Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Powroze z tarota gratisowo

Polecane posty

Gość gość
Co będzie z moim małżeństwem? Mariola 22 12 1981 Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jestem blondynka :) A czy mogłabym prosić Twój adres emailowy? Zapłacę za wrózbę. Chciałabym z Tobą porozmawiać mailowo :) z góry dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Proszę powiedzieć czy w przyszłości będę miał pracę i czy będę w związku. Paweł: 03.08.1994. Serdecznie pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Tak to jest bardzo prawdopodobne. Był w zwiazku pół roku temu, ale późnej stracilismy kontakt i nie wiem jak to jest teraz. Ale czy istnieje jakakolwiek szansa? Czy jest szczęśliwy w tym zwiazku? Czy widzisz spotkanie między nami? Jestem na skraju załamania nerwowego pechowiec.gif to chyba mój bliźniaczy płomień. I wiem, że on też coś do mnie czuje smutas.gif Kochana patrzac na karty wydaje mi sie, ze on jest w zwiazku......Czy mu sie podobasz? Tak! (czy jestes blondynka, lub masz wlosy ciemny blad?- bo tak mi wyszlas w kartach), ale jest to mezczyzna, ktory nie skacze z kwiatka na kwiatek, ma swoje zasady i kregoslup moralny - wiec jesli jest w zwiazku to moze byc problem.....Podaj mi nastepnym razem chociaz jego imie to jeszcze raz zobacze (najlepiej tez date urodzenia). Powodzenia xxx Wysłałam wcześniej posta ale chyba się nie dodał.. Tak jestem blondynką :) masz rację. I też masz rację, ze to facet z kręgosłupem moralnym. A czy byłaby moźliwość rozmowy z Tobą poprzez email? Zapłacę za wróżbe :) po prostu potrzebuję pomocy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak potoczy się moje zycie uczuciowe, czy wezme slub z kobieta i czy poznam taka na cale zycie ? Martin 18.06.1985. Martin w najblizszym czasie nie widze zmian, raczej emocjonalny niedostatek i uwazaj na problemy finansowe! Natomiast w ciagu roku (bo postawilam karty co ciebie czeka w kolejnym roku) - poznasz kogos - prawdopodobnie na jakies imprezie (gdzies gdzie bedzie duze skupisko ludzi, urodziny itp.). Bedziesz musisz rowniez podjac jakas wazna decyzje (byc moze powiedzy dwoma dziewczynami). Mozliwe, ze dziewczyna ktora poznasz bedzie w zwiazku i to od niej bedzie zalezala decyzja....Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znwou się topik psuje i posty znikają :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co będzie z moim małżeństwem? Mariola 22 12 1981. Pozdrawiam usmiech.gif Mariola, wedlug kart przezywacie jakis kryzys? Mozliwe, ze jest jeszcze jedna osoba......(stawiam na meza, ze kogos poznal, ale mozesz rowniez chodzic o ciebie....). Duzo smutku i zalu, ale jest szansa by to naprawic (3 denary i 8 denarow, potem 6 denarow a na koncu 10 denarow!) - co oznacza, ze przed wami duzo pracy nad zwiazkiem, jesli pokonacie trudnosci to zwiazek sie nie rozpadnie (10 denarow). Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu wiadomosci nie sa odrazu publikowane i pewnie pojawia sie z duzym opoznieniem (tu autorka).....Dobranoc ;.