Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Powroze z tarota gratisowo

Polecane posty

Gość gość
Ja też proszę co mnie czeka w ciągu 3 najblixszych miesięcy Kasia 870629

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agnieszka 08.07.1994 czy Partner z którym jestem 23.11.86r Daniel jest ze mną naprawdę szczęśliwy i naprawdę mnie kocha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też proszę co mnie czeka w ciągu 3 najblixszych miesięcy Kasia 870629 Kasia sprecyzuj prosze czy chodzi ci o uczucia czy prace. Czy jestes obecnie w zwiazku dosc trudnym (mozliwe ze takim bez perspektyw?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agnieszka 08.07.94 czy mój partner Daniel 23.11.86 jest ze mną naprawdę szczęśliwy i czy kocha mnie szczerze ? Jesteśmy razem 5 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też proszę co mnie czeka w ciągu 3 najblixszych miesięcy Kasia 870629 Kasia sprecyzuj prosze czy chodzi ci o prace czy uczucia. Czy jestes w tej chwili w zwiazku? Czy jest to mezczyzna z ktorym pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co widac u mnie w sferze uczuciowej? jestem sama Magda 23.10.89

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiadomosci nie dochodza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agus8784
Agnieszka 08.07.94 czy mój partner Daniel 23.11.86 jest ze mną naprawdę szczęśliwy i kocha mnie szczerze? Jesteśmy razem 5 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W miłości Kasia jestem w zwiazku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlaluna
18.12.73r.Danuta,ponawiam pytanie,co mnie czeka w tym miesiacu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie też? :) Edyta 12.11.1999 Czy znajdę wreszcie przyjaciół?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agnieszka 08.07.94 czy mój partner Daniel 23.11.86 jest ze mną naprawdę szczęśliwy i czy kocha mnie szczerze ? Jesteśmy razem 5 lat Agnieszka Daniel ciebie kocha, aczkolwiek cos go ostatnio trapilo.....Czy Daniel jest troche zaborczy, zazdrosny wzgledem ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brygida 28.12.1995 Co z sprawami sercowymi? Czy poradzę sobie w nowej pracy ? Jakieś zmiany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agus8784
gość dziś Agnieszka 08.07.94 czy mój partner Daniel 23.11.86 jest ze mną naprawdę szczęśliwy i czy kocha mnie szczerze ? Jesteśmy razem 5 lat  Agnieszka Daniel ciebie kocha, aczkolwiek cos go ostatnio trapilo.....Czy Daniel jest troche zaborczy, zazdrosny wzgledem ciebie? Nie raczej to ja jestem bardziej zazdrosna chociaż raczej tak delikatnie. Nie dajemy sobie powodów do zazdrości. Choć ja całkiem niedawno zdałam sobie sprawę ze naprawdę go kocham że to ten jedyny . Daniel aktualnie pracuje za granicą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18.12.73r.Danuta,ponawiam pytanie,co mnie czeka w tym miesiacu Danuta wyszedl mi jakis koniec (moze w zwiazku z praca, lub uczuciami lub cos innego (np zmiana swiatopogladu) - dlatego zawsze lepiej sprecyzowac pytanie czy konkretnie chodzi ci o uczucia czy sfere finansowa itp.). W tej chwili jest przed toba cos nowego (praca, zwiazek itp.). Jednak powinnas uwazac, bo cos moze byc inne niz ci sie wydaje, karty pokazaly jakies niejasnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlaluna
Nie mam czasu czekac ide sie powiesis huj ztym zyciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlaluna
Moje pytanie brzmi,czy ten debil w koncu na cos sie zdecyduje stara jestem i juz huj po zyciu,danuta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Agnieszka 08.07.94 czy mój partner Daniel 23.11.86 jest ze mną naprawdę szczęśliwy i czy kocha mnie szczerze ? Jesteśmy razem 5 lat Agnieszka Daniel ciebie kocha, aczkolwiek cos go ostatnio trapilo.....Czy Daniel jest troche zaborczy, zazdrosny wzgledem ciebie? Nie raczej to ja jestem bardziej zazdrosna chociaż raczej tak delikatnie. Nie dajemy sobie powodów do zazdrości. Choć ja całkiem niedawno zdałam sobie sprawę ze naprawdę go kocham że to ten jedyny . Daniel aktualnie pracuje za granicą . Agnieszka to by sie zgadzalo.....wyjazd za granice, rozlaka daje sie we znaki twojemu partnerowi. Rczej nie masz sie czego obawiac, bo twoj partner jest za toba. Natomiast ta zaborczosc wyszla mi w kartach.....powinnas nad tym panowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmyslilem daty i pytanie a wrozka mi odpowiedziala dziwne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlaluna
Taka wrozka,nic nie wiesz a date znasz urodzenia,to zenada juz nie wierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmyslilem daty i pytanie a wrozka mi odpowiedziala dziwne smiech.gif Skoro zmysliles daty i pytania to nie dziw sie ze dostales taka czy inna odpowiedz. Jestes niedojrzalym i glupim dzieciakiem, ktory nie szanuje pracy i czasu innych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlaluna
Dhujowo nieco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agus8784
gość dziś gość dziś Agnieszka 08.07.94 czy mój partner Daniel 23.11.86 jest ze mną naprawdę szczęśliwy i czy kocha mnie szczerze ? Jesteśmy razem 5 lat  Agnieszka Daniel ciebie kocha, aczkolwiek cos go ostatnio trapilo.....Czy Daniel jest troche zaborczy, zazdrosny wzgledem ciebie? Nie raczej to ja jestem bardziej zazdrosna chociaż raczej tak delikatnie. Nie dajemy sobie powodów do zazdrości. Choć ja całkiem niedawno zdałam sobie sprawę ze naprawdę go kocham że to ten jedyny . Daniel aktualnie pracuje za granicą . Agnieszka to by sie zgadzalo.....wyjazd za granice, rozlaka daje sie we znaki twojemu partnerowi. Rczej nie masz sie czego obawiac, bo twoj partner jest za toba. Natomiast ta zaborczosc wyszla mi w kartach.....powinnas nad tym panowac ×××chciałam bardzo podziękować. ;) co do zaborczosci to raczej cecha mojego partnera. Ma różne cele w życiu jest bardzo zaradnym mężczyzna i dąży praktycznie do wszystkiego co sobie zaplanował. Ale to rzeczy bardziej życiowe jak wycieczka wspólna albo remont ewentualnie marzy mu się dom. ;) Bardzo cenię to u Daniela wiem że przy nim mogę być i czuć się bezpiecznie. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlaluna
Wogole rzenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I imiona zmyslilem. Wiec co z tego wynika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu to był eksperyment. I jak tu teraz rozumieć wróżbę która nijak się ma do mojego życia? Na to wychodzi ze te wróżby to fikcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma się do życia osoby która zmysliles Bryg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Angela 17.10.1986. Co myśli o mnie Maciej 30.06.1986 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak macie jeszcze jakies pytania to smialo! Zostane tu jeszcze okolo 20 minut ;.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:53 Mala szansa ze akurat taka para istnieje o takich imionach i datach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×