Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Powroze z tarota gratisowo

Polecane posty

Gość gość
Kasia 29.06.87 czy będę szczesliwa w małżeństwie w przyszlosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sylwia, 17.04.1996 Czy będę z chłopakiem którego bardzo kocham? Czy będziemy kiedyś razem czy w moim życiu pojawi się inny mężczyzna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zuzanna, 31.07.1997. Jak wygląda moja przyszłość w kwestii kariery oraz miłości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję, a czy możesz określicz czas? nawet tak w przybliżeniu? Czy np do końca roku? czy w przeciądu roku, 5, 10 lat? Magda w ciagu 2,3 lat pojawi sie jakis mezczyzna. Zwiazek moze okazac sie bardzo udany i nawet zakonczyc sie malzenstwem (wyszlas mie w cesarzowej, ktora moze tez oznaczac takie spelnienie jao matka). Natomiast na kolejny rok trudno jest mi powiedziec.....czy masz za soba jakas zakonczona znajomosc, nawet taka krotkotrwala, ktora ciebie bardzo rozczarowala?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak przedstawiaja się prognozy finansowe w najbliższych miesiącach ? będą jakieś problemy pieniężne ? Martyna 31.12.92r dziękuję W tej chwili wyszlo mi, ze masz problemy finansowe. Jest jednak duza szansa, ze w koljnych miesiacach twoje problemy finansowe sie skonczona, pojawi sie jakas nowa szansa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weronika 4.10.97 czy on nadal mnie kocha czy mam liczyć na nowe związki? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Dziękuję, a czy możesz określicz czas? nawet tak w przybliżeniu? Czy np do końca roku? czy w przeciądu roku, 5, 10 lat? Magda w ciagu 2,3 lat pojawi sie jakis mezczyzna. Zwiazek moze okazac sie bardzo udany i nawet zakonczyc sie malzenstwem (wyszlas mie w cesarzowej, ktora moze tez oznaczac takie spelnienie jao matka). Natomiast na kolejny rok trudno jest mi powiedziec.....czy masz za soba jakas zakonczona znajomosc, nawet taka krotkotrwala, ktora ciebie bardzo rozczarowala?. x x x ojej 2, 3 lata to długo... myślałam, ze szybciej, zwłaszcza, że napisałaś, że już tego mężczyznę znam. Bardzo przeżyłam pewną miłość, nie mogłam się pozbierać po tym. Teraz też próbuję poznawać mężczyzn, ale jakoś nie wychodzi. Jestem rozczarowana i załamana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sylwia, 17.04.1996 Czy będę z chłopakiem którego bardzo kocham? Czy będziemy kiedyś razem czy w moim życiu pojawi się inny mężczyzna? Sylwia ty sama zakonczysz ten zwiazek, wyszlas mi w krolowej mieczy. Pojawi sie nowy mezczyzna (kolo fortuny), z ktorym zbudujesz nowy zwiazek. PS karty to nie wyroczna, a ja nie jestem profesjonalistka. Wiec jesli wasza relacja jest teraz udana to zycze wam powodzenia i nie wywoluj wilka z lasu;.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kamila 1.5.1981, kiedy i gdzie poznam męża ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wrozko możesz spr co w kartach pominelasnie Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ojej 2, 3 lata to długo... myślałam, ze szybciej, zwłaszcza, że napisałaś, że już tego mężczyznę znam. Bardzo przeżyłam pewną miłość, nie mogłam się pozbierać po tym. Teraz też próbuję poznawać mężczyzn, ale jakoś nie wychodzi. Jestem rozczarowana i załamana.. Dlatego zapytalam sie o to czy twoj zwiazek sie niedawno skonczyl. Czasami nie znajac szczegolowo trudno jest prognozowac.....Bo wychodzi na to (tak jak myslalam po 2 rozkladzie), ze ten mezczyzna ciagle ma jakis wplyw na twoje zycie.....Myslisz o nim, itp. Dopiero jak uwolnisz sie od przeszlosci, mozesz otworzyc sie na nowe szanse. W tarocie trudno jest podac dokladny czas, bo to jest juz wyzsza szkola jazdy (np. odpowiedniki astrologiczne), a ja tutaj koncentruje sie na krotkich rozkladach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje wszyskim ;.) Na dzisiaj koncze, jestem juz zmeczona ;.) Zycze wam udanego wieczoru ;.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiedziałam :) Nie jest mi dane poznać wróżbę, haha a tak liczyłam na pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też liczyłam na wrozbe tym bardziej że byłam piminieta no dobra to pozdrawiam i miłego wieczoru życzę Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś postanowisz na nas poćwiczyć wróżenie, droga Wróżko! :) Pozdrawiam, Zuzanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ojej 2, 3 lata to długo... myślałam, ze szybciej, zwłaszcza, że napisałaś, że już tego mężczyznę znam. Bardzo przeżyłam pewną miłość, nie mogłam się pozbierać po tym. Teraz też próbuję poznawać mężczyzn, ale jakoś nie wychodzi. Jestem rozczarowana i załamana.. Dlatego zapytalam sie o to czy twoj zwiazek sie niedawno skonczyl. Czasami nie znajac szczegolowo trudno jest prognozowac.....Bo wychodzi na to (tak jak myslalam po 2 rozkladzie), ze ten mezczyzna ciagle ma jakis wplyw na twoje zycie.....Myslisz o nim, itp. Dopiero jak uwolnisz sie od przeszlosci, mozesz otworzyc sie na nowe szanse. W tarocie trudno jest podac dokladny czas, bo to jest juz wyzsza szkola jazdy (np. odpowiedniki astrologiczne), a ja tutaj koncentruje sie na krotkich rozkladach. X Dziękuję, ale naprawde jesteś dobra:) jeżeli chodzi o tego mężczyznę to masz racje, nadal utrzymujemy kontakt, traktuje go jak przyjeciela, ale czuje ze juz czas na nowy zwiazek. Mam nadzieję, że spełni się to co napisałąś. A czy jesteś w stanie określić czy będę miała dzieci? Ile i np jakiej plci?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powroze dzisiaj kolejnym kilku osobom. Jesli kogos ostatnio pominelam, to mozecie teraz napisac pytanie jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alicja 17.03.68 Jak karty widzą moje życie uczuciowe ? z góry dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia 29.06.87 czy będę szczesliwa w małżeństwie w przyszlosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alicja 17.03.68 Jak karty widzą moje życie uczuciowe ? z góry dziękuje usmiech.gif Alicja karty pokazuja, ze twoja stabilizacja uczuciowa zostala zaburzona. Prawdopodobnie chodzi o dlugoletni zwiazek (moze malzenstwo). Mozliwe, ze twoj partner lub ty przebywacie za granica (lub planujecie). Moze dopiero planujecie i to wystawi wasz zwiazek na probe. W kazdym razie wyglada na to, ze jedna strona daje wiecej, bardziej sie angazuje, druga natomiast jest bardzo pasywna. Jesli zastanawiasz sie czy ten zwiazek przetrwa to raczej nie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poznałam przez internet pewnego chlopaka (Michał 12.07.89) niby fajnie się gada, ale on czasami sie odzywa, czasami nie - czy cos z tego będzie? Kasia 09.03.88