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wrozko topik sie zacial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jestem blondynka usmiech.gif A czy mogłabym prosić Twój adres emailowy? Zapłacę za wrózbę. Chciałabym z Tobą porozmawiać mailowo usmiech.gif z góry dziękuje usmiech.gif Kochana (nie pamietam jak sie nazywasz ;.)) Nie wroze za pieniadze, bo tarot to jedynie takie moje hobby. Ciesze sie, ze odpowiedzialas i to jest dla mnie podziekowanie! Jesli zalezy ci na wiekszym rozkladzie to podaj mi imie tej osoby (moze byc zmyslone, ale zebym czula twoja/jego energie) ale niestety potrzebuje jego date urodzenia (nie przejmuj sie, nie sadze ze bedzie to czytal) i zadaj konkretne pytanie/lub pytania. Najlepiej skopiuj tego posta przy odpowiedzi (zebym wiedziala o kogo chodzi) i jak bede miala czas to poloze ci jeszcze raz karty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wrozysz gdzieś odpłatnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy jeszcze się załapię? Jestem Marta 26061990 chciałabym wiedzieć czy się dostanę na studia do Wrocławia i czy warto w ogóle iść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Proszę powiedzieć czy w przyszłości będę miał pracę i czy będę w związku. Paweł: 03.08.1994. Serdecznie pozdrawiam! Pawel odnosnie spraw zawodowych -jestes osoba ktora wiecznie czegos szuka....Masz problemy z doprowadzeniem do konca wielu spraw. Interesujesz sie wieloma rzeczami, ale brakuje ci celu i systematycznosci w dazeniu do realizacji twoich zamierzen....Z drugiej strony jestes osoba bardzo kreatywna, towarzyska i masz potencjal! Jesli przezwyciezyc swoja pasywnosc i skupisz sie na tym co ciebie interesuje to masz szanse zrealizowac sie zawodowo! Co do uczuc- karty pokazuja, ze cos niedawno sie u ciebie zawalilo. widac rozczarowanie, moze skonczyl sie twoj zwiazek lub ktos ciebie bardzo zawiodl. Na twojej drodze pojawi sie kobieta, bedzie to spotkanie karmiczne (kolo fortuny) i rozwinie sie z tego uczucie. Dziewczyna ta bedzie twoja bratnia dusza, o podobnym swiatopogladzie. Jednak dosc skryta w sobie....Bedziesz musial podjac wazna decyzja ( w tej chwili trudno mi jest podac wiecej szczegolow), ktora bedzie wymagala od ciebie zmiany nastawienia (do zwiazku) na takie bardziej konserwatywne i tradycjonalne. Jesli podejmiesz to wyzwanie to bedzie to udany zwiazek! Jesli bedziesz za dlugo zwlekal, myslal, analizowal i skakal z kwiatka na kwiatek, bo np. nie bedziesz pewny.....to stracisz szanse na przezycie czegos wartosciowego. ....Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wrozysz gdzieś odpłatnie? Jak juz napisalam powyzej nigdy nie wrozylam odplatnie i nie bede ;.) Mozesz smialo zadac pytanie tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy jeszcze się załapię? Jestem Marta 26061990 chciałabym wiedzieć czy się dostanę na studia do Wrocławia i czy warto w ogóle iść Marta czy czekasz na wyniki, skladalas podanie? Bo karty pokazuja, ze ten temat bardzo ciebie trapi....Myslisz o tym dniami i nocami.....Tak jakbys czekala na decyzje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wyglada nasza relacja ? Kasia 11.3.94 Kamil 3.5.91?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Tak jestem blondynka usmiech.gif A czy mogłabym prosić Twój adres emailowy? Zapłacę za wrózbę. Chciałabym z Tobą porozmawiać mailowo usmiech.gif z góry dziękuje usmiech.gif Kochana (nie pamietam jak sie nazywasz ;.)) Nie wroze za pieniadze, bo tarot to jedynie takie moje hobby. Ciesze sie, ze odpowiedzialas i to jest dla mnie podziekowanie! Jesli zalezy ci na wiekszym rozkladzie to podaj mi imie tej osoby (moze byc zmyslone, ale zebym czula twoja/jego energie) ale niestety potrzebuje jego date urodzenia (nie przejmuj sie, nie sadze ze bedzie to czytal) i zadaj konkretne pytanie/lub pytania. Najlepiej skopiuj tego posta przy odpowiedzi (zebym wiedziala o kogo chodzi) i jak bede miala czas to poloze ci jeszcze raz karty. xxx Dziękuję za odpowiedz :) Jestem Magda (240690). W takim razie poprosze o wróżbę na pytanie: czy między mną a Michałem (ur. 051283)(imie