lubię czytać Twoje posty i ciekawi mnie Twoja ciąża i co się z Tobą dzieje, chodzi mi o to że nikt mi nie odpisuje.... Nie chodzi mi tylko o ten post ale o kilka poprzednich, kiedyś też pisałam do ciebie, nie pamiętam która to była strona to nie odp mi wogole. Zresztą większość dziewczyn przeniosła się na ovu tam też pisałam 2 czy 3 razy i też nie odpisał mi nikt ani raz także ja dziękuję za rozpisywać się pytania próbę nawiązania kontaktu jak wszyscy mają mnie w nosie kiedyś było inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula kochana ja sie nie przeniose ,tu mi.jakos blizej ,przepraszam musial umknac mi Twoj post ...postaram sie to naprawic ,trzymaj sie kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Paula nie złość się, nikt nie odpisał bo pewnie nikt nie miał styczność z tym leliem. Ja ty zaglądam i czekam na nie przyjście @ ! U mni 5 cykl 21dc . Angelowa dobrze ze maly rośnie i ma się dobrze! Gościu nie możemy narzekać na kobitki z fasolkami w brzuszku bo chetnie opisywaly swoje pierwsze objawy dolegliwości i mysle ze jak o cos zapytamy to odpowiedza. Tylko forum się strasznie zacina i osoby z tad uciekają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna11111
Tak to praeda, to forum jest okropne :-( dlatego ja tez jestem na ovu :-) Angelowa troszke nie rozumiem czemu tak sie uparlas na to forum, forum jak kazde inne, fajnie by bylo jakbys pisala z nami na ovu bo jestem ciekawa co u jasia a tu nie da sie ciagle czytac up up, albo dodawac posty, ktore sie nie dodaja. Ja rozumiem, ze tu bylo fajnie, mi tez na poczatku ciezko bylo sie przyzwyczaic na ovu, ale zsufajcie mi to kwestia paru postow. Nie ma co zamykac sie tutaj, bo to forum jest wam blizsze ... Myslalam, ze bliskie sa wam osoby, a nie miejsce. Pozdrawiam i zapraszam wszystkich na ovu do starej paczki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a może zalozymy nowy temat na tym forum taki sam tytuł tylko cz . 2 ja próbowałam ale nie mogę dodac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Tez kiedys chciałam założyć nowy temat i nie chciało mi dodac :) sa tu jeszcze jakies starające się? Dziewczyny co u was, Becik 29 zaglądasz tu ? Aifoz, Afrodit jak wasze fasolki i samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
Może niech spróbuję założyć ktoś kto jest zalogowany ty Angelowa? jak to mówia do trzech razy sztuka :) ja na tym ovu Nie wyrabiam... Dwa dni Cie nie ma a tam 10 nowych stron.. Czekam na @ i Zaczynamy starania także fajnie by było jakby forum normalnie działało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem za ja rowniez nie przechodze na ovu. Tez mi sie nie podiba to zawieszanie sie forum. Jesli ktoras moze to zrobic to by bylo swietnie. Paula wierze ze po tej przerwie Ci sie uda bedzie swietnie zobaczysz :) 3 mam kciuki dziewczynki i pozdrawiam. Mila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna11111
Tutaj bylo juz zakladane nowe forum, bo myslalysmy, ze to przez ilosc stron, niestety nie pomoglo :-( no nic nie chcecie przejsc na ovu to nie, szkoda :-( chociaz forum jak kazde inne. Trzymajcie sie :-* i powodzenia w staraniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Paula a który dc u ciebie? Ten cykl juz masz bez tabl anty tak ? Dobrze pamiętam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Oho juz się zawiesiło, znow będzie ze 2 dni nieaktywne forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelowa11
