Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Powroze z tarota gratisowo

Polecane posty

Gość gość
Dziękuję kochana usmiech.gif Tak masz rację to on się odciął ode mnie, bo wtedy był w związku. Taki był powód zerwania kontaktu. Ostatnio odniosłam wrażenie, że on znowu chce odnowić ten kontakt, ale sprawa utknęła w martwym punkcie i się trochę załamałam smutas.gif niepotrzebnie znowu się pojawił w moim życiu. Ja się na pewno do niego nie odezwę. Jesli on tego nie zrobi, to będzie tak jak mówisz = każdy pójdzie w swoją stronę.. chociaż mam jednak nadzieję i wiarę, że będzie inaczej. Bo nasze spotkanie było niesamowite i wiem, że on też o mnie myśli, nawet jeśli jest z inną... Takie coś zdarza się bardzo rzadko w życiu, taki grom z jasnego nieba... A czy widziałaś może w kartach czy poznam kogoś nowego wkrótce? Czy ułożę sobie życie, czy zakocham się znowu ale z wzajemnością? Wlasnie ten zwiazek u niego tez mi wyszedl wczoraj (chyba o tym wczoraj pisalam), ale wlasnie to jest dziwna sprawa.....bo mi sie wydaje, ze on nie jest w tym zwiazku szczesliwy i zastanawiam sie czy czasami on nie jest znowu sam...... Poloze ci karty innym razem (na sprawy uczuciowe), bo dzisiaj nie dam rady.....Na koniec dodam jeszcze, ze czasami karty sa niejasne jesli w zyciu danej osoby sa duze zmiany...Nalezy wtedy poczekac i po jakims czasie zadac pytanie ponownie. W kartach wczoraj i dzisiaj wyszlas mi jako kobieta dosc pewna siebie, wczoraj w krolowej bulaw, dzisiaj w 9denarow, mozliwe ze pewne wydarzenia w twoim zyciu dodadza ci jeszcze wiekszej pewnosci siebie...i zmiane dotychczasowych priorytetow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu topik sie zacial.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beata 20.05.1998 Czy Karol 14.07.1995 o mnie myśli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wróżko będziesz dzisiaj tutaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kafeteria jest do dupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurczę, szkoda, że mnie to ominęło ;) Wróżko, pamiętaj proszę o mnie następnym razem; Zuzanna, 31.07.1997, jak tam moja kariera i miłość w najbliższej przyszłości? Czy kwestie kariery i nauki pójdą po mojej myśli, zaś w miłości - może jakiś postęp? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie ten zwiazek u niego tez mi wyszedl wczoraj (chyba o tym wczoraj pisalam), ale wlasnie to jest dziwna sprawa.....bo mi sie wydaje, ze on nie jest w tym zwiazku szczesliwy i zastanawiam sie czy czasami on nie jest znowu sam...... Poloze ci karty innym razem (na sprawy uczuciowe), bo dzisiaj nie dam rady.....Na koniec dodam jeszcze, ze czasami karty sa niejasne jesli w zyciu danej osoby sa duze zmiany...Nalezy wtedy poczekac i po jakims czasie zadac pytanie ponownie. W kartach wczoraj i dzisiaj wyszlas mi jako kobieta dosc pewna siebie, wczoraj w krolowej bulaw, dzisiaj w 9denarow, mozliwe ze pewne wydarzenia w twoim zyciu dodadza ci jeszcze wiekszej pewnosci siebie...i zmiane dotychczasowych priorytetow... xxx Dziękuję Ci jeszcze raz mocno :) Masz rację, jestem kobietą pewną siebie :) Z tymi zmianami to prawda, niedługo zmieniam pracę i mieszkanie.. więc właściwie wszystko mi się zmieni. Można powiedzieć, że zacznę nowe, inne życie. Tylko brakuje mi najwazniejszego dla mnie - kogoś u moim boku :) i cięzko jest poznawać nowych ludzi, kiedy jedna osoba utkwiła w sercu i nie chce z niego wyjść... a wiesz może czy ja mogłabym się odezwać do Niego? Czy jest sens, czy to coś da czy mnie spławi? Tak bardzo chcialabym z nim porozmawiać :( przepraszam za tyle pytań, ale naprawdę masz talent, jak czytam co mi piszesz, to tak jakbyś mnie znała i całą tę sytuację. Aż nie mogę w to uwierzyć :) życze Ci miłego dnia 🌼 pozdrawiam, Magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agus8784
Witaj. Chciałabym jeszcze wiedzieć czy Ja i partner będziemy już dla siebie tymi jedynymi partnerami. Czy to miłość do końca życia? Agnieszka 08.07.94 i Daniel 23.11.86

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazdroszcze talentu I dziekuje za odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karolina 01.10.1998 Czy powinnam zerwać z obecnym chłopakiem? Co ze sprawami sercowymi? Czy będę miała dobre stosunki z rodziną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę o wróźbę,pominęła mnie Pani. Kasia,31.03.1975,czy będę z tym partnerem,z którym spędzam urlop?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie wróżka? Jest jakiś nowy temat czy zniknęła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juz mysllem ze sie dzisz alapie na wrozbe a to tylko na pusto podbity temat :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też czekam i czekam i nic, dwa podejścia miałam i mnie ominęła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie, tutaj autorka. Przepraszam was, ale narazie jestem bardzo zajeta i jakos tez nie mam weny do wrozenia :(( Zycze wszystkim udanego weekendu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wróżko, jak z moim życiem uczuciowym, czy będę nadal ze swoim obecnym partnerem? Nika 12.01.94. Z góry dziękuje za Odp. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znam świetną wrózkę która wrózy emailowo. Jej adres to tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile kosztuje wrózba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wróżko, daj znać, jeśli tylko będziesz mogła powróżyć... czekam z niecierpliwością :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×