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia 29.06.87 czy będę szczesliwa w małżeństwie w przyszlosci Kasia pytanie jest ogolne, czy jestes w zwiazku, czy pytasz sie czy bedziesz szczesliwa za x lat? Jesli jestes w zwiazku to czy twoj partner jest osoba bardzo stanowcza, racjonalna, nie tolerujaca sprzeciwu i niechetnie idaca na kompromisy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy podobam się mojemu szefowi? Ma na imię Piotr jest strzelcem (listopad) z 1978 - nie znam dnia. ja Anna 4.12.87

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W związku ale mąż raczej spokojny pracowity i nie rzadzacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedy jest dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poznałam przez internet pewnego chlopaka (Michał 12.07.89) niby fajnie się gada, ale on czasami sie odzywa, czasami nie - czy cos z tego będzie? Kasia 09.03.88 Michal traktuja wasza znajomoscia w bardzo niezobowiazujacy sposob. Jest szansa, ze mozecie byc przez jakis czas razem. Jednak to nie przetrwa - karty pokazaly takie znuzenie i brak zainteresowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marlena 28.02.1973 jak wyglada u mnie kwestia pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To spr wrozko jak możesz czy mąż mnie nigdy nie zdradzi Kasia 29.06.87

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mąż Krzysztof 06 07 82

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×