zmyslone) jest możliwy związek? Czy spotkamy się jeszcze kiedykolwiek, czy on nawiąze ze mną kontakt? Z góry bardzo Ci dziękuję i serdecznie pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wyglada nasza relacja ? Kasia 11.3.94 Kamil 3.5.91? Mysle, ze w tej chwili ten wasz kontakt jest bardzo ograniczony, lub nie ma go w ogole :( Karty pokazuja duzo nieporozumien miedzy wami i rozczarowanie. Pokazala mi sie taka separacja.....moze nie defitywny koniec, ale uczuc nie widze.....bardziej takie racjonalne podejscie (ktore jest wlasnie skutkiem roczarowania). Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za odpowiedz usmiech.gif Jestem Magda (240690). W takim razie poprosze o wróżbę na pytanie: czy między mną a Michałem (ur. 051283)(imie zmyslone) jest możliwy związek? Czy spotkamy się jeszcze kiedykolwiek, czy on nawiąze ze mną kontakt? Z góry bardzo Ci dziękuję i serdecznie pozdrawiam usmiech.gif Magda czy ty planujesz w najbliszym czasie jakis wyjazd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, nie planuję żadnego wyjazdu... ale nie jesteś pierwszą wróżką, która mi to mówi. Chyba, że widzisz po prostu przeprowadzkę w kartach? Bo przeprowadzam się niedługo, ale niedaleko, do innej dzielnicy tylko :) nie zmieniam miasta, jedynie mieszkanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za odpowiedz usmiech.gif Jestem Magda (240690). W takim razie poprosze o wróżbę na pytanie: czy między mną a Michałem (ur. 051283)(imie zmyslone) jest możliwy związek? Czy spotkamy się jeszcze kiedykolwiek, czy on nawiąze ze mną kontakt? Z góry bardzo Ci dziękuję i serdecznie pozdrawiam usmiech.gif Magda czy ty planujesz w najbliszym czasie jakis wyjazd? Dziwnym zbiegiem okolicznosci w obu rozkladach na ciebie i Michala pojawila sie karta swiadczaca o wyjezdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kiedy miałby być ten wyjazd? Nie planuje wyjazdu, niedługo zmieniam pracę na inną, a on też ma stałą pracę... Mieszkamy w jednym mieście. Nie wykluczam czegoś takiego, bo życie już nie raz pokazało mi jak bardzo jest nieprzewidywalne, ale na chwilę obecną w ogóle nie myślę o wyjeździe nigdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola0627
Karolina 8.2.91 Niedlugo planujemy z mezem powrot do kraju rodzinnego, martwie sie jak nam sie tam bedzie powodzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wyglada nasza relacja ? Kasia 11.3.94 Kamil 3.5.91? Mysle, ze w tej chwili ten wasz kontakt jest bardzo ograniczony, lub nie ma go w ogole smutas.gif Karty pokazuja duzo nieporozumien miedzy wami i rozczarowanie. Pokazala mi sie taka separacja.....moze nie defitywny koniec, ale uczuc nie widze.....bardziej takie racjonalne podejscie (ktore jest wlasnie skutkiem roczarowania). Pozdrawiam X Wszystko to calkowita prawda od miesiaca nie mamy kontaktu ze wzgledu wlasnie na rozczarowanie :) a to niech Pani powie czy bedziemy miec jakikolwiek kontakt ? Mowil, ze poznal kogos innego to prawda? Co u niego w uczuciach ? Czy sie odezwie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to jest mozliwe, chodzi mi o przemieszczenie sie.....Ale rowniez tez o cos zupelnie innego....Czesto rydwan na koncu rozkladu swiadczy o duzej motywacji, cos sie ruszylo, duza aktywnosc....U Michala wyszlo mi to samo.... Natomiast co do rozkladu...... Mysle, ze w tej chwili jest miedzy wami bardzo duzo roznic....bioraca pod uwage ten rydwan....moze to oznaczac, ze niestety macie na dzien dzisiejszy zupelnie inne oczekiwania. Mysle, ze to on nie zabiega o ten kontakt. Nie wiem czy byliscie w