Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Powroze z tarota gratisowo

Polecane posty

Gość gość
Topik sie zacina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Angela 17.10.1986. Co myśli o mnie Maciej 30.06.1986 ? Angela, ja mysle ze Maciej nie ma wobec ciebie dobrych zamiarow, powinnas uwazac! Podobasz mu sie to jest pewne, ale nie widze tutaj uczuc. Moze sie myle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość        Nostradamus
Wrozko ja bym prosił o powrozenie co mnie jeszcze czeka dobrego ? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dziękuję za wywróżenie :) E.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy Michał(01.09.90) się do mnie odezwie? Anita 22.05.91 Mysle, ze sie odezwie, bedzie szukal z toba rozmowy (moze poprzez internet, sms) by wyjasnic cos....Nastaw sie na rozmowe, ktora niekoniecznie bedzie przyjemna, ale rozwieje twoje watpliwosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu autorka - komentarze "gina", lub sa publikowane z duzym opoznieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chce podawać daty, powiem tylko że jestem skorpionem Dawid, a ona Panna i nazwijmy ją X. Powiedz mi czy ona mnie kocha. Z góry dzięki. Dawid - czy dziewczyna o imieniu x jest obecnie w zwiazku? Mozliwe, ze zaczeliscie sie spotykac, ale cos sie wydarzylo? Bo w kartach wyszlo jakies rozczarowanie, dziewczyna jest rozzalona i to mi wyszlo w kartach! X Tak dokładnie tak jest jak piszesz. Co do związku nie jestem pewny, ale całkiem możliwe. Generalnie wszystko się sprawdza co napisałaś. A to rozżalenie to z mojego powodu? Czy powinienem próbować to jakoś naprawić? Jeśli będziesz tutaj jutro to odpowiedz prosze. Pozdrawiam, Dawid.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia,31.03.1975 czy będę z tym mężczyzną,z którym spędzam wakacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćdupa
Czy bede. Jeszvze zzyla18.12.73