Paula nowy cykl to nowa nadzieja :) dosc dlugo juz trwaja te Wasze starania ....podziwiam za wyyrwalosc :):):) odnosnie przenosin na forum.na ovu ...coz jakos nie do konca pasuje mi tamta formula to po pierwsze a po drugie ...coz ,juz n i e jestem staraczka i nie chcialabym zeby ktokolwiek czul sie dotkniety tym ,ze smiem cyt,, afiszowac sie ,,ze swoja ciążą....tutaj zaglądam właściwie z sentymentu..a i to zostalo zle odebrane,wiec po co pchac sie tam.gdzie cie nie chca ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Upup Up Up Up Up Up Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny prosze o pomoc i rade. moje cykle 24 dni. owulacja potwierdzona monitoringiem 15 dc. lekarz stwierdza za krotka faze. przepisuje duphaston. twierdzi ze moze sie udac w tym miesiacu bo owu sie odbyla stosunek byl tego dnia rano, olyn w zat. d. rowniez. kazal brac od 19 dc. przez 10 dni. wiec dzisiaj jest 28 dc. test zrobiony dzisiaj i wczoraj ooczywiscie negatywny. progesteron z 7 dpo 9.47.... moje pytanie brzmi skoro mam 28 dc przedluzony o 4 dni niz normalnie test negatywny wiec nie ma sie co ludzic ze cos sie jeszcze wydazy i czekac na okres...nie mam juz sily. lekarz mi narobil niepotrzebnej nadziei a moze ze mna jest cos nie tak. staram sie juz rok o 2 dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny prosze o pomoc i rade. moje cykle 24 dni. owulacja potwierdzona monitoringiem 15 dc. lekarz stwierdza za krotka faze. przepisuje duphaston. twierdzi ze moze sie udac w tym miesiacu bo owu sie odbyla stosunek byl tego dnia rano, olyn w zat. d. rowniez. kazal brac od 19 dc. przez 10 dni. wiec dzisiaj jest 28 dc. test zrobiony dzisiaj i wczoraj ooczywiscie negatywny. progesteron z 7 dpo 9.47.... moje pytanie brzmi skoro mam 28 dc przedluzony o 4 dni niz normalnie test negatywny wiec nie ma sie co ludzic ze cos sie jeszcze wydazy i czekac na okres...nie mam juz sily. lekarz mi narobil niepotrzebnej nadziei a moze ze mna jest cos nie tak. staram sie juz rok o 2 dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jak zwykle up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up Up Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up Up Up Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlufka
dziewczyny jaki powinnam brać kwas foliowy jak chcę zacząć starania o malucha? który będzie miał odpowiednia dawkę kwasu foliowego, zależy mi na tym najlepszym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up Up Up Up Up Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulek31
Cześć dziewczyny. Wczoraj pierwszy raz od pozytywnego testu byłam u lekarza. Wszystko potwierdzone, serduszko puka jak szalone. Dziewczyny miałam już sobie odpuścić i tu nagle taka niespodzianka, głowa do góry mnie sie udało uda sie i wam. Pozdrawiam was gorąco i życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
Niech ktoś spróbuję założyć nowe forum ja nie mogę... Ja dalej Czekam na @ 3 dni temu odstawiłam tabletki anty dziś już ból jak na @ więc obstawiam że Dziś lub jutro przyjdzie, czekam na 1 dc hehe :) mam nadzieję że tym razem się uda, powód nie powodzen prawdopodobne znaleziony(prolaktyna), w trakcie leczenia także myślę że mamy już większe szanse ;) Ja akurat zazywam kwas foliowy o nazwie folik tabletkę dziennie, mnóstwo tego po aptekach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
Anulek serdecznie gratuluję! Dużo zdrówka dla was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Anulek najważniejsze ze wszystko w porządku :) paula24 za wysoka miałaś prolaktyne? Oby @ szybko przyszla to zaczniecie nowy cykl staran. Przez jeden cykl bralas anty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to dziewczyny 3 mam kciuki za Was juz sie nie moge doczekac dobrych wiesci. Anulek gratulacje :):):) Mila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co do kwasu foliowego to ja zazywam jaki mi akurat w aptece poda nie korzystam z konkretnych. Najpierw mialam 0.4 teraz mam 0.8 wazne ze go biore poprostu. Mila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×