zwiazku, czy byla to krotka znajomosc - ale patrzac na karty to wydaje mi sie, ze to on odcial sie od ciebie, nie szukal kontaktu, bo cos mu nie odpowiadalo (byl znuzony, moze monotnia, rutyna, albo cos nie poszlo po jego mysli). W najbliszym czasie nie widze kontaktu...bo Michal sam nie wie czego chce.... W tej chwili nie potrafie ci powiedziec czy cos z tgo bedzie w pozniejszym czasie, bo przed wami duzo zmian (rowniez w sensie swiatopogladu). Dla mnie to troche wyglada tak, ze kazdy z was pojdzie w inna strone....Ale moge sie mylic (nie jestem ekspertem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karolina 01.10.1998 Czy sytuacja w rodzinie w końcu się ułoży? Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamma16
Czy moje zdrowie poprawi się? Czy sprawa z domem zakończy się dla nas pomyślnie? Czy moje małżeństwo przetrwa kryzys? Kamila 81.01.05

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karolina 8.2.91 Niedlugo planujemy z mezem powrot do kraju rodzinnego, martwie sie jak nam sie tam bedzie powodzic? Narazie jest duzo niejasnosci i bedziecie potrzebowali duzo czasu by odzyskac stabilizacje. Na poczatku bedzie zastoj, ale powinnas zaufac intuicji. Poza tym powinniscie uwazac, cos moze wydawac sie inne niz jest w rzeczywistosci...Dlatego nie podejmujcie zadnych decyzji pochopnie.....W dalszej przyszlosci powinno sie udac i bedzie dobrze (nie poddawajcie sie na poczatku bo moze byc ciezko). Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Tak to jest mozliwe, chodzi mi o przemieszczenie sie.....Ale rowniez tez o cos zupelnie innego....Czesto rydwan na koncu rozkladu swiadczy o duzej motywacji, cos sie ruszylo, duza aktywnosc....U Michala wyszlo mi to samo.... Natomiast co do rozkladu...... Mysle, ze w tej chwili jest miedzy wami bardzo duzo roznic....bioraca pod uwage ten rydwan....moze to oznaczac, ze niestety macie na dzien dzisiejszy zupelnie inne oczekiwania. Mysle, ze to on nie zabiega o ten kontakt. Nie wiem czy byliscie w zwiazku, czy byla to krotka znajomosc - ale patrzac na karty to wydaje mi sie, ze to on odcial sie od ciebie, nie szukal kontaktu, bo cos mu nie odpowiadalo (byl znuzony, moze monotnia, rutyna, albo cos nie poszlo po jego mysli). W najbliszym czasie nie widze kontaktu...bo Michal sam nie wie czego chce.... W tej chwili nie potrafie ci powiedziec czy cos z tgo bedzie w pozniejszym czasie, bo przed wami duzo zmian (rowniez w sensie swiatopogladu). Dla mnie to troche wyglada tak, ze kazdy z was pojdzie w inna strone....Ale moge sie mylic (nie jestem ekspertem) xxx Dziękuję kochana :) Tak masz rację to on się odciął ode mnie, bo wtedy był w związku. Taki był powód zerwania kontaktu. Ostatnio odniosłam wrażenie, że on znowu chce odnowić ten kontakt, ale sprawa utknęła w martwym punkcie i się trochę załamałam :( niepotrzebnie znowu się pojawił w moim życiu. Ja się na pewno do niego nie odezwę. Jesli on tego nie zrobi, to będzie tak jak mówisz = każdy pójdzie w swoją stronę.. chociaż mam jednak nadzieję i wiarę, że będzie inaczej. Bo nasze spotkanie było niesamowite i wiem, że on też o mnie myśli, nawet jeśli jest z inną... Takie coś zdarza się bardzo rzadko w życiu, taki grom z jasnego nieba... A czy widziałaś może w kartach czy poznam kogoś nowego wkrótce? Czy ułożę sobie życie, czy zakocham się znowu ale z wzajemnością?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na dzisiaj koncze, bo juz nie dam rady. Chyba dzisiaj juz przewrozylam, bo wychodza mi dziwne karty. Dobranoc wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×