Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Powroze z tarota gratisowo

Polecane posty

Gość gość
W związku ale mąż raczej spokojny pracowity i nie rzadzacy Kasia w porzadku to by pasowalo do opisu kart (nie musi rzadzic, poprostu chodzilo mi o osobe ceniaca stabilizacje i taka racjonalnie podchodzaca do zycia). Mysle, ze nie masz sie czego obawiac. Karty pokazaly jakis nowy impuls, ktory ozywi wasza relacje, byc moze bedzie to jakis wyjazd. Jedynym negatywnym aspektem w waszej relacji jest to, ze twoj maz nie za bardzo okazuje ci uczucia i mozesz czasami czuc emocjonalna pustke. Dlatego powinniscie kazde nieporozumienie odrazu wyjasnic. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boże Pani chyba go zna szok 100% prawdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy podobam się mojemu szefowi? Ma na imię Piotr jest strzelcem (listopad) z 1978 - nie znam dnia. ja Anna 4.12.87 Ania czy Piotr jest po rozwodzie? W kazdym razie wyszlo mi, ze jest w tej chwili sam.....Podobasz sie mu, ale wyszlo tez ze ty za bardzo idealizujesz ta znajomosc. Raczej zwiazku dlugotrwalego nie widze, ale kto wie.....Zycze wam powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia 09.03.88, dziękuję, a czy internet jest dobrym miejscem abym poznała kogoś na stałe-męża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marlena 28.02.1973 jak wyglada u mnie kwestia pracy Marlena wyszlo mi, ze niedawno cos zaczelas.....moze to byc nowa praca lub praca na wlasny rachunek. W kartach widoczna jest pewna ambiwalencja, z jednej strony bylas na poczatku zadowolona (lub nadal jestes), z drugiej strony karty pokazuja jakies braki, rowniez finansowe. Moze byc tez tak, ze sie super realizujesz, ale to nie przeklada sie na dobre wynagrodzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia dziękuję Ci bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Czy wrócę do Polski czy znajdę tu nowe mieszkanie ,czy zostanę w tym w którym teraz mieszkam? Dorota 31.07.1975

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, Piotr jest sam, był w długoletnim związku. Masz rację trochę idealizuje, ale bardzo mi się podoba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To spr wrozko jak możesz czy mąż mnie nigdy nie zdradzi Kasia 29.06.87 Kasia tutaj nie potrafie udzielic ci jednoznacznej odpowiedzi. W kazdym razie w waszym zwiazku czegos brakuje mozliwe ze i tobie i twojemu mezowi (lub tylko jednej ze stron). Karty pokazaly rutyne i straszna monotonie w waszej relacji. Jesli to sie nie zmieni to mozliwe jest, ze twoj maz na cos sie zdecyduje......bo pojawila sie karta diabla, ktora nie tylko wskazuje na takie "uwiazanie" w sensie rutyny i braku nowych impulsow, ale rowniez moze wskazywac na myslenie o zdradzie lub zdrade. Dlatego jako rade karty wskazuja, ze musicie popracowac nad zwiazkiem (wiecej ze soba rozmawiac i brac pod uwage potrzeby swoje i partnera, ozywic zwiazek). Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia 09.03.88, dziękuję, a czy internet jest dobrym miejscem abym poznała kogoś na stałe-męża? Kasia nie! Karty pokazuja, ze cos sie wydarzy co ciebie zupelnie zrazi do internetu (w sensie szukania partnera). Karty jednoznacznie pokazuja, ze przez internet nikogo nie poznasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia 09.03.88 - skoro nie internet to gdzie szukać? Czy może karty pokazują, że będę sama do końca życia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Czy wrócę do Polski czy znajdę tu nowe mieszkanie ,czy zostanę w tym w którym teraz mieszkam? Dorota 31.07.1975 Dorota, karty pokazuja, ze masz szanse na znalezienie mieszkania w Polsce. Jednak cos nieoczekiwanego sie wydarzy (rowniez w sensie zmiany swiatopogladu), ze jednak sama zdecydujesz sie pozostac tam gdzie teraz mieszkasz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wrizko przed chwilą pisałaś że ok w małżeństwie będzie a za chwilę że może zdradzić?Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia 09.03.88 - skoro nie internet to gdzie szukać? Czy może karty pokazują, że będę sama do końca życia? Kasia nie pozostaniesz sama do konca zycia, nie popadaj w pesymizm. Karty pokazaly, ze problem tkwi.....w tobie. Jestes bardzo pasywna i zamknelas sie w swojej skorupce. Dlatego nie potrafisz dostrzec nadarzajacych sie szans.....Musisz byc bardziej otwarta na ludzi, a partner sam sie znajdzie. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wróżko, Czy moglabym prosić o wróżbę dla mnie? Magda 24/06/90. Czy możesz powiedzieć co się wydarzy u mnie w miłości i w finansach do końca roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paulina26.12.1988 kiedy milosc i kto to bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wrizko przed chwilą pisałaś że ok w małżeństwie będzie a za chwilę że może zdradzić?Kasia Kasia jesli zadajesz kilka pytan to nie dziw sie.....Tego sie nie robi. Przy tylu postach nie moge sprawdzac ile osob i jakie zadaly pytania. Jednak z tego co sie orientuje, to sama przytaknelas, ze maz nie jest wylewny. Zatem jesli pojawila sie u was rutyna to mozliwe, ze kiedys moze dojsc do zdrady (nawet jesli teraz jest wszystko ok)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLilka
To ja serdecznie proszę: kiedy będę w szczęśliwym związku, jak ułoży się moje życie uczuciowe ? (Anna 1981*08*15)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego odradzam wszystkim zadawanie tego samego pytania tylko w innej formie. Na dzisiaj dziekuje wszystkim za uwage i zapraszam nastepnym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję wrozko. Dorota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok dziękuję za wrozbe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy Artur 14.04.1980 jest szczery i jakie ma zamiary? Magda Czy Lukaszem moge liczyc na powazny zwiazek? Magda 14.07.83

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję wróżko za wróżbę. Agnieszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj znowu powroze kilku osobom;.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wygląda jej stosunek do mnie/czy jest szansa na odnowienie kontaktu i coś więcej ewentualnie? 22.12.92 dominik. Edyta - nie pamiętam daty. Będę wdzięczny za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dominik ja mysle, ze Edyta moze byc w zwiazku, ewentualnie ktos sie na jej drodze pojawil (ale karty na malo wyrazne, mozliwe ze sie myle). Dojdzie do spotkania miedzy wami! Ale raczej zwiazku z tego nie bedzie, w kazdym razie dojdzie miedzy wami do wyjasnienia kilku spraw. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu autorka: mozecie zadawac pytania do 19:10, potem mnie juz tutaj nie bedzie. Zatem jak macie jakies pytania to zapraszam;.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wróżko, ponawiam pytanie Czy moglabym prosić o wróżbę dla mnie? Magda 24/06/90. Czy możesz powiedzieć co się wydarzy u mnie w miłości i w finansach do końca roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:55 Niestety ona jest w związku. A kiedy mniej więcej ma dojść do tego spotkania i z czyjej inicjatywy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy Artur 14.04.1980 jest szczery i jakie ma zamiary? Magda Czy Lukaszem moge liczyc na powazny zwiazek? Magda 14.07.83

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×