Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kto z was był w Auschwitz Birkenau

Polecane posty

Gość gość
no bo przeciez nie polacy. polacy jak wiadomo są właścicielami przemysłu chemicznego na świecie i mordowali tam inne nacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie ów sfołocz czy jak mu tam wybuduje tam polski dworek a później archeolodzy odkopią tam kości zydów z puszkami po napojach z napisem cyklon b. tak może byc. w końcu sfołocz o pewnie polak z dziada pradziada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
panie sfołocz. jeses pan kawał chooooja i reszta koootasa. c***j cie kooorfo zwącha już niebawem a jak nie on to ja. nie będziesz pan niszczył śladów polskiego holokaustu na zydach!!!! o nieee panie sfołocz. zorganizuje sie jakąs demonstracje i ogólnopolskie szkolenie o tym co pan wyprawiasz i kombinujesz i pójdziesz pan z torbami panie sfołocz tam gdzie je panu napełniali za pierszym razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bym cie kooorfo dorwał to bym twoim łbem rosjepał te budynki świadczące o polskim udziale w holokauście. zadarłes pan z niewłaściwymi udzmi panie sfołocz. z fanatycznymi syjonistami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bedzie sie działo jutro jade pogadać z dwumetrowym jubilerem z antwerpii o tym jak by tu na panu zarobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zna ktos jakies namiary na organizacje zajmujące sie polskim anysemityzmem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie bedzie jakas polska sfołocz radjowa pluła narodowi wybranemu w twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Winon
na terenie zakładów chemicznych SYNTHOS jest jeszcze kilka budynków bardzo ciekawej urody architektonicznej i urbanistycznej , na przykład budynek E-139 gdzie nadal jest produkcja chemiczna , nazywany przez starych pracowników jako KOŚCIÓŁ , piękna architektura , gdzie są łuki , ciekawe sklepienia , budową przypomina kościół a w środku smród chemiczny , aż ciężko oddychać , tego typu budynków zostało jeszcze kilka , zbudowanych masywnie z czerwonej cegły , które nadal wytrzymują huk, hałas, wibracje, ponad 80 dB 24 godziny na okrągło , uważam, że konserwator zabytków powinien w firmie SYNTHOS pojawić się jak najszybciej aby ocenić obecny stan budynków oraz ocenić skalę ZNISZCZEŃ wykonanych przez obecnego właściciela !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znajdzie sie jakichś uczziwych zydów w polsce a jak nie to se dokleje pejsy i wystąpie w ich imieniu w internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już widze jak sie pojawia. jak ja sie tam nie pojawie to nikt sie tam nie pojawi ale to dobrze bo lubie takie klimaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet kooorfa za tych zidociałych debili trzeba wszystko załatwiać. pluć sie z telewizora to potrafią ale jak sfołocz niszczy ślady polskich obozów koncentracyjnych to ich kooorfa ni ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Winon
E- czyli Ewa 139 oraz F - 139 zobaczcie te budynki , piękna 'robota' , mocne i nie zniszczmy pracy ludzi , którzy tam pozostawili łzy i krew w czasie budowy niewolniczej ! namawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chociaz momencik moze to pułapka. skąd ty to wiesz własciwie wszystko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zreszta wsjo ryba najpierw i tak trza sfołocza złapać za jaja. inaczej c***j z tego bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w końcu publika odbierze to dokładnie tak jak opisałem. troche sie podnieciłęm ale zapomniałem o piarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no dobra nie zapomniałem udawałem ze zapomniałem:) mam udawać dalej?:) jak bede sie chciał sfołoczowi dobrać do pejsiastej dooopy to na pewno nie tak zeby sfołocz na tym skorzystał:) dobra ide ogarła mnie paranoja:D pojepy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pot łzy krew...co ty kooorfa żes zerwał ze studenckiego kółka ekscentrycznych literatów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Winon
