Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Powroze z tarota gratisowo

Polecane posty

Gość gość
co widac u mnie w sferze uczuciowej? jestem sama Magda 23.10.89

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Angela 17.10.1986. Co myśli o mnie Maciej 30.06.1986 ? Angela czy razem pracujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, jestem Edyta tam na górze strony i czekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agus8784
No to jeszcze raz Agnieszka 08.07.1994 Daniel 23.11.86 mampromlemy zdrowotne. Kiedy i czy w ogóle doczekamy się potomstwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chce podawać daty, powiem tylko że jestem skorpionem Dawid, a ona Panna i nazwijmy ją X. Powiedz mi czy ona mnie kocha. Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dobra na górze poprzedniej strony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brygida 28.12.95 Życie uczuciowe w ciągu najbliższych kilku miesięcy;) I czy mój były chłopak seplni swoją groźbę i będzie się na mnie mscil czy odpuści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia 870629 w związku na najbliższe 3 msc po prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agus8784
To jeszcze raz Agnieszka 08.07.94 Daniel 23.11.86 mam problemy zdrowotne kiedy I czy w ogóle doczekamy się potomstwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Literatka niemal pełna
Ja mam pytanie. Czy powinnam napisać powieść, czy jeszcze pochałturzyć w krótkiej formie? I czy uda mi się wreszcie zarobić większą kasę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co widac u mnie w sferze uczuciowej? jestem sama Magda 23.10.89 Magda wyglada na to, ze rozczarowal ciebie jakis mezczyzna (podobal ci sie, ale to byla jednostronna facynacja). Mysle, ze nadal to przezywasz i ciagle o nim myslisz....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, jestem Edyta tam na górze strony i czekam usmiech.gif Edyta prosze podaj jeszcze raz pytanie i date

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Edyta 12.11.1999 Czy znajdę w końcu przyjaciół?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co widac u mnie w sferze uczuciowej? jestem sama Magda 23.10.89 Magda wyglada na to, ze rozczarowal ciebie jakis mezczyzna (podobal ci sie, ale to byla jednostronna facynacja). Mysle, ze nadal to przezywasz i ciagle o nim myslisz....? Chciałabym kogoś poznać na poważnie, ale jakoś nie wychodzi... czy widac moze jakiegos męzczyznę w najblizszym czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to jeszcze raz Agnieszka 08.07.1994 Daniel 23.11.86 mampromlemy zdrowotne. Kiedy i czy w ogóle doczekamy się potomstwa? Tak, i to niedlugo (wyszly mi 3 kiele, 8 bulaw i gwiazda!). Mysle, ze powinnas przestac sie martwic, bo to ma negatywny wplyw. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Angela17.10.1986 tutaj. Nie,my razem nie pracujemy.Chcialabym znac jego zamiary i ogolnie jak się potoczy dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej wróżko, już wczoraj mi wrożyłaś. Czy mogłabyś powedzieć mi jakie zamiary ma wobec mnie (czy w ogóle jakiekolwiek) i co o mnie myśli facet z przeszłości? Wolę nie podawać imienia.. to ktoś dla mnie bardzo ważny. Czy widzisz odnowiony kontakt pomiędzy nami i spotkanie? Z góry dziękuję. Magda 240690.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agus8784
Dziękuję bardzo. Życzę spokojnej nocy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co widac u mnie w sferze uczuciowej? jestem sama Magda 23.10.89 Magda wyglada na to, ze rozczarowal ciebie jakis mezczyzna (podobal ci sie, ale to byla jednostronna facynacja). Mysle, ze nadal to przezywasz i ciagle o nim myslisz....? Chciałabym kogoś poznać na poważnie, ale jakoś nie wychodzi... czy widac moze jakiegos męzczyznę w najblizszym czasie? Magda wyszlas mi w kartach jako osoba, ktora jest wewnetrznie zablokowana, dlatego spytalam sie o tego mezczyzne, bo cos sie w twoim zyciu wydarzylo co spowodowalo, ze masz w sobie duzo zalu, ciagle myslisz i analizujesz....Powinnas sie bardziej otworzyc****atrzec ufniej w przyszlosc. Wtedy jest szansa ze kogos poznasz....Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wrozko tu Kasia 29.06.1987 już mi parę dni temu wrozylas,lecze się hormonalnie mam 4 msc na zajście w ciążę czy uda się w tym czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chce podawać daty, powiem tylko że jestem skorpionem Dawid, a ona Panna i nazwijmy ją X. Powiedz mi czy ona mnie kocha. Z góry dzięki. Dawid - czy dziewczyna o imieniu x jest obecnie w zwiazku? Mozliwe, ze zaczeliscie sie spotykac, ale cos sie wydarzylo? Bo w kartach wyszlo jakies rozczarowanie, dziewczyna jest rozzalona i to mi wyszlo w kartach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wróżko jesteś jeszcze? :) Tu Edyta i nadal czekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Edyta 12.11.1999 Czy znajdę w końcu przyjaciół?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brygida 28.12.95 Życie uczuciowe w ciągu najbliższych kilku miesięcyoczko.gif I czy mój były chłopak seplni swoją groźbę i będzie się na mnie mscil czy odpuści Brygida, mysle ze nawiazesz z kims kontakt z twojej przeszlosci (ale to bedzie twoj byly chlopak). Masz szanse na nowy zwiazek, w kazdym razie bedzie to raczej pozytywny czas dla ciebie! Nie sadze, ze twoj byly chlopak bedzie sie na tobie mscil, bo on kogos poznal i na tym teraz skupia swoja uwage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialam na mysli, ze to nie bedzie twoj byly chlopak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Edyta 12.11.1999 Czy znajdę w końcu przyjaciół? Edyta tak! Pamietaj, ze kazde negatywne doswiadczenie nasz ksztaltuje! Poznasz nowych ludzi, ale czy to beda znajomi czy przyjaciele to musisz sama zdecydowac. Nic na sile, powolutku i nie staraj sie zmieniac na sile, by byc lubiana. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Literatka niemal pełna
Hej, wróżko, pominęłaś mnie: Ja mam pytanie. Czy powinnam napisać powieść, czy jeszcze pochałturzyć w krótkiej formie? I czy uda mi się wreszcie zarobić większą kasę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wrozko tu Kasia 29.06.1987 już mi parę dni temu wrozylas,lecze się hormonalnie mam 4 msc na zajście w ciążę czy uda się w tym czasie? Kasia bardzo rzadko stawiam karty na ciaze. Mysle, ze lepiej dla ciebie bedzie skupic sie teraz na terapii. Nie chce nic prognozowac, bo karty to nie wyrocznia ;.), a ty w tej chwili musisz sie wyluzowac, bo wiem po kolezankach, ze ciaza zdarza sie wtedy gdy najmniej sie tego spodziewalas ;.) Jak bedziesz strasznie chciala to moze wyjsc na odwrot. Ja zycze ci wszystkiego najlepszego! (bedzie dobrze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eratka niemal pełna dziś Hej, wróżko, pominęłaś mnie: Ja mam pytanie. Czy powinnam napisać powieść, czy jeszcze pochałturzyć w krótkiej formie? I czy uda mi się wreszcie zarobić większą kasę? Potrzebuje twoje imie i date urodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy Michał(01.09.90) się do mnie odezwie? Anita 22.05.91

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×