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda że mnie pominęłaś wróżko. I nie rozumiem czemu nie odpowiadasz na wcześniejsze pytania, ludzi którzy wciąż tu czekają na wróżbę, a tylko tym co akurat są teraz na temacie odpowiadasz. Chyba by wypadało w kolejności ludziom wróżyć, a nie tylko tym co akurat teraz są i pytają, skoro wcześniej ludzie zostawili swoje pytania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koleżanka mnie poprosiła o zadanie pytania Oliwia (26.01.1999) chciałaby wiedzieć, czy skończy szkołę (technikum) i tak mniej więcej czy uda jej się zdać maturę. A czy potem iść na studia? Bo za bardzo dziewczyna nie wie, w jakim zawodzie się sprawdzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję wrozko za miłe słowa,właśnie tego się obawiam,że z lekami też się nie uda mi zajść w ciążę.Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie tez wróżko pominęłaś. Klaudia 23.08.1997 Czy zdam prawo jazdy za pierwszym razem? Czy zdam maturę i dostane się na studia? Z gory dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Angela17.10.1986. Dziekuje za wrozbe! Maciej 30.06.1986 rzeczywiście ostatnio zapomina się,grozil,ze mnie skrepuje i sexualnie... wyzywal także.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wróżysz jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda że mnie pominęłaś wróżko. I nie rozumiem czemu nie odpowiadasz na wcześniejsze pytania, ludzi którzy wciąż tu czekają na wróżbę, a tylko tym co akurat są teraz na temacie odpowiadasz. Chyba by wypadało w kolejności ludziom wróżyć, a nie tylko tym co akurat teraz są i pytają, skoro wcześniej ludzie zostawili swoje pytania... Witam, przykro mi, ze jestes rozczarowana....ale nie odpowiadam na pytania zadane offline, bo nie wiem czy ktos bedzie takie odpowiedzi czytal, a mi zalezy rowniez na reakcji, skomentowaniu mojej odpowiedzi. Poza tym z racji tego, ze wroze nieodplatnie w ramach wolnego czasu - to nic nie musze, a jedynie tylko moge.....Pozdrawiam ;.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powroze dzisiaj znowu kilku osobom, zapraszam ;.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem co prawda sama, ale chciałabym wiedzieć czy będę miała dzieci? ile? jaka płeć? Anna 30.12.88. Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj, ja ponawiam pytanie z wczoraj, naprawde zalezy mi na odpowiedzi :( gość wczoraj Hej wróżko, już wczoraj mi wrożyłaś. Czy mogłabyś powedzieć mi jakie zamiary ma wobec mnie (czy w ogóle jakiekolwiek) i co o mnie myśli facet z przeszłości? Wolę nie podawać imienia.. to ktoś dla mnie bardzo ważny. Czy widzisz odnowiony kontakt pomiędzy nami i spotkanie? Z góry dziękuję. Magda 240690.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chce podawać daty, powiem tylko że jestem skorpionem Dawid, a ona Panna i nazwijmy ją X. Powiedz mi czy ona mnie kocha. Z góry dzięki. Dawid - czy dziewczyna o imieniu x jest obecnie w zwiazku? Mozliwe, ze zaczeliscie sie spotykac, ale cos sie wydarzylo? Bo w kartach wyszlo jakies rozczarowanie, dziewczyna jest rozzalona i to mi wyszlo w kartach! X Tak dokładnie tak jest jak piszesz. Co do związku nie jestem pewny, ale całkiem możliwe. Generalnie wszystko się sprawdza co napisałaś. A to rozżalenie to z mojego powodu? Czy powinienem próbować to jakoś naprawić? Jeśli będziesz tutaj jutro to odpowiedz prosze. Pozdrawiam, Dawid. Dawid ja mysle, ze ona jest w zwiazku.....lub ze kogos poznala. Czy jest rozzalona z twojego powodu? Biorac pod uwage wczorajszy rozklad.....to jest to calkiem prawdopodobne, bo pojawila mi sie 3 mieczy.....Byc moze zraniles ja nawet nieswiadomie mowiac cos? W dzisiejszym rozkladzie tez mi podobnie wyszlo.....tym razem pojawila sie 4 pucharow, ktora swiadczy wlasnie o roczarowaniu, braku zadowlonia i znudzeniu. Biorac pod uwage koljne karty.....powinienes z ta dziewczyna porozmawiac, wyjsc jej na przeciw i wyjasnic pewne sprawy....Byc moze za bardzo idealizujesz ta znajomosc? Rozmowa powinna rozwiac wszelkie watpliwosci. Pozdrawiam i zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem co prawda sama, ale chciałabym wiedzieć czy będę miała dzieci? ile? jaka płeć? Anna 30.12.88. Dziękuję Nie odpowiadam na pytania dotyczace plci i ilosci dzieci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj, ja ponawiam pytanie z wczoraj, naprawde zalezy mi na odpowiedzi smutas.gif gość wczoraj Hej wróżko, już wczoraj mi wrożyłaś. Czy mogłabyś powedzieć mi jakie zamiary ma wobec mnie (czy w ogóle jakiekolwiek) i co o mnie myśli facet z przeszłości? Wolę nie podawać imienia.. to ktoś dla mnie bardzo ważny. Czy widzisz odnowiony kontakt pomiędzy nami i spotkanie? Z góry dziękuję. Magda 240690. Magda mozliwe, ze ten mezczyzna jest w zwiazku.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolezanka powinna zadac pytania sama....przykro mi....Poza tym raczej nie wroze osobom nieletnim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Witaj, ja ponawiam pytanie z wczoraj, naprawde zalezy mi na odpowiedzi smutas.gif gość wczoraj Hej wróżko, już wczoraj mi wrożyłaś. Czy mogłabyś powedzieć mi jakie zamiary ma wobec mnie (czy w ogóle jakiekolwiek) i co o mnie myśli facet z przeszłości? Wolę nie podawać imienia.. to ktoś dla mnie bardzo ważny. Czy widzisz odnowiony kontakt pomiędzy nami i spotkanie? Z góry dziękuję. Magda 240690. Magda mozliwe, ze ten mezczyzna jest w zwiazku..... xxx Tak to jest bardzo prawdopodobne. Był w zwiazku pół roku temu, ale późnej stracilismy kontakt i nie wiem jak to jest teraz. Ale czy istnieje jakakolwiek szansa? Czy jest szczęśliwy w tym zwiazku? Czy widzisz spotkanie między nami? Jestem na skraju załamania nerwowego :O to chyba mój bliźniaczy płomień. I wiem, że on też coś do mnie czuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma chetnych.....to na dzisiaj koncze ;.) Ide poczytac ksiazke, a wam zycze milego wieczoru ;.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martin31
Jak potoczy się moje zycie uczuciowe, czy wezme slub z kobieta i czy poznam taka na cale zycie ? Martin 18.06.1985.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co będzie z moim małżeństwem? Mariola 22 12 1981. Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to jest bardzo prawdopodobne. Był w zwiazku pół roku temu, ale późnej stracilismy kontakt i nie wiem jak to jest teraz. Ale czy istnieje jakakolwiek szansa? Czy jest szczęśliwy w tym zwiazku? Czy widzisz spotkanie między nami? Jestem na skraju załamania nerwowego pechowiec.gif to chyba mój bliźniaczy płomień. I wiem, że on też coś do mnie czuje smutas.gif Kochana patrzac na karty wydaje mi sie, ze on jest w zwiazku......Czy mu sie podobasz? Tak! (czy jestes blondynka, lub masz wlosy ciemny blad?- bo tak mi wyszlas w kartach), ale jest to mezczyzna, ktory nie skacze z kwiatka na kwiatek, ma swoje zasady i kregoslup moralny - wiec jesli jest w zwiazku to moze byc problem.....Podaj mi nastepnym razem chociaz jego imie to jeszcze raz zobacze (najlepiej tez date urodzenia). Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra powroze jeszcze powyzszym osobom ;.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×