Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Powroze z tarota gratisowo

Polecane posty

Gość gość
Witam wróżko, ponawiam pytanie Czy moglabym prosić o wróżbę dla mnie? Magda 24/06/90. Czy możesz powiedzieć co się wydarzy u mnie w miłości i w finansach do końca roku Magda lepiej jak zadalabys konkretne pytanie.... Jesli chodzi o zycie uczuciowe to karty pokazaly jakies spotkania. Byc moze juz teraz na twojej drodze pojawil sie jakis mezczyna.....Jest to osoba bardzo uczuciowa, typ romantyka (mozliwe ze jest to ktos spod znaku raka, skorpoiona lub ryb). Pojawi sie tez ktos, ktos z koleji podchodzi do wszystkiego bardzo racjonalnie, a wiec jest przeciwienstwem powyzszego opisu. Jakies znaczacej zmiany nie widze, nowego zwiazku nie widze..... Natomiast odnosnie finansow pojawi sie cos nowego, co da ci duzo energi i motywacji do dzialania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:55 Niestety ona jest w związku. A kiedy mniej więcej ma dojść do tego spotkania i z czyjej inicjatywy? Mysle, ze to bedzie przypadkowe spotkanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamara21
Tamara 5.08.1994 Lepiej kontynuować studia od października w Polsce, czy może pójść do pracy i za rok spróbować studiów w innym kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamara21
Tamara 5.08.1994 Lepiej kontynuować studia od października w Polsce, czy może pójść do pracy i za rok spróbować studiów w innym kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odnośnie finansów masz rację, zmieniam pracę jesienią i jestem tym bardzo podekscytowana, mam nadzieję że nowe miejsce mi się spodoba :) A co do miłości... Tutaj też masz trochę racji, pojawił się na mojej drodze ktoś z przeszłości ale znowu zniknął.. czy jego widziałaś w kartach? Poznaję nowych mężczyzn, ale nic z tego nie wynika... cięzko mnie sobą zainteresować , nie jestem zbyt kochliwa... Pozdrawiam i dziekuje, Magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy Artur 14.04.1980 jest szczery i jakie ma zamiary? Magda Czy Lukaszem muoge liczyc na powazny zwiazek? Magda 14.07.83 Z kart wynika, ze Artur ma za soba trudny zwiazek. I w tej chwili bardziej koncentruje sie na pracy.....Raczej nie widze uczuc tutaj... Natomiast z Lukaszem jest to bardzo swiezy zwiazek, uczucia sa....ale on chyba jeszcze sie wacha, nie jest pewny....Zwiazek ma szanse sie udac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:20 Dziękuję w takim razie za wróżbę. Już sam nie wiem co myśleć bo każda wróżka ma inną wersje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tamara 5.08.1994 Lepiej kontynuować studia od października w Polsce, czy może pójść do pracy i za rok spróbować studiów w innym kraju Na studia w Polsce wyszlo, ze tak to jest dobry pomysl, jednak moze cos nie pojsc po twojej mysli (moze terminy, albo brak jakis punktow, zaliczen). Jesli jednak by wyszlo to jak najbardziej sa dobre perspektywy. Natomiast na studia zagranica wyszlo, ze tez masz szanse, jednak widac duze opoznienie, dostalabys sie jednak na 100%, potem moga sie pojawic u ciebie problemy z brakiem motywacji i przeciazenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamara21
Co może być nie tak w innym kraju. Lepiej Holandia czy Dania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z Holandia nie wyjdzie....Bardziej wydaje mi sie prawdopodobna Dania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamara21
Dlaczego z Holandią nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego z Holandią nie? Odpowiedzialam tylko na pytanie....Ty znasz wiecej szczegolow, wiec powinnas sie kierowac rozsadkiem. Powodzenia;.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na dzisiaj koncze, zycze wszystkim milego wieczoru ;.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poproszę o wróżbę. Czy uda mi się w tym roku wynająć mieszkanie z narzeczonym? Anna, 23/07/85. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klaudia, 23.08.1997r. Czy zdam prawo jazdy za pierwszym razem? Czy zdam maturę i dostane się na studia? Z gory bardzo dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od jak dawna wrózysz wrozko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy pojawi się mężczyzna, z którym wejdę w związek? Katarzyna 04.04.1992

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam :-) Proszę napisz mi czy mam nadal tkwic w moim małżeństwie. Czy może będzie lepiej? Mariola 22 12 1981

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wróżko będziesz dzisiaj wróżyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu autorka. Dzisiaj znowu powroze kilku osobom. Przy pytaniu na zwiazek nie zapomnijcie podac rowniez imienia partnera/partnerki lub osoby ktora wam sie podoba;.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od ilu lat wrozysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wroze od kilku lat ;.) Nie ma dzisiaj chetnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krzysztof 17.11.1990 Jak ułoży się mój związek z Ewą 15.09.88?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paulina 26.12.1988 milosc kiedy kto to bedzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krzysztof 17.11.1990 Jak ułoży się mój związek z Ewą 15.09.88? Krzysztof z kart wynika, ze ponownie sie zeszliscie? Mozliwe, ze jestescie po jakis "przejsciach" (moze Ewa lub ty ma za soba trudny zwiazek). Wyglada na to ze jest poczatek zwiazku, ktory zapowiada sie na bardzo udany. Jesli nie planujecie jeszcze dzieci to uwaga, bo mozecie niedlugo zostac rodzicami ;.) Powodzenia (czy twoja partnerka jest juz w ciazy?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dorota 84 rok,czy dziecko które nie dawno urodziłam jest męża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paulina 26.12.1988 milosc kiedy kto to bedzie? Paulina pojawi sie ktos na twojej drodze (do roku czasu). W tej chwili jestes troche sfrustrowana i rozzalona, moze ze wzgledu na negatywne doswiadczenia, ale to sie definitywnie zwieni! Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dorota 84 rok,czy dziecko które nie dawno urodziłam jest męża? Dorota nie potrafie udzielic ci na to pytanie odpowiedzi, bo karty sa malo wyrazne. Czasami sie tak zdarza, gdy z jakis przyczyn nie chca "mowic". Biorac jednak pod uwage 5 mieczy, ktora sie pojawila na samym poczatku (nawiazujaca do zdrady) i 6 kieli -mozliwe, ze nie jest to dziecko twojego meza.....Ale nie jestem prorokiem i jesli bardzo zalezy ci na poznaniu prawdy to powinnas zrobic test...Wtedy bedziesz miala 100% pewnosc. Powodzenia;.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlaluna
Co mnie czeka w tym miesiacu 18.12.73r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co mnie czeka w tym miesiacu 18.12.73r. Prosze podaj jeszcze swoje imie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×