zapytajcie elektryków o mnie , pracowałem w zakładach chemicznych przez chwilę w dziale utrzymanie ciągłości ruchu , zwiedziłem wiele budynków na terenie FIRMY , poznałem historię , czyli od początku powstania zakładów chemicznych , wchodziłem z torbą narzędziową elektryka w takie DZIURY i kanały , że tylko wiem co tam widziałem a opaski na kablach energetycznych były z roku 1942, 1943, 1944 , opaski ołowiane z numerem kabla i sfastyką , napatrzyłem się i nawąchałem smrodu , łaziłem po tym samym bruku , po którym chodzili więźniowie i padali z głodu i chorób , jakie jeszcze podać mam dowody obecności w tym zakładzie ? czy nazwiska obecnych kierowników działów chcesz poznać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdzie ołowiane chmury, kwąsny deszcz smagający kąsający skóre niczym rojowisko węzy? gdzie odwołania do patriotyzmu i cierpienia polaków. łądnie ciszło dopóki nie zacząłeś wydziwiać w przekonaniu, że masz do czynienia z tresowaną małpą reagującą na określone bodźce w określony sposób. kolejny raz mnie obraziliście tego już za wiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a sfołocza tam nie widziałeś. trzeba go była wciągnąć do dziury i usmażyc prądem. aż dziwne że na to nie wpadłes bo wydajesz sie strasznie wrażliwy na krzywde ludzką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym go c***ja am zwabił. pewnie jakby sie dowiedzał że znalazłes coś kontrowersyjnego to by sie tam pojawił osbiście z jednym ludziem od czarnej roboty żeby cie załatwił. uwielbiam takie sytuacje bez wyjścia. wtedy nie kombinuje czy są jakieś inne wyjścia i zamieniam sie w robota morderce. coś słabo kombinujesz. aż nie wiem czy ci ufać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wiesz dlaczego pojawiłby sie tam osobiście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem że wiesz nie wkooorfiaj mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Winon
widziałem kilka razy na terenie FIRMY tego 'chemika' , tak zwanego kierowcę rajdowego , który kupił Zakłady Chemiczne za grosze , przechadzał się po terenie FIRMY , łazili po bruku ułożonym przez więźniów z pewnym obywatelem USA , obywatel USA był czarnoskóry , czyli BOSS chemików z firmy hAmerykańskiej , Michał Sołowow OTRZYMAŁ dotację Unijną na rozbudowę i modernizację swojej firmy SYNTHOS i rozbudował swoją Firmę wg technologii hAmerykańskiej , czyli w czasie rozbudowy firmy SYNTHOS zapraszał co chwilę chemików z USA , owszem , Sołowow jako BOSS ma prawo do rozbudowy firmy ale dlaczego i jakim prawem ZNISZCZYŁ ponad 100 budynków wybudowanych przez więźniów , tego NIE rozumiem, na to pytanie powinien odpowiedzieć konserwator zabytków !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no dobra to powiem za ciebie. bo go tak szkolono. a później miał wiele okazji żeby sie przekonać ze szkolenie nie było piertoleniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bylam dwukrotnie w Oswiecimiu i w Brzezince jako nastolatka. Po pierwszym razie przez pare dni bylam w szoku nie potrafilam tego widoku ktory mi pozostal w glowie zniesc i nie potrafilam zrozumiec Hitlerowcow co oni zrobili tym milionom ludzi z calego swiata. Znam historie rowniez z Jedwabnego jak spalono zywcem okolo 2000 zydow w stodole. W ostatnich latach bylo o tym glosno, bo Niemcy wykrecaja sie ze nie oni wymordowali w tak bestialski sposob w jeden dzien tylu zydow tylko ze Polacy tzn. Ludnosc z tej miejscowosci to zrobila, a powiem ze to jest mala miejscowosc w sumie wies. Mlodzi ludzie powinni o takiej historii rowniz pamietac jak np. o Powstaniu Warszawskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na to pytanie nikt nie musi odpowiadać za to kilka innych osób musi odpowiedzieć za kilka innych rzeczy. konserwator zabytków to cieć który powie co mu sie zasugeruje i nawet nie przyjdzie mu do głowy że mu coś zasugerowano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja piertole widze, że to kółko literatów jest koedukacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie byłam, niby chciałabym pojechać ale z drugiej strony jak mam wolny dzien to wole wybrac mniej przygnębiające miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe jak tego sfołocza zwerbowali. pewnie dolewali mu takiej mieszanki, że dzięki niej wygywał a poem postraszyli że o tym opowiedzą. możliwe zresztą, że od początku był "swój" tylko go treba było delikatnie zmotywować do współpracy. wiedzieli ze lubi rywalizacje pewnie puknnał nie jedna dupencje dzięki sukcesom. dużo sie nie narobili. a że ma suflerów mądrzejszych od siebie to wiadomo. jeszcze sie nie zdarzyło żeby sfołocz czymś kierowała co najwyżej ma tak wyglądać jakby kierowała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×